Rybářský rozcestník

Přebíráme z časopisu Rybářství – úkaz doby

Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: rybarskyrozcestnik@seznam.cz, rádi vaše RRS zdarma přidáme!
Přebíráme z časopisu Rybářství – úkaz doby

Štítky:

V poslední době, soudě podle diskuzí na sociálních sítích, se ukazuje značná polarizace rybářů. Nejhlasitější jsou tzv. kapraři, lovci trofejních ryb, kteří ryby zásadně pouštějí. Oblíbeným terčem facebookových výměn názorů jsou starší rybáři, kteří mají více času chodit k vodě, což je některým ortodoxním zastáncům lovu metodou Chyť a pusť trnem v oku. Netolerance jde tak daleko, že je téměř smutné číst některé reakce i na tak pozitivní sdělení, jakými jsou například zprávy o zarybnění rybářských revírů atraktivnějšími (delšími) rybami….

Nejčtenější články

Mělo by se v Česku zakázat chytat na živé nástražní rybky? – Výsledky ankety!

Nedávno jsme ukončili hlasování v naší anketě s otázkou: „Mělo by se v Česku zakázat chytat na živé nástražní rybky?“ Hlasovalo celkem 3574 čtenářů a poměrně jasně se vyjádřili proti případnému zákazu lovu na živé nástražní rybky na svazových, ale i soukromých vodách v Česku.

Kam v létě za rybařením – tipy na výlety s celou rodinou

Léto je ideální dobou pro to, trávit většinu času s rodinou nebo partou přátel poblíž vody. Rybářům se pak už jen nabízí možnost spojit příjemné s užitečným, vzít své nejbližší za dobrodružstvím a ukázat jim v čem tkví kouzlo rybaření. Která místa v Čechách jsou pro rodiny či větší partu lidí ty nejlepší?

Kde vzít masné červy, když je rybář zapomene doma

Masní červi rozhodně patří mezi nejoblíbenější nástrahu především plavačkářů, ale i rybářů chytající například s feederovými pruty. Právě na menší ryby jde o dokonalou nástrahu. Ovšem co si počít, když je zapomeneme doma?