Rybářský rozcestník

Shimano Ultegra CI4+ 5500 XTC: malý velký naviják pro kaprařinu i feeder

Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: [email protected], rádi vaše RSS zdarma přidáme!
Shimano Ultegra CI4+ 5500 XTC: malý velký naviják pro kaprařinu i feeder

Štítky:

Navijáky od Shimana se řadí k tomu nejlepšímu, co se v rybařině dá pořídit. Kvalitní modely od Shimana nejsou sice úplně levné, to ale neplatí ani u jiných kvalitních navijáků renomovaných značek. Kousek jménem Shimano Ultegra CI4+ 5500 XTC je ale kvalitní a velmi lehký, váží pouhých 440 gramů.

T…

Nejčtenější články

Pozvánka na závod do Nižboru

ČRS. z. s., MO Nižbor zve na 16. ročník rybářského závodu, který se koná 11. 5. 2024 na Berounce nad jezem v Nižboru. Počet míst omezen na 50….

Jarní kolo Ve vodě nežijí jen vodníci

Jarní kolo náborové akce „Ve vodě nežijí jen vodníci“ proběhne od 15. 4. do 27. 6. 2024. Zájemci se mohou hlásit od dne zveřejnění a zasílat přihlášky na sekretariát SÚS….

Jarní dospělé a Dětské závody ČRS MO Kladruby – Propozice 20. a 21. 4. 2024

Vážení přátelé ČRS MO Kladruby, dovolte, abychom Vás pozvali na Jarní dospělých a Dětské rybářské závody konané ve dnech 20. a 21. dubna 2024 na nádrži Záhorská. Těšíme se na Vaši hojnou účast!