Rybářský rozcestník

Recenze: Daiwa Aqualite Pellet Feeder 3,9 m 120 g

Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: rybarskyrozcestnik@seznam.cz, rádi vaše RRS zdarma přidáme!

Štítky:

Daiwa Aqualite Pellet Feeder je prut s příjemnou poloparabolickou akcí. Prut má délku 3,9 m a doporučenou vrhací zátěž do 120 g. Součástí balení jsou 3 špičky, dvě laminátové a 1 uhlíková. Váha je 260g, počet oček 8.

Na první pohled zaujme netradiční posuvné sedlo navijáku. Plastový úchyt navijáku nepůsobí moc pevně, ale funguje dobře a navijáky drží pevně. Díky posuvnému sedlu si můžete prut s navijákem dokonale vyvážit.

Další zajímavým prvkem jsou velká očka. Největší očko je ve velikosti pomalu jako u kaprového prutu. Jen škoda, že velká očka jsou jen na prutu a na špičce jsou klasická malá očka.

Prut bych zařadil do kategorie medium/heavy. Prut je příjemný kompromis mezi dobrou nahazovací a zdolávací akcí. Akce prutu je poloparabolická. Pracuje především první třetina prutu. Při testování na extrémní tah se však nakonec prut ohnul celý až k navijáku. Prut je vhodný pro větší nádrže a středně proudné řeky.

Největším zklamáním je horší finální zpracování testovaného prutu. Lak blanku obsahuje drobné vady a kapka laku je i na očku. Je to škoda, protože to kazí jinak velmi příjemný dojem z prutu.

Recenze se týká prutu Daiwa Aqualite Pellet Feeder 3,9 m 120 g. Nyní je k dispozici jeho nástupce Daiwa AQUALITE LIGHT FEEDER 3,9m 120g. Tento prut již nemá posuvné sedlo, ale vypadá taky víc než dobře.

 

Příspěvek Recenze: Daiwa Aqualite Pellet Feeder 3,9 m 120 g pochází z NaFeeder.cz

Nejčtenější články

O pohár předsedy SÚS 2022

Tradiční rybářské závod „O pohár předsedy SÚS“, se koná na vodní ploše Písková Lhota 14. 5. pro dospělé a 15. 5. 2022 pro děti a mládež. Rezervaci lze provést do 6. 5. Neváhejte se přihlásit! Volná místa budou k dispozici i v den závodu, takže můžete přijet…

Propozice na Jarní a Dětské závody ČRS MO Kladruby 28.5. a 29.5. 2022

Vážení přátelé ČRS MO Kladruby, dovolte, abychom Vás pozvali na Jarní a Dětské rybářské závody konané ve dnech 28. a 29. května 2022 na nádrži Záhorská. V příloze Vám zasíláme propozice obou závodů a jsme v očekávání Vašich rezervací lovných míst. Těšíme se na Vaši hojnou účast! Výbor ČRS MO Kladno…

MO ČRS Rokycany pořádá místní kolo Zlaté udice 2022

Místní organizace Českého rybářského svazu Rokycany pořádá v sobotu 30. dubna 2022 MÍSTNÍ KOLO rybářské soutěže pro mládež – ZLATÁ UDICE 2022….

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím