Rybářský rozcestník

PYTLÁCI: Na rybních v Českém ráji řádí agresivní pytláci! Vyhrožují násilím!

Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: [email protected], rádi vaše RRS zdarma přidáme!
PYTLÁCI: Na rybních v Českém ráji řádí agresivní pytláci! Vyhrožují násilím!

Štítky:

V Českém ráji řádí pytláci, kteří mají spadeno na velké kapry. Nejčastější případy pytláctví jsou hlášeny z Jinolických rybníků nebo z rybníku Roudný. Uhlídat tyto vodní plochy před pytláky není snadné. A když se to povede, bývají pytláci i agresivní a vyhrožují. Velmi často pytlačí i cizinci, především Rusové, Ukrajinci nebo Poláci. Mezi pytláky jsou pak i „domorodí“ rybáři …

Nejčtenější články

Sladký likér jako dip? Vyzkoušejte třeba griotku, funguje skvěle!

Došel vám oblíbený dip, nebo prostě rádi zkoušíte něco nového a nejste lakomí, obětujte panák vašeho oblíbeného sladkého likéru a použijte ho jako dip, možná vás překvapí, že i některé ryby, pokud mají možnost, jsou pěkné násosky.

Fishsurfing Tržiště – vyhledávač rybářských potřeb

Ztrácíte se v nepřeberné nabídce rybářských eshopů? Hesla jako „nejlepší“, „nejlevnější“, „sleva“ a „akce“ vám zní povědomě? Jestliže hledáte opravdu nejlepší nabídku a chcete rychle a snadno najít vše, co potřebujete, představujeme vám nový vyhledávač rybářských potřeb – Fishsurfing Tržiště!

Územní halový přebor v rybolovné technice mládeže

Český rybářský svaz, z. s., Západočeský územní svaz, odbor RT ve spolupráci s ČRS, z.s., místní organizací Nepomuk pořádají Územní halový přebor v rybolovné technice mládeže podzimní kolo….