Rybářský rozcestník

Signalizátor FISHTRON Q9-TX

8.5.2016
Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: rybarskyrozcestnik@seznam.cz, rádi vaše RRS zdarma přidáme!

Štítky:

Fishtron 01Signalizátor FISHTRON Q9-TX

Signalizátory FISHTRON Q9-TX vychádzajú z obľúbených modelov FISHTRON Q7-TX, ktoré sa stali v roku 2010 najobľúbenejšími signalizátormi v ČR a boli ocenené mnohými rybármi po celom svete.

 

Fishtron 03Vlastnosti:

Moderný dizajn, pogumované odolné telo.
Disponujú všetkými funkciami, ktoré rybár môže potrebovať: regulácia hlasitosti, výšky tónu, nastavenie citlivosti s funkciou extrémne jemného rozlíšenia poťahu vlasca po cca 4 mm! Ďalej rozlíšenie spätného chodu.
Unikátna optická multifunkčná signalizácia smeru odvíjania vlasca s možnosťou čiastočného alebo úplného vypnutia LED.
Novinkou je funkcia MUTE, ktorá krátkym stlačením tlačidla vypne všetky zvuky. Slúži pre pokojné nastavenie prútov. Funkcia sa potom rovnako jednoducho zruší alebo je automaticky vypnutá po uplynutí času 60 sekúnd.
Dva konektory pre pripojenie externého vysielača a swingeru.
Všetko je riadené moderným mikroprocesorom zaisťujúcim dlhú výdrž batérie a bezproblémovú funkciu signalizátora.
Rad FISHTRON Q9-TX so zabudovaným výkonným vysielačom diaľkového príposluchu s dosahom až niekoľko sto metrov! Spolupracuje s novým, moderným prijímačom Q-Rx2.

 

Príspevok Signalizátor FISHTRON Q9-TX zobrazený najskôr Rybolov nás baví.

Nejčtenější články

Sumec kanibal, aneb čím vším sumci nepohrdnou. Mohou napadnout i člověka?

Kanibalismus u sumců je přirozeným jevem a setkáme se s ním všude, nejen tam, kde je moc přemnožený a má málo potravy. Pokud hájí své teritorium, klidně vystartuje po stejně velkém jedinci, který nepatří mezi jeho nejbližší rodinu. Jde o teritoriální chování. Ovšem cizí jedinci svého druhu nejsou jeho hlavní potravou. Kromě menších ryb nepohrdne ani hlodavci, menšími ptáky apod. Může si ale sumec udělat zálusk i na člověka?

Způsoby uzení ryb

Známe různé způsoby uzení ryb, liší se teplotou kouře, dobou uzení a také trvanlivostí výsledného produktu.

Koule z DECATHLONU jsou trnem v oku některým českým výrobcům

Boilies z DECATHLONU se stále probírá na diskuzních fórech na různých rybářských webech a také na Facebooku. Jde o to, že zásadně konkuruje cenou běžným výrobcům a tak někteří testeři renomovaných značek začali koule z DECATHLONU ve svých článcích hanit. My jsme byli donedávna zcela neutrální, ale po sérií negativních článků na Facebooku jsme se naštvali a zašli do obchodu a „dekatloňácké“ koule koupili. Boilies jsme pak testovali na stojaté svazové vodě, také na jednom soukromém revíru a nakonec i na proudné vodě na Labi. A jak jsme s koulemi dopadli?

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím