Rybářský rozcestník

Propozice na Jarní závody handicapovaných rybářů a Dětské závody na nádrži Záhorská

Vážení přátelé organizace handicapovaných rybářů Kladruby, dovolujeme si Vás pozvat na Jarní závody handicapovaných rybářů a Dětské závody pořádané ČRS MO Kladruby na nádrži Záhorská.

Štítky:

Těšíme se na Vaši účast a setkání s Vámi. Propozice na Jarní závody handicapovaných rybářů 27. 4. 2019⇒

Linky zde:
Propozice na Jarní závody handicapovaných rybářů 27. 4. 2019⇒
Propozice na Dětské jarní rybářské závody 28. 4.  2019⇒

Nejčtenější články

Lov kaprů tzv. „na trhačku“ (pomocí kolíčků na prádlo)

Kapry metodou trhačky, tzv. „na kolíčky“, chytáme z několika důvodů. Především všude tam, kde je hodně silný proud a máme problém udržet své montáže pěkně v klidu u dna na námi zvoleném místě. Dalším důvodem může být hodně nečistot plovoucích jak na hladině, tak pod ní, například po bouřích, velkých lijácích a podobně. Vlasec vedený vzduchem nad vodou totiž není strhávaný proudem a nepořádek unášený vodou se na něj nemá jak zachytit.

Swinger nahrazený kolíčkem na prádlo a gumou

Nahradit rozbitý swinger kolíčkem na prádlo a gumou napadlo mého kamaráda poměrně nedávno. V nouzi si prostě rybář musí umět poradit. Ovšem všechny nás šokovalo, že celý systém pak fungoval lépe, jako s klasickým swingerem.

Velké sousto z kukuřice pro větší kapry

Velké sousto vyselektuje drobnější ryby a tak záběr přijde jen od většího kusu. To docílíme použitím více kukuřic najednou napíchnutých na přívěs háčku s očkem uvázaného pomocí bezuzlového vázání …

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím