Rybářský rozcestník

Rozváželi jsme ročky bolena, candáta a další druhy ryb

Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: rybarskyrozcestnik@seznam.cz, rádi vaše RRS zdarma přidáme!
Rozváželi jsme ročky bolena, candáta a další druhy ryb

Štítky:

V tomto týdnu jsme provedli další násady kapra, lína, ročka candáta, pstruha, sivena a ročka bolena dravého. Středa (25. 10.) MO Příbram – Pecovák 1 000 kg kapra K3 průměr  2 kg /ks, dodavatel MO Rožmitál pod Třemšínem, SÚS nový rybník Stržený – 3 000 kg K2 o průměrné váze 1,1 kg/ks, 600 kg kapra o průměrné váze 1 kg/ks, 90 kg lína L3 o průměrné váze 0,4 kg/ks, 3 000 ks candáta ročka …Uložit

Nejčtenější články

Kam v létě za rybařením – tipy na výlety s celou rodinou

Léto je ideální dobou pro to, trávit většinu času s rodinou nebo partou přátel poblíž vody. Rybářům se pak už jen nabízí možnost spojit příjemné s užitečným, vzít své nejbližší za dobrodružstvím a ukázat jim v čem tkví kouzlo rybaření. Která místa v Čechách jsou pro rodiny či větší partu lidí ty nejlepší?

Kde vzít masné červy, když je rybář zapomene doma

Masní červi rozhodně patří mezi nejoblíbenější nástrahu především plavačkářů, ale i rybářů chytající například s feederovými pruty. Právě na menší ryby jde o dokonalou nástrahu. Ovšem co si počít, když je zapomeneme doma?

Víte, jaký je rozdíl mezi celosvazovou povolenkou a povolenkou celorepublikovou?

Každý rok nám do redakce píše či volá mnoho rybářů, kterým není jasné, jaký je rozdíl mezi povolenkou k lovu ryb celosvazovou a povolenkou celorepublikovou. Přitom není až tak těžké to všeobecně definovat. Celosvazové povolenky platí na všech revírech územních svazů ČRS a na revírech Rady ČRS. Celorepublikové povolenky platí na všech revírech územních svazů, na revírech Rady ČRS a navíc i na revírech Moravského rybářského svazu.