Rybářský rozcestník

Řeka Yonna ve Francii a kapr 20+

Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: [email protected], rádi vaše RSS zdarma přidáme!
Řeka Yonna ve Francii a kapr 20+

Štítky:

Ahoj,

po delší odmlce posílám foto kapra uloveného na řece Yonně asi 80km od Paříže. Na této říjnové akcijsem chytil celkem devět kaprů,nej 20+ na osvědčené koule Rambo se červená, průměr 24mm.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Spoustu let jsem jezdil přímo do centra Paříže na kapry, ale dnešní situace už mi to nedovoluje, není tam bezpečno. Tak jsem se rozhodl rybařit a poznat nové místa na francouzských řekách pod Paříží.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Připravoval jsem si nové plány na příští jaro a určitě tyto místa opět navštívíme. Na další plánovanou akci odjíždím 9. listopadu. Určitě se zase ozvu.

tonda_yonna_2016_001

Zdraví Kaprňák Tonda

Příspěvek Řeka Yonna ve Francii a kapr 20+ pochází z Chytil magazín

Nejčtenější články

Zpráva z MiČR handicapovaných rybářů a žen v plavané 2024

Vážení přátelé sportovní rybařiny, plavané především! O posledním dubnovém víkendu proběhlo na Labi v Mělníku Mistrovství ČR handicapovaných rybářů v plavané s účastí polských závodníků a Mistrovství ČR v plavané žen. Mistrem republiky mezi handicapovanými rybáři se stal Radim Kozlovský z MO Kladruby, domácí šampionkou v plavané je pak Hana Purkrábková z MO Plaňany…

Nejoblíbenější rybářské závody na světě

Svět rybaření a hazardních her má nečekaná spojení, kde se sofistikovaný a zajímavý svět kasin prolíná s vášní pro rybaření. V posledních letech se objevily jedny z nejzajímavějších a nejoblíbenějších automatů, které ztělesňují rybářské umění. Díky odlišnostem a rozmanitosti rybářských témat přitahují tyto hry pozornost jak rybářských nadšenců, tak hráčů.

3. Mistrovství světa v muškaření v kategorii žen a 9. Mistrovství světa v muškaření v kategorii masters (veteránů)

Jihočeský územní svaz a Český rybářský svaz si dovolují pozvat sportovní rybáře na jeden z nejvýznamnějších muškařských závodů na světě, který se bude konat na jihočeských revírech od 19.–25. května 2024.