Rybářský rozcestník

S Vildom za kaprami

11.8.2016
Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: [email protected], rádi vaše RRS zdarma přidáme!

Štítky:

Krmivá HulínNa piatok som mal naplánovanú dovolenku, takže som mal pred sebou výpravu od štvrtka od večera do nedele do obeda na našej domácej zväzovke. Keď som sa vo štvrtok sťahoval k vode, tak rodičia hovorili, že som vážne magor, pretože fúkal neskutočne silný a studený vietor a do toho pekne pršalo, takže pri stavaní bivaku som lietal ako mokrý papierový drak, ale na šťastie sa všetko podarilo a výprava mohla začať. Keď som postavil bivak, tak prichádza kamarát Vilda, ktorý chcel prvýkrát chytať na boilies, tak som ho trochu zaučil. Najskôr sa mu veľmi nechcelo v takom počasí, ale hovoril som mu, že pôjdu monštrá, že na to mám čuch. Po tom čo som mu všetko predviedol, nachystal, nadviazal, tak hneď po hodine mal prvú rybu a to osobák ako blázon – 15,6kg. Druhý deň mal dvoch kapry cez 10kg a na záver výpravy ďalšie krásna ryba rovných 15kg. Bol neskutočne nadšený a Kaprárina ho totálne chytila ​​:) Ja som mal štart pomalší, ale za to som pracoval usilovne až do konca. Veľké ryby išli len v noci, cez deň chodili iba menšie kúsky. Za túto výpravu som dostal na breh kapry 7,7kg, 11,7kg, 11,8kg, 11,8kg, 12,8kg, 13,5kg, 14,4kg, 15,9kg a dve hodiny pred koncom výpravy čerešnička na torte v podobe kapra 92cm, 17,3kg. Keď si dôkladne obhliadnete fotky, tak jeden kapor prišiel dokonca dvakrát ako mu chutilo :) Neskutočne vydarená výprava. Najviac rýb chodilo na krill kalamár, Belachan syr, mäso butyric a karibik – väčšinou v kombinácii na panáčika s Popko kryl oliheň. Kŕmili sme tiež method mixom kryl kalamár zmiešaný s repkou a kukuricou.

ZA CT KRMIVÁ HULÍN JIŘÍ Ambroz

FB: Krmiva Hulín

Web: www.krmivahulin.cz

 

Krmivá Hulín
Krmivá Hulín
Krmivá Hulín
Krmivá Hulín
Krmivá Hulín
Krmivá Hulín
Krmivá Hulín
Krmivá Hulín
Krmivá Hulín
Krmivá Hulín
Krmivá Hulín
Krmivá Hulín
1

Príspevok S Vildom za kaprami zobrazený najskôr Rybolov nás baví.

Nejčtenější články

Fishsurfing Tržiště – vyhledávač rybářských potřeb

Ztrácíte se v nepřeberné nabídce rybářských eshopů? Hesla jako „nejlepší“, „nejlevnější“, „sleva“ a „akce“ vám zní povědomě? Jestliže hledáte opravdu nejlepší nabídku a chcete rychle a snadno najít vše, co potřebujete, představujeme vám nový vyhledávač rybářských potřeb – Fishsurfing Tržiště!

Sladký likér jako dip? Vyzkoušejte třeba griotku, funguje skvěle!

Došel vám oblíbený dip, nebo prostě rádi zkoušíte něco nového a nejste lakomí, obětujte panák vašeho oblíbeného sladkého likéru a použijte ho jako dip, možná vás překvapí, že i některé ryby, pokud mají možnost, jsou pěkné násosky.

Územní halový přebor v rybolovné technice mládeže

Český rybářský svaz, z. s., Západočeský územní svaz, odbor RT ve spolupráci s ČRS, z.s., místní organizací Nepomuk pořádají Územní halový přebor v rybolovné technice mládeže podzimní kolo….