Rybářský rozcestník

Pravá anglická síťka

9.2.2016
Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: [email protected], rádi vaše RRS zdarma přidáme!

Štítky:

Díky našim zkušenostem v textilních výrobách víme, že se všechny podobné výroby z Velké Británie už dávno přestěhovaly na východ. Ani jedna už ve staré dobré Anglii není. Dokonce náš dodavatel PVA materiálu, který má anglický trh velmi dobře zmapovaný a dokonce má v Anglii své obchodní zastoupení, nám potvrdil, že PVA materiály pro výrobky určené k rybolovu do UK. nedodává již delší dobu. Udělejte si představu sami odkud výrobky označené pravé a nefalšované U.K. pocházejí, kde se vyrábějí a komu dáváte zakoupením “zaručeně pravých“ výrobků vaše peníze a práci.
PVA materiál: pro výrobu sítěk nakupujeme kvalitní japonský materiál přímo od výrobce, se všemi potřebnými certifikáty. Jiné materiály asijské produkce nepoužíváme, nechceme riskovat případné pozdější problémy. Jeden asijský výrobce nám sdělil, že některá období v roce PVA nevyrábí, protože to počasí neumožňuje – mají vysokou vlhkost vzduchu….
Rybářské PVA punčochy EASYFISHING jsou kvalitní český výrobek. Jako jediní vyrábíme pro vás punčošky technologií strojního paličkování. Rozdíl mezi ostatními výrobky je v tom, že u naší punčochy nedojde při malém protržení (např. mechanickým působením nebo neopatrnou manipulaci a stykem s vodou) k rozpletení a vypadnutí návnady při manipulaci nebo nahození, které je na mechanické namáhání síťky nejnáročnější a klíčové. Naše síťky mají velmi pevnou vazbu vláken, jsou vhodné pro velké mechanické zatížení. Jiné výrobky na evropském trhu jsou vyrobeny technologií pletení (jako např. ponožky nebo svetry) a i při malém porušení vazby síťky se velmi snadno rozpáře celý průměr výrobku a dojde k vypadnutí obsahu, např. v letu ještě před dopadem na vodní hladinu. Jiní výrobci nahrazují tuto špatnou vlastnost jejich výrobků tím, že používají mnohem více vláken (materiálu) než my. Někteří příznivci názoru, že PVA je škodlivé a zatěžuje čistotu vody mají další důvod používat naše punčochy, protože jsou mnohem lehčí než ostatní.

Nejčtenější články

Fishsurfing Tržiště – vyhledávač rybářských potřeb

Ztrácíte se v nepřeberné nabídce rybářských eshopů? Hesla jako „nejlepší“, „nejlevnější“, „sleva“ a „akce“ vám zní povědomě? Jestliže hledáte opravdu nejlepší nabídku a chcete rychle a snadno najít vše, co potřebujete, představujeme vám nový vyhledávač rybářských potřeb – Fishsurfing Tržiště!

Sladký likér jako dip? Vyzkoušejte třeba griotku, funguje skvěle!

Došel vám oblíbený dip, nebo prostě rádi zkoušíte něco nového a nejste lakomí, obětujte panák vašeho oblíbeného sladkého likéru a použijte ho jako dip, možná vás překvapí, že i některé ryby, pokud mají možnost, jsou pěkné násosky.

Územní halový přebor v rybolovné technice mládeže

Český rybářský svaz, z. s., Západočeský územní svaz, odbor RT ve spolupráci s ČRS, z.s., místní organizací Nepomuk pořádají Územní halový přebor v rybolovné technice mládeže podzimní kolo….