Rybářský rozcestník

Reportáž bF girl Klára – Rybářské centrum Mošnov

18.4.2016
Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: rybarskyrozcestnik@seznam.cz, rádi vaše RRS zdarma přidáme!

Štítky:

V minulém týdnu jsem vyrazila navštívit na pozvání od Romana Matuly, majitele CADOX fishing s. r. o. , Rybářské Centrum Mošnov.

Ráda bych se s vámi podělila o zážitky a postřehy z této rybářské prodejny. Především mile překvapil Roman. Ochotně a se zájmem mě provedl celým rybářský centrem, které se rozprostírá na neskutečné prodejní ploše 750 m2.

Najdete zde kompletní vybavení pro kaprařinu,  sumčařinu a také přívlač i plavanou. Vše pod jednou střechou. Přehledně uspořádaný široký sortiment rybářských potřeb a domácích i světových značek.  Veškěré potřeby jsou přehledně vystaveny v sektorech, kde se krásně zorientujete a nejdete vše potřebné.  Celý sortiment je možné na místě osahat a vyzkoušet.

Odborný a ochotný personál centra dokáže poradit a navést jak zcela nové a začínající rybáře, tak i zorientovat zkušené rybáře s požadavky profesionálů. Cadox fishing v CRM je tým zkušených sportovních rybářů, kteří ví o čem mluví a především si zakládají na profesionálním přístupu.

Můj celkový dojem jakožto kaprařky je naprostá spokojenost. Vybere si zde každý rybář. Překvapil mě rozsáhlý výběr bižuterie, rybářských prutů, přes věci pro camping u vody až po krmení a nástrahy i různé vychytávky. Můžu říct, že jsem to tam pěkně prohrabala a otestovala vše co mě zaujalo.  Objevila a nadchla se pro nové pruty a nafukovací rybářské lehátko.

Byla jsem mile překvapena a určitě se sem vrátím nakupovat a podělit se o nové rybářské zážitky. Romanovi moc děkuji za milou společnost.

Klára Osmančíková – bF girl

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

 

 

Příspěvek Reportáž bF girl Klára – Rybářské centrum Mošnov pochází z book Fishing

Nejčtenější články

Cílený lov candátů ze břehu klasickou přívlačí

Cílený lov jednotlivých druhů dravých ryb má svá úskalí, ale rozhodně se vyplatí zaměřit zájem na konkrétního dravce. Co predátor, to jiný způsob lovu a tak nejen zvolená technika lovu, ale především i správná volba montáže má velký vliv na úspěšnost našeho snažení. O dobré volbě místa snad ani nemusím mluvit, to je samozřejmostí, pokud jdeme cíleně po konkrétním vodním predátorovi, aby v daném místě vůbec zrovna byl. V tomto článku se zaměříme na lov candátů a to klasickou přívlačí ze břehu. Tedy nebudeme zde řešit vertikální přívlač, ale ani například drop shot.

Chytání amurů na listy salátu, či jinou zeleninu

Amur je ryba někdy tuze vybíravá, jindy nám přijde naopak na nástrahu, kterou jsme vnadili na úplně jinou rybu. Asi nejčastěji se amuři chytají na kukuřici, kousky ovoce, či střídku chleba. Často však zaznamenáme úspěch při cíleném lovu amurů, pokud jim zkusíme nabídnout něco od zeleniny, například tužší listy hlávkového salátu, kedlubny, syrové či spařené zelné listy apod.

Rady pro začínající vláčkaře – nástrahy vhodné pro vláčení

Ano, vláčení je fenomén, ale je to především dřina. Někdy ani 300 náhozů nestačí k tomu, aby člověk spatřil nějakou tu šupinu. Vláčkař musí být nejen tělesně zdatný, ale také musí překypovat výrou v sebe sama. Někdy totiž ani několik hodin prohazování vodou nestačí k tomu, aby byl lov úspěšný a pak jen psychicky zdatný rybář dokáže další den vzít vláčecí prut opět do ruky a nahodit. Kromě výše uvedeného i znalost vody, či konkrétního místa, kde rybář chytá a také slušná výbava vede k úspěchu. Ovšem pro úspěšný lov vláčením je především nutná ta pravá nástraha, právě ta často rozhoduje o tom, zda rybář ten den zasekne rybu, nebo ne.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím