Rybářský rozcestník

Rybolov nás baví deťom

5.6.2016
Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: rybarskyrozcestnik@seznam.cz, rádi vaše RRS zdarma přidáme!

Štítky:

Detské preteky 03Rybolov nás baví deťom – Detské rybárske preteky – Sihoť Bánov

V nedeľu 5.6.2016 sa na Sihoti v Bánove uskutočnil 19. ročník detských rybárskych pretkov, ktoré každoročne organizujú bánovskí rybári. Tento ročník v spolupráci s portálom Rybolov nás baví.

Hodinu pred štartom deti postrašila búrka, ale na odchod nikto ani len nepomyslel. Dážď trošku rozhýbal ryby takže o úlovky núdza nebola. Dokonca sa chytil aj menší kaprík. Hneď po štarte padali do vody prvé hrste krmiva. Ryby boli aktívne a po zopár minútach boli prvé úlovky vo vedrách. Deti si užívali krásne počasie a množstvo ulovených rýb.

Detské preteky 06O občerstvenie sa postaral kolektív pizzerie Neapol Pub v Bánove, ktorý si pre deti prichystal sladké palacinky so šľahačkou. Pre hladnejších boli pripravené poplamúchy, ktoré venovala Pekáreň Jozef Oremus v Bánove.

Detské preteky 30Po vážení úlovkov boli aj organizátori prekvapení aké množstvo rýb sa v tomto ročníku ulovilo.

Peter Volárik 1008gPiate miesto obsadil Peter Volárik, ktorému sa podarilo uloviť 1008 gramov rýb.

Roman France 1200gŠtvrté miesto vybojoval Roman France s úlovkami o váhe 1200 gramov.

Dominik Mráz 1340g

Tretie miesto patrilo Dominikovi Mrázovi, ktorému sa v sieťke ocitlo 1340 gramov rýb.

Dominik Kaderábek 1840g

Druhé miesto získal Dominik Kaderábek s celkovou hmotnosťou úlovkov 1840 gramov.

Denis Novotný 1860g

Víťazom sa stal s veľmi tesným rozdielom Denis Novotný, ktorý ulovil 1860 gramov rýb.

Detské preteky 04Ani jedno dieťa však neodišlo s prázdnymi rukami. Každému zúčastnenému sa leskla na hrudi medaila a v ruke držal tašku s krmivami a rybárskymi drobnosťami. Každý odchádzal domov spokojný po krásne strávenom nedeľnom popoludní na čerstvom vzduchu v prírode.

Viac fotografií v galérii.

Príspevok Rybolov nás baví deťom zobrazený najskôr Rybolov nás baví.

Nejčtenější články

Jak na úhoře s feederovým prutem

Ten, kdo propadl chytání na feeder, si rozhodně rád zkusí s tímto prutem i lov úhořů. Feeder je k chytání úhořů stejně dobrý, jako klasické pruty na položenou. Jen se musí vědět, jak na to!

Druhy ryb doporučené k uzení

Následující seznam představuje stručný přehled nejběžnějších druhů ryb vhodných k uzení, které si můžete sami chytit, nebo také koupit v obchodech. Samozřejmě existuje ještě mnoho dalších druhů, které lze rovněž použít k uzení.

Lov kaprů i jiných bílých ryb ve větším proudu

Asi většina zkušenějších rybářů mě dá zapravdu, že chytání ryb ve stojaté vodě je o něco málo jednodušší, než lov ryb v proudné vodě. Ovšem tento článek chci věnovat především lovu bílých ryb v silnějších proudech, tedy všude tam, kde je větší proud, díky kterému musíme změnit nejen samotnou taktiku lovu, ale i přizpůsobit montáže a vlastně skoro celou rybářskou výbavu.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím