Rybářský rozcestník

Radosť, ktorú chápe len skutočný rybár

23.6.2016
Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: rybarskyrozcestnik@seznam.cz, rádi vaše RRS zdarma přidáme!

Štítky:

Radosť, ktorú chápe len skutočný rybár 01Radosť, ktorú chápe len skutočný rybár 

Leto je opäť v plnom prúde a ja sa už chystám na moju vysnívanú cestu za dobrodružstvom do nádherného prostredia vo Francúzsku, kde mám v pláne stráviť nádherný týždeň pri vode.
V stredu som dorazil k jazeru Rainbow Lake, kde som preskúmal terén a v pokoji sa pripravil na ďalšie dni. Vo štvrtok ráno som už vyrazil na ryby a vyviezol svoju popku 14mm, čo je moja osvedčená metóda, ktorej vždy verím a ani vo Francúzsku som nemenil. Teploty sa pohybovali okolo 40 stupňov a kaprom sa veľmi nechcelo, ale nič som nevzdával. Počas týždňa sa objavilo pár záberov a tiež som vytiahol menších kapríkov do 6kg. Čakanie bolo dlhé, ale pobyt som si znepríjemniť nenechal.

Radosť, ktorú chápe len skutočný rybár 02A siedmy deň to prišlo … Akonáhle som zdvihol prút ihneď som cítil zdatného protivníka vo vode. Kapor bojoval koľko mu sily stačili. Po polhodinovom boji som vytiahol 31,55 kg ťažkého krásavca, ktorý je zároveň mojím najväčším úlovkom v živote. S kapríkom som sa ešte pomaznal a potom šup naspäť do vody. Je to pre mňa nezabudnuteľný zážitok.

Radosť, ktorú chápe len skutočný rybár 03
Rybárčenie vo Francúzsku som si nesmierne užil a všetkým môžem len odporučiť!

Lovu zdar, Peter Szabo.

Príspevok Radosť, ktorú chápe len skutočný rybár zobrazený najskôr Rybolov nás baví.

Nejčtenější články

Sumec kanibal, aneb čím vším sumci nepohrdnou. Mohou napadnout i člověka?

Kanibalismus u sumců je přirozeným jevem a setkáme se s ním všude, nejen tam, kde je moc přemnožený a má málo potravy. Pokud hájí své teritorium, klidně vystartuje po stejně velkém jedinci, který nepatří mezi jeho nejbližší rodinu. Jde o teritoriální chování. Ovšem cizí jedinci svého druhu nejsou jeho hlavní potravou. Kromě menších ryb nepohrdne ani hlodavci, menšími ptáky apod. Může si ale sumec udělat zálusk i na člověka?

Způsoby uzení ryb

Známe různé způsoby uzení ryb, liší se teplotou kouře, dobou uzení a také trvanlivostí výsledného produktu.

Koule z DECATHLONU jsou trnem v oku některým českým výrobcům

Boilies z DECATHLONU se stále probírá na diskuzních fórech na různých rybářských webech a také na Facebooku. Jde o to, že zásadně konkuruje cenou běžným výrobcům a tak někteří testeři renomovaných značek začali koule z DECATHLONU ve svých článcích hanit. My jsme byli donedávna zcela neutrální, ale po sérií negativních článků na Facebooku jsme se naštvali a zašli do obchodu a „dekatloňácké“ koule koupili. Boilies jsme pak testovali na stojaté svazové vodě, také na jednom soukromém revíru a nakonec i na proudné vodě na Labi. A jak jsme s koulemi dopadli?

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím