Rybářský rozcestník

Signalizátor FISHTRON Q9-TX

8.5.2016
Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: rybarskyrozcestnik@seznam.cz, rádi vaše RRS zdarma přidáme!

Štítky:

Fishtron 01Signalizátor FISHTRON Q9-TX

Signalizátory FISHTRON Q9-TX vychádzajú z obľúbených modelov FISHTRON Q7-TX, ktoré sa stali v roku 2010 najobľúbenejšími signalizátormi v ČR a boli ocenené mnohými rybármi po celom svete.

 

Fishtron 03Vlastnosti:

Moderný dizajn, pogumované odolné telo.
Disponujú všetkými funkciami, ktoré rybár môže potrebovať: regulácia hlasitosti, výšky tónu, nastavenie citlivosti s funkciou extrémne jemného rozlíšenia poťahu vlasca po cca 4 mm! Ďalej rozlíšenie spätného chodu.
Unikátna optická multifunkčná signalizácia smeru odvíjania vlasca s možnosťou čiastočného alebo úplného vypnutia LED.
Novinkou je funkcia MUTE, ktorá krátkym stlačením tlačidla vypne všetky zvuky. Slúži pre pokojné nastavenie prútov. Funkcia sa potom rovnako jednoducho zruší alebo je automaticky vypnutá po uplynutí času 60 sekúnd.
Dva konektory pre pripojenie externého vysielača a swingeru.
Všetko je riadené moderným mikroprocesorom zaisťujúcim dlhú výdrž batérie a bezproblémovú funkciu signalizátora.
Rad FISHTRON Q9-TX so zabudovaným výkonným vysielačom diaľkového príposluchu s dosahom až niekoľko sto metrov! Spolupracuje s novým, moderným prijímačom Q-Rx2.

 

Príspevok Signalizátor FISHTRON Q9-TX zobrazený najskôr Rybolov nás baví.

Nejčtenější články

Jak na úhoře s feederovým prutem

Ten, kdo propadl chytání na feeder, si rozhodně rád zkusí s tímto prutem i lov úhořů. Feeder je k chytání úhořů stejně dobrý, jako klasické pruty na položenou. Jen se musí vědět, jak na to!

Druhy ryb doporučené k uzení

Následující seznam představuje stručný přehled nejběžnějších druhů ryb vhodných k uzení, které si můžete sami chytit, nebo také koupit v obchodech. Samozřejmě existuje ještě mnoho dalších druhů, které lze rovněž použít k uzení.

Lov kaprů i jiných bílých ryb ve větším proudu

Asi většina zkušenějších rybářů mě dá zapravdu, že chytání ryb ve stojaté vodě je o něco málo jednodušší, než lov ryb v proudné vodě. Ovšem tento článek chci věnovat především lovu bílých ryb v silnějších proudech, tedy všude tam, kde je větší proud, díky kterému musíme změnit nejen samotnou taktiku lovu, ale i přizpůsobit montáže a vlastně skoro celou rybářskou výbavu.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím