Rybářský rozcestník

Rybářská síť Josefa Drobílka se spustí v nejbližších dnech

Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: rybarskyrozcestnik@seznam.cz, rádi vaše RRS zdarma přidáme!

Štítky:

Rybářská síť je nový ambiciózní projekt, který usnadní rybářům komunikaci na internetu. Autor projektu, Josef Drobílek, slibuje rybářům aplikaci a sociální síť plnou informací a s minimem reklam. Přípravy na spuštění projektu jsou v plném proudu. Aplikace by měla být spuštěná během pár dnů.

Na webu se do projektu přihlásilo již 2000 rybářů. Do konce léta plánuje Josef Drobílek 10 000 aktivních uživatelů a do konce roku by jich měl rád 30 000.

Josef Drobílek se svým projektem pro rybáře vyhrál regionální kolo soutěže T-Mobile Rozjezdy. Hlavní myšlenkou Rybářské sítě je propojit rybáře mezi sebou a také zajistit lepší komunikaci mezi rybáři a místními rybářskými organizacemi.

Síť by měla pomoci například s organizováním rybářských brigád, akcí pro mládež. Mluví se i o možnosti prodeje povolenek online. Po spuštění sítě mezi českými rybáři plánuje její autor expanzi do zahraničí. Zároveň chce technologii nabídnout dalším zájmovým spolkům a sdružením. Vedle rybářské sítě by tak mohla vzniknout třeba myslivecká síť.

Zdroje:

The post Rybářská síť Josefa Drobílka se spustí v nejbližších dnech appeared first on Zarybaříme.cz.

Nejčtenější články

Jak jednoduše opláchnout nafukovací člun

Kdo vozí k vodě nafukovací čluny, moc dobře ví, jak moc po vytažení z vody jsou špinavé, zvláště, pokud je rybář u vody déle a zažije nějakou tu bouřku. Hlavně na řekách se na spodní straně člunu usazuje kde co. A pokud zaprší, či parkujeme s člunem pod stromy, ani vnitřek člunu nebývá neposkvrněný. Kdo by pak chtěl vozit tuto hrubou špínu domů? 🙂

Co vše lze nastražit na přívěs háčku

Kromě klasického boilies, případně pelet lze na přívěs háčku nastražit kde co. Od červů, žížal, ale i jiné živé havěti také různě upravené pečivo, listy, květy či snítky trav nebo rákosu, ale také ovoce. A to nemluvím o sýrech a různých dalších dobrotách, co si rybář odtrhne u huby, aby zvýšil svoji šanci chytit nějakou tu pěknou rybu.

Bonduelle Gold Chilli – kukuřice nejen do chladné podzimní vody

Zkušeným rybářům asi nemusím vysvětlovat, že právě nakládaná kukuřice Bonduelle nejlépe přemlouvá kaprovité ryby k záběru a to jak bílou rybu, tak i kapry a amury. Ale už jste vyzkoušeli chytat ryby na Bonduelle Gold Chilli, tedy ostrou variantu této nakládané kukuřice?