Rybářský rozcestník

Prvá výprava s IB

Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: rybarskyrozcestnik@seznam.cz, rádi vaše RRS zdarma přidáme!
Prvá výprava s IB

Štítky:

Svoju prvú výpravu s guličkami Imperial baits som smeroval na jedno z mojich veľmi obľúbených miest na rieke. Dlho som sa rozhodoval, ktoré guličky si na rieku zvolím. Nakoniec padla jasná voľba na dve príchute. Boilies Monster Liver a Elite Strawberry mi hneď padli do oka. Dva dni som si miesto zľahka predkrmoval. Konečne prišiel víkend a ja sa tiež dostal k vode chytať.
Imperial Biats
Imperial Biats

 Okolo deviatej hodiny večer dostávam prvý záber na Monster Liver. Po peknom súboji mi končí v podberáku prvý lysec ľahko cez 10kg. Znovu nahadzujem prút a dokrmujem pol kilom boilies. Netrvalo tomu ani 15 minút a ten rovnaký prút sa rozbieha znova. Nasleduje krátky súboj a ďalšia desaťkilová ryba končí na mojej podložke. Tentokrát tomu je krásny vysoký šupináč. Odbíja 22 hodina a mne nezostáva nič iné ako ísť spať. Budík nastavujem na 5:45, aby som stihol všetko pripraviť. Ráno a vlastne po celý deň nezaznamenávam od kaprov najmenšiu aktivitu.

Imperial Biats
Imperial Biats
Imperial Biats

Večer už hodnotím víkend ako úspešný, keď sa mi zrazu rozbieha prút mimo kŕmne miesto na Elite Strawberry. Už po chvíľke súboja cítim, že sa jedná o peknú rybu. Kapor mi dáva najviac zabrať pod brehom, kde sa snaží prejsť všetky zvyšky lekna, ktoré okolo brehu ešte sú. Konečne sa mi podarilo úspešne podobrať mohutného šupináča. Krásna riečna ryba o váhe 15kg. Čerešnička na torte tohto víkendu. S úsmevom na tvári končím v nedeľu ráno túto podarenú výpravu.

Za CT Exil a Imperial baits Šulcik.

Príspevok Prvá výprava s IB zobrazený najskôr Rybolov nás baví.

Nejčtenější články

Ryby v českých řekách jsou na kokainu, nejvíce sjetí jsou úhoři

Vědci zjistili, že v řekách u velkých měst je poměrně velká koncentrace kokainu. Ten ohrožuje populaci některých ryb. Kokain a další drogy ve vodě představuje velký problém například pro úhoře říčního.

Kolíčky na boilies z drátu

Mikro kolíčky na boilies, které se používají tak, že je zavrtáme do boilie, se dají samozřejmě koupit, ale jejich ceny v rybářských obchodech jsou dost vysoké. Lze si je ale rychle a jednoduše vyrobit doma z tenkého drátu.

Při chytání v režimu „nonstop“ nezapomínejte na osvětlení!

Je třeba si přečíst podmínky lovu v rybářském řádu při režimu, kdy smíme na některých revírech lovit i po 24:00. Jedna z podmínek je ta, že rybář lovící od půlnoci do čtyř musí mít osvětlené místo lovu bílým světlem.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím