Rybářský rozcestník

S Petrou na rybách

Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: [email protected], rádi vaše RSS zdarma přidáme!
S Petrou na rybách

Štítky:

Jozef Rozbora: Volá sa Petra a vlastní povolenie na lov rýb. Vášeň k rybolovu jej z časti vyplýva aj z mena, ktoré v mužskom rode prináleží patrónovi rybárov. Niekoľko príbehov ktoré som s ňou zažil vám dávam do pozornosti … Petra sa rozhodla  sa vymeniť titul starej dievky za – rybárka. Celé dni rozmýšľala nad štrikovaním, že musí robiť niečo so svojim voľným časom. Má ho kopec a nič z neho. Kamošky sa tešia z detí a ona iba pletie svetre …

Nejčtenější články

Jarní kolo Ve vodě nežijí jen vodníci

Jarní kolo náborové akce „Ve vodě nežijí jen vodníci“ proběhne od 15. 4. do 27. 6. 2024. Zájemci se mohou hlásit od dne zveřejnění a zasílat přihlášky na sekretariát SÚS….

Jarní dospělé a Dětské závody ČRS MO Kladruby – Propozice 20. a 21. 4. 2024

Vážení přátelé ČRS MO Kladruby, dovolte, abychom Vás pozvali na Jarní dospělých a Dětské rybářské závody konané ve dnech 20. a 21. dubna 2024 na nádrži Záhorská. Těšíme se na Vaši hojnou účast!

MiČR handicapovaní rybáři a MiČR ženy plavaná Mělník 2024

Vážení přátelé sportovního rybolovu, dovolujeme si Vás pozvat na Mistrovství ČR v plavané v roce 2024, které se bude konat 26.4. – 28.4. 2024 na Mělníce.