Rybářský rozcestník

Recenze: Daiwa Aqualite Pellet Feeder 3,9 m 120 g

Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: [email protected], rádi vaše RRS zdarma přidáme!

Štítky:

Daiwa Aqualite Pellet Feeder je prut s příjemnou poloparabolickou akcí. Prut má délku 3,9 m a doporučenou vrhací zátěž do 120 g. Součástí balení jsou 3 špičky, dvě laminátové a 1 uhlíková. Váha je 260g, počet oček 8.

Na první pohled zaujme netradiční posuvné sedlo navijáku. Plastový úchyt navijáku nepůsobí moc pevně, ale funguje dobře a navijáky drží pevně. Díky posuvnému sedlu si můžete prut s navijákem dokonale vyvážit.

Další zajímavým prvkem jsou velká očka. Největší očko je ve velikosti pomalu jako u kaprového prutu. Jen škoda, že velká očka jsou jen na prutu a na špičce jsou klasická malá očka.

Prut bych zařadil do kategorie medium/heavy. Prut je příjemný kompromis mezi dobrou nahazovací a zdolávací akcí. Akce prutu je poloparabolická. Pracuje především první třetina prutu. Při testování na extrémní tah se však nakonec prut ohnul celý až k navijáku. Prut je vhodný pro větší nádrže a středně proudné řeky.

Největším zklamáním je horší finální zpracování testovaného prutu. Lak blanku obsahuje drobné vady a kapka laku je i na očku. Je to škoda, protože to kazí jinak velmi příjemný dojem z prutu.

Recenze se týká prutu Daiwa Aqualite Pellet Feeder 3,9 m 120 g. Nyní je k dispozici jeho nástupce Daiwa AQUALITE LIGHT FEEDER 3,9m 120g. Tento prut již nemá posuvné sedlo, ale vypadá taky víc než dobře.

 

Příspěvek Recenze: Daiwa Aqualite Pellet Feeder 3,9 m 120 g pochází z NaFeeder.cz

Nejčtenější články

Fishsurfing Tržiště – vyhledávač rybářských potřeb

Ztrácíte se v nepřeberné nabídce rybářských eshopů? Hesla jako „nejlepší“, „nejlevnější“, „sleva“ a „akce“ vám zní povědomě? Jestliže hledáte opravdu nejlepší nabídku a chcete rychle a snadno najít vše, co potřebujete, představujeme vám nový vyhledávač rybářských potřeb – Fishsurfing Tržiště!

Sladký likér jako dip? Vyzkoušejte třeba griotku, funguje skvěle!

Došel vám oblíbený dip, nebo prostě rádi zkoušíte něco nového a nejste lakomí, obětujte panák vašeho oblíbeného sladkého likéru a použijte ho jako dip, možná vás překvapí, že i některé ryby, pokud mají možnost, jsou pěkné násosky.

Územní halový přebor v rybolovné technice mládeže

Český rybářský svaz, z. s., Západočeský územní svaz, odbor RT ve spolupráci s ČRS, z.s., místní organizací Nepomuk pořádají Územní halový přebor v rybolovné technice mládeže podzimní kolo….