Rybářský rozcestník

Rybaření s dětmi na Sumčáku zdarma

Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: [email protected], rádi vaše RSS zdarma přidáme!
Rybaření s dětmi na Sumčáku zdarma

Štítky:

Rozhodli jsme se vyjít vstříc všem, kteří mají zájem o trávení volného času s dětmi v přírodě. Nabízíme vám možnost rybaření s vašimi ratolestmi na Sumčáku zcela zdarma. Jelikož je náš revír opravdu nadstandardně zarybněn nejen sumci, ale také bílou rybou, kapry, karasy, amury a štikami, odpadává vám zdlouhavé čekání na záběr, které je časté na svazových vodách. Logicky, ne každé dítě vydrží u vody dlouho čekat bez patřičné rybí aktivity.. Jelikož máme také děti, které rybí dorost na sumčáku velice baví, rozhodli jsme se zpřístupnit tuto možnost i vám. Rodinné rybaření je naplánováno na každou 1. neděli v měsíci od 12ti hodin, kdy odjíždějí sumcaři z víkendových pobytů. Rybaří se do setmění, na místech, která určí správce, aby nedošlo k rušení lovců sumců, v případě, že na rybníku budou. Loví se na spláveček, položenou, či feeder. Nástrahy červíček, žížalka, kukuřice, peletky, rohlík atd..Na místě bude přítomen Libor „Hrdobec“ nebo Martin Mráz, kteří se vašim dětem rádi pověnují, případně poradí co a jak, atd., Loví se nedravé druhy ryb. Zákaz lovu štik a sumců. V případě vašeho zájmu nás kontaktujte na mail: [email protected]

SONY DSC  hampeis štika 60 

DSC04821 20150821_193741(0)_resized

1 DSC04337

DSC04334 DSC04339

 Filipek na sumcaku valkelprez den s feederem Spokojena Sofinka

IMG_20160804_054514 lib4 20150821_150316_resized

 

 

Nejčtenější články

Zpráva z MiČR handicapovaných rybářů a žen v plavané 2024

Vážení přátelé sportovní rybařiny, plavané především! O posledním dubnovém víkendu proběhlo na Labi v Mělníku Mistrovství ČR handicapovaných rybářů v plavané s účastí polských závodníků a Mistrovství ČR v plavané žen. Mistrem republiky mezi handicapovanými rybáři se stal Radim Kozlovský z MO Kladruby, domácí šampionkou v plavané je pak Hana Purkrábková z MO Plaňany…

Nejoblíbenější rybářské závody na světě

Svět rybaření a hazardních her má nečekaná spojení, kde se sofistikovaný a zajímavý svět kasin prolíná s vášní pro rybaření. V posledních letech se objevily jedny z nejzajímavějších a nejoblíbenějších automatů, které ztělesňují rybářské umění. Díky odlišnostem a rozmanitosti rybářských témat přitahují tyto hry pozornost jak rybářských nadšenců, tak hráčů.

3. Mistrovství světa v muškaření v kategorii žen a 9. Mistrovství světa v muškaření v kategorii masters (veteránů)

Jihočeský územní svaz a Český rybářský svaz si dovolují pozvat sportovní rybáře na jeden z nejvýznamnějších muškařských závodů na světě, který se bude konat na jihočeských revírech od 19.–25. května 2024.