Rybářský rozcestník

Signalizátor FISHTRON Q9-TX

8.5.2016
Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: rybarskyrozcestnik@seznam.cz, rádi vaše RRS zdarma přidáme!

Štítky:

Fishtron 01Signalizátor FISHTRON Q9-TX

Signalizátory FISHTRON Q9-TX vychádzajú z obľúbených modelov FISHTRON Q7-TX, ktoré sa stali v roku 2010 najobľúbenejšími signalizátormi v ČR a boli ocenené mnohými rybármi po celom svete.

 

Fishtron 03Vlastnosti:

Moderný dizajn, pogumované odolné telo.
Disponujú všetkými funkciami, ktoré rybár môže potrebovať: regulácia hlasitosti, výšky tónu, nastavenie citlivosti s funkciou extrémne jemného rozlíšenia poťahu vlasca po cca 4 mm! Ďalej rozlíšenie spätného chodu.
Unikátna optická multifunkčná signalizácia smeru odvíjania vlasca s možnosťou čiastočného alebo úplného vypnutia LED.
Novinkou je funkcia MUTE, ktorá krátkym stlačením tlačidla vypne všetky zvuky. Slúži pre pokojné nastavenie prútov. Funkcia sa potom rovnako jednoducho zruší alebo je automaticky vypnutá po uplynutí času 60 sekúnd.
Dva konektory pre pripojenie externého vysielača a swingeru.
Všetko je riadené moderným mikroprocesorom zaisťujúcim dlhú výdrž batérie a bezproblémovú funkciu signalizátora.
Rad FISHTRON Q9-TX so zabudovaným výkonným vysielačom diaľkového príposluchu s dosahom až niekoľko sto metrov! Spolupracuje s novým, moderným prijímačom Q-Rx2.

 

Príspevok Signalizátor FISHTRON Q9-TX zobrazený najskôr Rybolov nás baví.

Nejčtenější články

Chytáme candáty

Na candáty můžeme použít několik rybolovných technik. Lze je chytat na položenou jak na mrtvou, tak živou rybku, tak je lovit metodou plavané, tedy pomocí splávku a nejlépe živé nástrahy. Nejaktivnější způsob je pak vláčení na mrtvou rybku, nebo na umělou nástrahu. V tomto článku rozebereme všechny základní metody lovu candátů.

Lov dravců na mrtvou rybku

Ne vždy máme po ruce živé nástražní rybky. Stejně, například štiky, dají často přednost ve sloupci houpajícímu se mrtvému tělu ryby i když o kousek dále se plácá živá nástraha. Stalo se mě to již několikrát, když jsem na jeden prut chytal na živou rybku, na druhém se mě vznášela mrtvá nástraha a paní štika se dala přemluvit právě na tuto „mrtvolku“. Také nahazování s mrtvou rybkou je bez problémů, zatímco živou nástrahu by jsme, díky tvrdému dopadu na hladinu, zbytečně trápili.

Nejlepší letní nástrahy pro kaprovité ryby

V tomto článku jsme si dovolili udělat takový stručný výběr nástrah, s kterými máme dobré zkušenosti při chytání v letních vedrech. Není to žádný objevný článek, jen výčet toho nejlepšího, co můžeme v létě kaprovitým rybám nabídnout. Mladým rybářům může hodně pomoci, staré pak třeba inspiruje k nahození nástrahy, na kterou již dávno zapomněli.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím