Rybářský rozcestník

Preston MEASURING STICK

Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: [email protected], rádi vaše RRS zdarma přidáme!
Preston MEASURING STICK

Štítky:

S nastupující zimou se Vám častěji bude stávat, že musíte chytat ve větší vzdálenosti a také velmi přesně a například ztráta klipu kvůli větší rybě Vás může stát drahocenný čas, než si nalákáte ryby nazpět na nové místo …

Mnoho problémů vyřeší a hlavně na pečlivosti Vašeho chytání přidají tyčky Preston Measuring Stick… a v čem Vám tahle věc, kterou mnoho lidí pokládá neoprávněně za další přítěž v batohu, vlastně pomůže?
1) Pokud chytáte na dva pruty a chcete oběma chytat přesně na stejném místě, není nic jednoduššího, než stejný počet omotávek mezi tyčkami.

sarfix
2)Pokud víte přesně, kolik metrů chytáte a ztratíte klip, za pár chvil se na své krmné místo zase vrátíte.

sarfix23) Zlepšujete se a víte o kolik … pokud se naučíte chytat přesně na 50 metrů, můžete se po kouskách posunovat dále a máte tak přehled o svých schopnostech.

sarfix34)Pokud navštěvujete například velké přehrady, může být rozhodující faktor lovu hloubka, v které chytáte. A pokud zjistíte, v jaké hloubce a tím pádem i vzdálenosti to na daném místě v danou dobu ,,jde“, tak máte na několik dalších vycházek o zábavu postaráno…

sarfix4Po technické stránce jsou tyto tyčky vybaveny několika vychytávkami, jakou jdou dvě posuvné značky, pokud vám Vaše vzdálenost nevyjde přesně na konec provázku, pěnovými zarážkami na krmítko, nebo zahnutými vrchními konci, zabraňujícími samovolnému spadávání vlasce či šňůry …

sarfix6

Já osobně tyto tyčky používám jak při závodním, tak i běžném rybaření již několik let a je to pomůcka, která v mé výbavě nesmí nikdy chybět.

Radek Pečta

Příspěvek Preston MEASURING STICK pochází z Chytil magazín

Nejčtenější články

Sladký likér jako dip? Vyzkoušejte třeba griotku, funguje skvěle!

Došel vám oblíbený dip, nebo prostě rádi zkoušíte něco nového a nejste lakomí, obětujte panák vašeho oblíbeného sladkého likéru a použijte ho jako dip, možná vás překvapí, že i některé ryby, pokud mají možnost, jsou pěkné násosky.

Fishsurfing Tržiště – vyhledávač rybářských potřeb

Ztrácíte se v nepřeberné nabídce rybářských eshopů? Hesla jako „nejlepší“, „nejlevnější“, „sleva“ a „akce“ vám zní povědomě? Jestliže hledáte opravdu nejlepší nabídku a chcete rychle a snadno najít vše, co potřebujete, představujeme vám nový vyhledávač rybářských potřeb – Fishsurfing Tržiště!

Územní halový přebor v rybolovné technice mládeže

Český rybářský svaz, z. s., Západočeský územní svaz, odbor RT ve spolupráci s ČRS, z.s., místní organizací Nepomuk pořádají Územní halový přebor v rybolovné technice mládeže podzimní kolo….