Rybářský rozcestník

Rybaření s dětmi na Sumčáku zdarma

Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: rybarskyrozcestnik@seznam.cz, rádi vaše RRS zdarma přidáme!
Rybaření s dětmi na Sumčáku zdarma

Štítky:

Rozhodli jsme se vyjít vstříc všem, kteří mají zájem o trávení volného času s dětmi v přírodě. Nabízíme vám možnost rybaření s vašimi ratolestmi na Sumčáku zcela zdarma. Jelikož je náš revír opravdu nadstandardně zarybněn nejen sumci, ale také bílou rybou, kapry, karasy, amury a štikami, odpadává vám zdlouhavé čekání na záběr, které je časté na svazových vodách. Logicky, ne každé dítě vydrží u vody dlouho čekat bez patřičné rybí aktivity.. Jelikož máme také děti, které rybí dorost na sumčáku velice baví, rozhodli jsme se zpřístupnit tuto možnost i vám. Rodinné rybaření je naplánováno na každou 1. neděli v měsíci od 12ti hodin, kdy odjíždějí sumcaři z víkendových pobytů. Rybaří se do setmění, na místech, která určí správce, aby nedošlo k rušení lovců sumců, v případě, že na rybníku budou. Loví se na spláveček, položenou, či feeder. Nástrahy červíček, žížalka, kukuřice, peletky, rohlík atd..Na místě bude přítomen Libor „Hrdobec“ nebo Martin Mráz, kteří se vašim dětem rádi pověnují, případně poradí co a jak, atd., Loví se nedravé druhy ryb. Zákaz lovu štik a sumců. V případě vašeho zájmu nás kontaktujte na mail: info@sumcak.cz

SONY DSC  hampeis štika 60 

DSC04821 20150821_193741(0)_resized

1 DSC04337

DSC04334 DSC04339

 Filipek na sumcaku valkelprez den s feederem Spokojena Sofinka

IMG_20160804_054514 lib4 20150821_150316_resized

 

 

Nejčtenější články

Mělo by se v Česku zakázat chytat na živé nástražní rybky? – Výsledky ankety!

Nedávno jsme ukončili hlasování v naší anketě s otázkou: „Mělo by se v Česku zakázat chytat na živé nástražní rybky?“ Hlasovalo celkem 3574 čtenářů a poměrně jasně se vyjádřili proti případnému zákazu lovu na živé nástražní rybky na svazových, ale i soukromých vodách v Česku.

Kam v létě za rybařením – tipy na výlety s celou rodinou

Léto je ideální dobou pro to, trávit většinu času s rodinou nebo partou přátel poblíž vody. Rybářům se pak už jen nabízí možnost spojit příjemné s užitečným, vzít své nejbližší za dobrodružstvím a ukázat jim v čem tkví kouzlo rybaření. Která místa v Čechách jsou pro rodiny či větší partu lidí ty nejlepší?

Kde vzít masné červy, když je rybář zapomene doma

Masní červi rozhodně patří mezi nejoblíbenější nástrahu především plavačkářů, ale i rybářů chytající například s feederovými pruty. Právě na menší ryby jde o dokonalou nástrahu. Ovšem co si počít, když je zapomeneme doma?