Rybářský rozcestník

Prvá výprava s IB

Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: rybarskyrozcestnik@seznam.cz, rádi vaše RRS zdarma přidáme!
Prvá výprava s IB

Štítky:

Svoju prvú výpravu s guličkami Imperial baits som smeroval na jedno z mojich veľmi obľúbených miest na rieke. Dlho som sa rozhodoval, ktoré guličky si na rieku zvolím. Nakoniec padla jasná voľba na dve príchute. Boilies Monster Liver a Elite Strawberry mi hneď padli do oka. Dva dni som si miesto zľahka predkrmoval. Konečne prišiel víkend a ja sa tiež dostal k vode chytať.
Imperial Biats
Imperial Biats

 Okolo deviatej hodiny večer dostávam prvý záber na Monster Liver. Po peknom súboji mi končí v podberáku prvý lysec ľahko cez 10kg. Znovu nahadzujem prút a dokrmujem pol kilom boilies. Netrvalo tomu ani 15 minút a ten rovnaký prút sa rozbieha znova. Nasleduje krátky súboj a ďalšia desaťkilová ryba končí na mojej podložke. Tentokrát tomu je krásny vysoký šupináč. Odbíja 22 hodina a mne nezostáva nič iné ako ísť spať. Budík nastavujem na 5:45, aby som stihol všetko pripraviť. Ráno a vlastne po celý deň nezaznamenávam od kaprov najmenšiu aktivitu.

Imperial Biats
Imperial Biats
Imperial Biats

Večer už hodnotím víkend ako úspešný, keď sa mi zrazu rozbieha prút mimo kŕmne miesto na Elite Strawberry. Už po chvíľke súboja cítim, že sa jedná o peknú rybu. Kapor mi dáva najviac zabrať pod brehom, kde sa snaží prejsť všetky zvyšky lekna, ktoré okolo brehu ešte sú. Konečne sa mi podarilo úspešne podobrať mohutného šupináča. Krásna riečna ryba o váhe 15kg. Čerešnička na torte tohto víkendu. S úsmevom na tvári končím v nedeľu ráno túto podarenú výpravu.

Za CT Exil a Imperial baits Šulcik.

Príspevok Prvá výprava s IB zobrazený najskôr Rybolov nás baví.

Nejčtenější články

Ze zasedání hospodářského odboru při Radě ČRS

HO odbor zasedal 26. 3. a jako hlavní bod programu měl: Vyhodnocení připomínek ÚS ČRS k návrhu změn prostřednictvím úpravy BPVRP/vyhlášky/zákona. Jak jsme vás dříve informovali, Rada ČRS projednala tento materiál s návrhem změn již na svém zasedání 7. 12. 2017. Poté byl materiál podstoupen jednotlivým ÚS k projednání a připomínkování tak, aby HO mohl tyto připomínky projednat na březnovém zasedání a připravit na dubnové jednání Rady vyhodnocení připomínek od jednotlivých ÚS a popřípadě navrhnout řešení v případě shody u všech ÚS.

Podoustev nebo ostroretka, jak se rozeznají?

I když v našich vodách žije proti moři jen málo ryb, přesto se především u nedospělých jedinců, i některé naše druhy, často pletou. Nezkušeného rybáře pak může zaskočit i větší chycený kus, který vidí poprvé. Mě se to kdysi stalo právě u podoustve říční. I v atlasech, při srovnání s fotografií mnou chyceného jedince, jsem měl problém určit, zda jde o podoustev nebo ostroretku stěhovavou.

MOC PRACUJI = KÁRNÉ ŘÍZENÍ?! Opožděný apríl ze západu Čech

Byl na mě podán návrh ke kárnému řízení – opožděný apríl ze západu Čech!? V minulých dnech jsem byl kárnou komisí seznámen s tím, že na mě byl podán návrh na kárné řízení. Volby do čela ČRS, z.s. (dále jen ČRS) jsou sice až v listopadu, ale je vidět, že některým naháním hrůzu už teď. Zděšení, že by pode mnou museli také něco dělat, je tak velké, že na mě jeden z členů Západočeského územního svazu podal návrh k zahájení kárného řízení. Autor “aprílu” je mimo jiné zároveň zaměstnancem tohoto územního svazu, je ve výboru Západočeského územního svazu a jednatelem MO, za kterou se v podání podepsal 😊

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím