Rybářský rozcestník

Signalizátor FISHTRON Q9-TX

8.5.2016
Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: rybarskyrozcestnik@seznam.cz, rádi vaše RRS zdarma přidáme!

Štítky:

Fishtron 01Signalizátor FISHTRON Q9-TX

Signalizátory FISHTRON Q9-TX vychádzajú z obľúbených modelov FISHTRON Q7-TX, ktoré sa stali v roku 2010 najobľúbenejšími signalizátormi v ČR a boli ocenené mnohými rybármi po celom svete.

 

Fishtron 03Vlastnosti:

Moderný dizajn, pogumované odolné telo.
Disponujú všetkými funkciami, ktoré rybár môže potrebovať: regulácia hlasitosti, výšky tónu, nastavenie citlivosti s funkciou extrémne jemného rozlíšenia poťahu vlasca po cca 4 mm! Ďalej rozlíšenie spätného chodu.
Unikátna optická multifunkčná signalizácia smeru odvíjania vlasca s možnosťou čiastočného alebo úplného vypnutia LED.
Novinkou je funkcia MUTE, ktorá krátkym stlačením tlačidla vypne všetky zvuky. Slúži pre pokojné nastavenie prútov. Funkcia sa potom rovnako jednoducho zruší alebo je automaticky vypnutá po uplynutí času 60 sekúnd.
Dva konektory pre pripojenie externého vysielača a swingeru.
Všetko je riadené moderným mikroprocesorom zaisťujúcim dlhú výdrž batérie a bezproblémovú funkciu signalizátora.
Rad FISHTRON Q9-TX so zabudovaným výkonným vysielačom diaľkového príposluchu s dosahom až niekoľko sto metrov! Spolupracuje s novým, moderným prijímačom Q-Rx2.

 

Príspevok Signalizátor FISHTRON Q9-TX zobrazený najskôr Rybolov nás baví.

Nejčtenější články

Jsou rybáři sexy? A co holky u vody, rozptylují nás, ano nebo ne?

V minulém století v jednom odborném článku antropolog Mark Dyble z univerzity College v Londýně uvedl, že lovci jsou něco jako macho, tedy dominující muži, kteří se logicky ženám líbí o trochu víc než chlapi, povaleči, válející se doma u televize na kanapi. Jelikož my rybáři jsme lovci, pak by jsme měli u žen, tedy podle Marka Dybleho, velkou šanci. 🙂 Ale je to opravdu tak?

Mongolsko, ryby a ženy

Ahoj všichni, rybářky i nerybářky, rybáři i nerybáři. Jmenuji se Daniela a ačkoliv sama nerybařím, rybaření mne doprovází skoro celý život. Jen jednou jsem měla šanci se tomuto koníčku vymanit z dosahu. Ta však netrvala dlouho. Znovu jsem vstoupila do stejné řeky a to tak hluboko, že z ní není návratu. I napodruhé jsem si za manžela vzala rybáře… Každá nebo každý z Vás, kdo máte něco podobného doma, mi dáte jistě za pravdu, že život s „mokrým šílencem“ dokáže přichystat mnohá překvapení, která zaskočí i zkušenou ženu jak se říká v čase „dozrávajících malin“, čtyřnásobnou babičku a matku dospívající dcery. O jednom takovém překvapení bude pojednávat následující vyprávění…

Podzimní jednodenní lov kaprů

Někteří z nás se nemohou utrhnout na více dnů k vodě a tak jedno, nebo dvojdenní výpravy jsou jedinou možností, jak si pěkně zachytat. A i když podzim bývá na úlovek štědrý, přeci jenom to chce trochu zkušeností, aby si člověk povodil na prutu pár pěkných kapříků. Asi nejdůležitější je si vybrat to pravé místo, naložit do auta to správné krmení, místo vhodně rozkrmit a nahodit vyzkoušenou montáž s nástrahou, která bude rybám chutnat. 🙂

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím