Rybářský rozcestník

Propozice na 2. kolo krajského přeboru SÚS na položenou

Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: rybarskyrozcestnik@seznam.cz, rádi vaše RRS zdarma přidáme!
Propozice na 2. kolo krajského přeboru SÚS na položenou

Štítky:

2. kolo krajského přeboru SÚS na položenou probehně 2. – 5. 8. 2018 na revíru Labe 18 (411 050) v Brandýse nad Labem-Stará Boleslav. Závod trvá 72 hodin a je určen pro maximálně 20 týmů. Cena startovného činí 2 000 Kč za celý tým. Přihlášení týmu do závodu je možné nejpozději do 1. 5. 2018 zasláním správně vyplněné závazné přihlášky (stačí scan či fotografie), viz příloha 1, na e-mail: crs.zavody.polozena@seznam.cz….

Nejčtenější články

Mělo by se v Česku zakázat chytat na živé nástražní rybky? – Výsledky ankety!

Nedávno jsme ukončili hlasování v naší anketě s otázkou: „Mělo by se v Česku zakázat chytat na živé nástražní rybky?“ Hlasovalo celkem 3574 čtenářů a poměrně jasně se vyjádřili proti případnému zákazu lovu na živé nástražní rybky na svazových, ale i soukromých vodách v Česku.

Kam v létě za rybařením – tipy na výlety s celou rodinou

Léto je ideální dobou pro to, trávit většinu času s rodinou nebo partou přátel poblíž vody. Rybářům se pak už jen nabízí možnost spojit příjemné s užitečným, vzít své nejbližší za dobrodružstvím a ukázat jim v čem tkví kouzlo rybaření. Která místa v Čechách jsou pro rodiny či větší partu lidí ty nejlepší?

Kde vzít masné červy, když je rybář zapomene doma

Masní červi rozhodně patří mezi nejoblíbenější nástrahu především plavačkářů, ale i rybářů chytající například s feederovými pruty. Právě na menší ryby jde o dokonalou nástrahu. Ovšem co si počít, když je zapomeneme doma?