Rybářský rozcestník

Rybáři z MO Kladno lovili sumce elektrikou. Sumcaři se zlobí: Co to má znamenat?

Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: [email protected], rádi vaše RSS zdarma přidáme!
Rybáři z MO Kladno lovili sumce elektrikou. Sumcaři se zlobí: Co to má znamenat?

Štítky:

V polovině léta jsme na InRybar.cz psali o odlovu sumců, který proběhl na Turyňském rybníce, jež spadá pod MO Kladno. Při tomto odlovu rybáři vylovili hned 19 sumců, kteří měřili od 1,5 do 2 metrů. Rybářská organizace dostala za odlovené sumce peníze, za které nakoupila candáty. Ovšem, i po takové době tento odlov pořádně „víří diskuzi“, zejména pak mezi milovníky sumců …

Nejčtenější články

Pozvánka na závod do Nižboru

ČRS. z. s., MO Nižbor zve na 16. ročník rybářského závodu, který se koná 11. 5. 2024 na Berounce nad jezem v Nižboru. Počet míst omezen na 50….

Jarní kolo Ve vodě nežijí jen vodníci

Jarní kolo náborové akce „Ve vodě nežijí jen vodníci“ proběhne od 15. 4. do 27. 6. 2024. Zájemci se mohou hlásit od dne zveřejnění a zasílat přihlášky na sekretariát SÚS….

Jarní dospělé a Dětské závody ČRS MO Kladruby – Propozice 20. a 21. 4. 2024

Vážení přátelé ČRS MO Kladruby, dovolte, abychom Vás pozvali na Jarní dospělých a Dětské rybářské závody konané ve dnech 20. a 21. dubna 2024 na nádrži Záhorská. Těšíme se na Vaši hojnou účast!