Rybářský rozcestník

Rybáři umí jenom brblat na internetu! 3 nejtrapnější výmluvy, proč nejít na členskou schůzi!

Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: rybarskyrozcestnik@seznam.cz, rádi vaše RRS zdarma přidáme!
Rybáři umí jenom brblat na internetu! 3 nejtrapnější výmluvy, proč nejít na členskou schůzi!

Štítky:

Je někdy neuvěřitelné sledovat, jak se rybáři chovají. Když je na virtuálním „stole“ téma ohledně 24 hodinového rybolovu, ochrana trofejních ryb nebo třeba změny dalších rybářských pravidel, tak každý má plno připomínek a návrhů. Jenže když jde do tuhého, a rybáři opravdu mohou něco změnit, projeví se jejich lenost a pohodlnost. Je to smutné a ostudné! Ovšem právě tenhle přístup (bohužel většiny) rybářů se projevuje v tom, že Český rybářský svaz se neposunuje vpřed….

Nejčtenější články

Jak jednoduše opláchnout nafukovací člun

Kdo vozí k vodě nafukovací čluny, moc dobře ví, jak moc po vytažení z vody jsou špinavé, zvláště, pokud je rybář u vody déle a zažije nějakou tu bouřku. Hlavně na řekách se na spodní straně člunu usazuje kde co. A pokud zaprší, či parkujeme s člunem pod stromy, ani vnitřek člunu nebývá neposkvrněný. Kdo by pak chtěl vozit tuto hrubou špínu domů? 🙂

Co vše lze nastražit na přívěs háčku

Kromě klasického boilies, případně pelet lze na přívěs háčku nastražit kde co. Od červů, žížal, ale i jiné živé havěti také různě upravené pečivo, listy, květy či snítky trav nebo rákosu, ale také ovoce. A to nemluvím o sýrech a různých dalších dobrotách, co si rybář odtrhne u huby, aby zvýšil svoji šanci chytit nějakou tu pěknou rybu.

Bonduelle Gold Chilli – kukuřice nejen do chladné podzimní vody

Zkušeným rybářům asi nemusím vysvětlovat, že právě nakládaná kukuřice Bonduelle nejlépe přemlouvá kaprovité ryby k záběru a to jak bílou rybu, tak i kapry a amury. Ale už jste vyzkoušeli chytat ryby na Bonduelle Gold Chilli, tedy ostrou variantu této nakládané kukuřice?