Rybářský rozcestník

Rybolov nás baví deťom

5.6.2016
Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: rybarskyrozcestnik@seznam.cz, rádi vaše RRS zdarma přidáme!

Štítky:

Detské preteky 03Rybolov nás baví deťom – Detské rybárske preteky – Sihoť Bánov

V nedeľu 5.6.2016 sa na Sihoti v Bánove uskutočnil 19. ročník detských rybárskych pretkov, ktoré každoročne organizujú bánovskí rybári. Tento ročník v spolupráci s portálom Rybolov nás baví.

Hodinu pred štartom deti postrašila búrka, ale na odchod nikto ani len nepomyslel. Dážď trošku rozhýbal ryby takže o úlovky núdza nebola. Dokonca sa chytil aj menší kaprík. Hneď po štarte padali do vody prvé hrste krmiva. Ryby boli aktívne a po zopár minútach boli prvé úlovky vo vedrách. Deti si užívali krásne počasie a množstvo ulovených rýb.

Detské preteky 06O občerstvenie sa postaral kolektív pizzerie Neapol Pub v Bánove, ktorý si pre deti prichystal sladké palacinky so šľahačkou. Pre hladnejších boli pripravené poplamúchy, ktoré venovala Pekáreň Jozef Oremus v Bánove.

Detské preteky 30Po vážení úlovkov boli aj organizátori prekvapení aké množstvo rýb sa v tomto ročníku ulovilo.

Peter Volárik 1008gPiate miesto obsadil Peter Volárik, ktorému sa podarilo uloviť 1008 gramov rýb.

Roman France 1200gŠtvrté miesto vybojoval Roman France s úlovkami o váhe 1200 gramov.

Dominik Mráz 1340g

Tretie miesto patrilo Dominikovi Mrázovi, ktorému sa v sieťke ocitlo 1340 gramov rýb.

Dominik Kaderábek 1840g

Druhé miesto získal Dominik Kaderábek s celkovou hmotnosťou úlovkov 1840 gramov.

Denis Novotný 1860g

Víťazom sa stal s veľmi tesným rozdielom Denis Novotný, ktorý ulovil 1860 gramov rýb.

Detské preteky 04Ani jedno dieťa však neodišlo s prázdnymi rukami. Každému zúčastnenému sa leskla na hrudi medaila a v ruke držal tašku s krmivami a rybárskymi drobnosťami. Každý odchádzal domov spokojný po krásne strávenom nedeľnom popoludní na čerstvom vzduchu v prírode.

Viac fotografií v galérii.

Príspevok Rybolov nás baví deťom zobrazený najskôr Rybolov nás baví.

Nejčtenější články

Jsou rybáři sexy? A co holky u vody, rozptylují nás, ano nebo ne?

V minulém století v jednom odborném článku antropolog Mark Dyble z univerzity College v Londýně uvedl, že lovci jsou něco jako macho, tedy dominující muži, kteří se logicky ženám líbí o trochu víc než chlapi, povaleči, válející se doma u televize na kanapi. Jelikož my rybáři jsme lovci, pak by jsme měli u žen, tedy podle Marka Dybleho, velkou šanci. 🙂 Ale je to opravdu tak?

Mongolsko, ryby a ženy

Ahoj všichni, rybářky i nerybářky, rybáři i nerybáři. Jmenuji se Daniela a ačkoliv sama nerybařím, rybaření mne doprovází skoro celý život. Jen jednou jsem měla šanci se tomuto koníčku vymanit z dosahu. Ta však netrvala dlouho. Znovu jsem vstoupila do stejné řeky a to tak hluboko, že z ní není návratu. I napodruhé jsem si za manžela vzala rybáře… Každá nebo každý z Vás, kdo máte něco podobného doma, mi dáte jistě za pravdu, že život s „mokrým šílencem“ dokáže přichystat mnohá překvapení, která zaskočí i zkušenou ženu jak se říká v čase „dozrávajících malin“, čtyřnásobnou babičku a matku dospívající dcery. O jednom takovém překvapení bude pojednávat následující vyprávění…

Podzimní jednodenní lov kaprů

Někteří z nás se nemohou utrhnout na více dnů k vodě a tak jedno, nebo dvojdenní výpravy jsou jedinou možností, jak si pěkně zachytat. A i když podzim bývá na úlovek štědrý, přeci jenom to chce trochu zkušeností, aby si člověk povodil na prutu pár pěkných kapříků. Asi nejdůležitější je si vybrat to pravé místo, naložit do auta to správné krmení, místo vhodně rozkrmit a nahodit vyzkoušenou montáž s nástrahou, která bude rybám chutnat. 🙂

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím