Rybářský rozcestník

Radosť, ktorú chápe len skutočný rybár

23.6.2016
Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: [email protected], rádi vaše RRS zdarma přidáme!

Štítky:

Radosť, ktorú chápe len skutočný rybár 01Radosť, ktorú chápe len skutočný rybár 

Leto je opäť v plnom prúde a ja sa už chystám na moju vysnívanú cestu za dobrodružstvom do nádherného prostredia vo Francúzsku, kde mám v pláne stráviť nádherný týždeň pri vode.
V stredu som dorazil k jazeru Rainbow Lake, kde som preskúmal terén a v pokoji sa pripravil na ďalšie dni. Vo štvrtok ráno som už vyrazil na ryby a vyviezol svoju popku 14mm, čo je moja osvedčená metóda, ktorej vždy verím a ani vo Francúzsku som nemenil. Teploty sa pohybovali okolo 40 stupňov a kaprom sa veľmi nechcelo, ale nič som nevzdával. Počas týždňa sa objavilo pár záberov a tiež som vytiahol menších kapríkov do 6kg. Čakanie bolo dlhé, ale pobyt som si znepríjemniť nenechal.

Radosť, ktorú chápe len skutočný rybár 02A siedmy deň to prišlo … Akonáhle som zdvihol prút ihneď som cítil zdatného protivníka vo vode. Kapor bojoval koľko mu sily stačili. Po polhodinovom boji som vytiahol 31,55 kg ťažkého krásavca, ktorý je zároveň mojím najväčším úlovkom v živote. S kapríkom som sa ešte pomaznal a potom šup naspäť do vody. Je to pre mňa nezabudnuteľný zážitok.

Radosť, ktorú chápe len skutočný rybár 03
Rybárčenie vo Francúzsku som si nesmierne užil a všetkým môžem len odporučiť!

Lovu zdar, Peter Szabo.

Príspevok Radosť, ktorú chápe len skutočný rybár zobrazený najskôr Rybolov nás baví.

Nejčtenější články

Rybářský rozcestník.cz vyhlašuje soutěž o 20 vstupenek na FOR FISHING 2024!

15 ročník mezinárodního rybářského veletrhu FOR FISHING je za rohem. Koná se v termínu od 22. do 25. února 2024. Jsme rádi, že i letos se Rybářský rozcestník.cz stal mediálním partnerem této největší tuzemské akce pro rybáře konané kde jinde, než v areálu PVA v Praze v Letňanech. U příležitosti tohoto rybářského svátku vyhlašujeme soutěž o vstupenky na FOR FISHING 2024. Soutěž se bude konat na našich stránkách na Facebooku a to od 7.2. od 18:00 do 16.2.2024 do 18:00! Bližší podmínky soutěže se dozvíte po otevření tohoto článku.

Veletrh FOR FISHING uvítá první návštěvníky už ve čtvrtek 22. února 2024

Svátek všech rybářů a rybářek se nezadržitelně blíží, vystavovatelé už pomalu balí žhavé novinky, které na veletrhu představí, rybářské osobnosti dokončují přípravu svých přednášek, obří akvárko už je připraveno na výstavišti. Na co se můžete na veletrhu těšit a co byste si neměli nechat ujít?

Pozvánka na závody mládeže v RT do Příbrami

MO Příbram zve na náborové halové závody v rybolovné technice určené dětem a juniorům, které se konají 2. 3. 2024 v místní sportovní hale.