Rybářský rozcestník

Putování po východočeských vodách

Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: [email protected], rádi vaše RSS zdarma přidáme!
Putování po východočeských vodách

Štítky:

Druhý týden dovolené jsem se rozhodl, že každou vycházku strávím někde jinde. Přes den jsem pracoval kolem baráku a odpoledne se na pár hodin vytratil k vodě. Co jsem dostal do ruky Indiána Apače, tak jsem se do něj zamiloval. Krásná vůně koření mě uchvátila.

 

Od začátku dovolené se mi zatím daří a každou vycházku jsem si chytl pár kapříků. Na některých vodách se mi podařilo čapnout i pár větších kaprů, co stály za foto. Indián prostě šlape na jedničku, ale ani CHIMÉRA není pozadu. Koule jezdí na výbornou. Ale nevím čím to, ale ty největší ryby, které jsem měl na prutu, tak jsem o ně přišel.

kiwi_podzim_2016_002

Návazce jsem měl furt stejné jako první týden o dovolené a každá ryba držela jak přišitá. A pak najednou začli padat. Zkoušel jsem měnit háčky, ale ani to nepomohlo. Holt když vám ryba není souzena, tak můžete dělat cokoliv, ale stejně to je marné. Byl jsem rád, že jsem byl u vody a to je pro mě hlavní.

kiwi_podzim_2016_003

A záběr je jen třešnička na dortu, která mě vždy potěší.

Zatím ahoj KIWI

 

Příspěvek Putování po východočeských vodách pochází z Chytil magazín

Nejčtenější články

Možná příležitost právě pro tebe! Hledá se country manažer pro značku Vampire

Výrobce chytrého rybářského vybavení – hlásiče záběru Vampire Bite Alarm a chytrého měřicího zařízení Vampire Magic Ball Pro společnost Vampire (FisheeTech Kft.) vstupuje na český a slovenský trh a hledá country manažera, který by vedl značku Vampire na sociálních sítích…

Už jste vyzkoušeli vytunit nakládanou kukuřici? Díky česneku získáte další zbraň i na jinak letargické ryby!

Člověk se stále učí, je to tak. Zrovna nedávno jsem se seznámil s jedním zkušeným rybářem u vody a ten mě ukázal jeho česnekem vytuněnou nakládanou kukuřici. Že česnek často působí na ryby jako magnet, to je mezi rybáři známá věc a tak není divu, že mě nakládaná kukuřice ochucená nastrouhanými, nebo prolisovanými stroužky česneku zaujala. A ne jen mě! V době, kdy se rybám v horkých tropických dnech nechtělo na háček je právě česneková kukuřice dokázala přemluvit.

Také ocet dokáže odstranit zápach a pachuť rybího masa!

Už jsme psali o různých způsobech, jak zbavit rybí maso jejich typické pachuti a případného zápachu. Musíme ovšem vyzdvihnout ještě jednu úžasnou surovinu, která dokonale dokáže zbavit ryby jejich nežádoucího aroma. Jde o ocet!