Rybářský rozcestník

Řeka Yonna ve Francii a kapr 20+

Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: rybarskyrozcestnik@seznam.cz, rádi vaše RRS zdarma přidáme!
Řeka Yonna ve Francii a kapr 20+

Štítky:

Ahoj,

po delší odmlce posílám foto kapra uloveného na řece Yonně asi 80km od Paříže. Na této říjnové akcijsem chytil celkem devět kaprů,nej 20+ na osvědčené koule Rambo se červená, průměr 24mm.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Spoustu let jsem jezdil přímo do centra Paříže na kapry, ale dnešní situace už mi to nedovoluje, není tam bezpečno. Tak jsem se rozhodl rybařit a poznat nové místa na francouzských řekách pod Paříží.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Připravoval jsem si nové plány na příští jaro a určitě tyto místa opět navštívíme. Na další plánovanou akci odjíždím 9. listopadu. Určitě se zase ozvu.

tonda_yonna_2016_001

Zdraví Kaprňák Tonda

Příspěvek Řeka Yonna ve Francii a kapr 20+ pochází z Chytil magazín

Nejčtenější články

Rada ČRS schválila návrh změn rybářského řádu pro rok 2019. Asi nejvýznamnější je zákaz srkaček!

Dodatek k bližším podmínkám výkonu rybářského práva na revírech ČRS pro rok 2019 byl projednán a schválen Radou ČRS 7. června 2018. I když podmínkou platnosti těchto změn je schválení jednotlivých ustanovení tohoto dodatku uživatelem revíru, je již jasné, že od roku 2019 budou někteří rybáři na svazových vodách nuceni změnit své vybavení. Například nově bude muset každý rybář u sebe mít povinně podběrák, což zatím není podmínkou. Dále bude zakázána tzv. pevná srkačka, tedy krmítko s návazcem nebo návazci uvázané k sobě na tvrdo….

Ryby v českých řekách jsou na kokainu, nejvíce sjetí jsou úhoři

Vědci zjistili, že v řekách u velkých měst je poměrně velká koncentrace kokainu. Ten ohrožuje populaci některých ryb. Kokain a další drogy ve vodě představuje velký problém například pro úhoře říčního.

Kolíčky na boilies z drátu

Mikro kolíčky na boilies, které se používají tak, že je zavrtáme do boilie, se dají samozřejmě koupit, ale jejich ceny v rybářských obchodech jsou dost vysoké. Lze si je ale rychle a jednoduše vyrobit doma z tenkého drátu.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím