Rybářský rozcestník

Rybaření a nákupy

Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: rybarskyrozcestnik@seznam.cz, rádi vaše RRS zdarma přidáme!

Štítky:

Na rybáře je český trh připraven. Nabízí jim k vykonávání jejich koníčka – rybaření – vybavení pro všechny účely a příležitosti. Rybáři mohou nakupovat v kamenných prodejnách i na internetu. E-shopy jsou pohodlnou variantou využívanou především zkušenými matadory tohoto sportu.

Ve specializovaných obchodech s rybářskými potřebami lze často koupit úplně vše. Od prutů, vlasců, navijáků, splávků, návnad, hlásičů, přes echoloty, návnady, skládací křesílka, slunečníky až po oblečení, obuv, brodící kalhoty, podběráky a další a další. Stačí jenom vědět, po čem toužíme a můžeme to mít. Někdy vlastně ani vědět nemusíme. Zkušení profesionálové nám v prodejně poradí. Obzvlášť pokud je pro nás rybaření novým hoby, měli bychom se svěřit do jejich péče. Jejich znalosti o rybaření nás ušetří zbytečných výdajů, zaručí naši spokojenost a ničím nepokažený zážitek z prvního nahození.

Nejčtenější články

Jak jednoduše opláchnout nafukovací člun

Kdo vozí k vodě nafukovací čluny, moc dobře ví, jak moc po vytažení z vody jsou špinavé, zvláště, pokud je rybář u vody déle a zažije nějakou tu bouřku. Hlavně na řekách se na spodní straně člunu usazuje kde co. A pokud zaprší, či parkujeme s člunem pod stromy, ani vnitřek člunu nebývá neposkvrněný. Kdo by pak chtěl vozit tuto hrubou špínu domů? 🙂

Co vše lze nastražit na přívěs háčku

Kromě klasického boilies, případně pelet lze na přívěs háčku nastražit kde co. Od červů, žížal, ale i jiné živé havěti také různě upravené pečivo, listy, květy či snítky trav nebo rákosu, ale také ovoce. A to nemluvím o sýrech a různých dalších dobrotách, co si rybář odtrhne u huby, aby zvýšil svoji šanci chytit nějakou tu pěknou rybu.

Bonduelle Gold Chilli – kukuřice nejen do chladné podzimní vody

Zkušeným rybářům asi nemusím vysvětlovat, že právě nakládaná kukuřice Bonduelle nejlépe přemlouvá kaprovité ryby k záběru a to jak bílou rybu, tak i kapry a amury. Ale už jste vyzkoušeli chytat ryby na Bonduelle Gold Chilli, tedy ostrou variantu této nakládané kukuřice?