Rybářský rozcestník

Recenze: Naviják Daiwa Emcast 4500

Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: rybarskyrozcestnik@seznam.cz, rádi vaše RRS zdarma přidáme!
Recenze: Naviják Daiwa Emcast 4500

Štítky:

Daiwa navijáky s přední brzdou umí. Daiwa Emcast 4500 je jasným příkladem. Tento naviják je ve velikosti 4500 předurčený pro použití s heavy feeder pruty na lov velkých ryb a ve větších vzdálenostech.

Váha navijáku se pohybuje okolo půl kilogramu. Naviják má širokou kovou cívku a druhou náhradní kovovou cívku. Emcast vyniká precizně přesnou přední brzdou. Brzda je odkrokována velice pozvolna, takže od úplného utažení k povolení to je docela dost otoček.

Široká cívka je výborná pro daleké náhozy. Naviják má jednoduchou kličku opatřenou velkým gumovým madlem. To může být pro někoho nezvyk, ale mě to celkem vyhovuje.

Recenze se týká staršího typu navijáku Daiwa Emcast. Momentálně jsou v prodeji jeho nástupci:

Daiwa Emcast 25A

Daiwa Emcast Surf A 4500

Příspěvek Recenze: Naviják Daiwa Emcast 4500 pochází z NaFeeder.cz

Nejčtenější články

Lov sumců na položenou na živé či mrtvé ryby

Jedna z možností, jak chytat sumce tzv. „na těžko“ je nalíčit návazce u dna, nebo kousek nade dnem a nabídnout jim živou, či mrtvou rybku, nebo její části.

Nastražení PopUp boilie na mikro obratlík

U některých montáží jako Ronnie Rig, či Slip D Rig se PopUp boilie navazuje na mikro obratlík a to pomocí vlasce nebo přímo, pro tyto účely vytvořené, bait floss šňůry. V tomto články vám ukážeme pomocí foto návodu přesný postup, jak na to.

České přívlačové nástrahy BROSLURES si získávají více a více fanoušků!

O firmě, jejich produktech a plánech do budoucna, jsme se bavili se spolumajitelem a spoluzakladatelem firmy Tomášem Šimandlem.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím