Rybářský rozcestník

Propozice na podzimní závody dětí a handicapovaných rybářů

Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: rybarskyrozcestnik@seznam.cz, rádi vaše RRS zdarma přidáme!

Štítky:

Vážení přátelé a kamarádi,

dovolujeme si Vás informovat a zároveň Vás pozvat na podzimní závody handicapovaných rybářů Kladruby 30.9. a zároveň na náborové dětské podzimní závody 1.10.2017.

Rádi Vás na našich posledních sportovně kulturních akcích v tomto roce přivítáme a završíme tím společně úspěšnou sezónu.

Těšíme se na Vaši účast.

Propozice rybářské závody podzimní 30.9. 2017⇒

Propozice Dětské podzimní rybářské závody 1.10. 2017⇒

Výsledková listina putovní pohár 2017 – po dvou závodech⇒

 

Nejčtenější články

Haltýř z pračky

Tam, kde je povolený haltýř, tedy bedna na živé rybky, která se pokládá na dno toku, lze ho vyrobit jednoduše ze staré pračky, do které se prádlo dávalo vrchem.

Volba zrnitosti krmení při lovu s method feeder krmítky

Při chytání s method feeder krmítkem je volba zrnitosti krmení velmi důležitá. Kdy chytat se směsí extra jemnou, středně zrnitou, či směsí hrubou? Existuje jednoduchá poučka.

Ryby v českých vodách. Na které si políčit?

České vody jsou plné pozoruhodných živočichů. Pokud vás láká rybaření, měli byste se dopředu seznámit, s kým budete mít tu čest. Pokud si naše sladkovodní ryby matně vybavujete z hodin přírodopisu, pojďte si s námi paměť osvěžit.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím