Rybářský rozcestník

POZVÁNKA NA ČLENSKOU SCHŮZI ČRS MO PARDUBICE z.s., V ROCE 2018

Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: rybarskyrozcestnik@seznam.cz, rádi vaše RRS zdarma přidáme!

Štítky:

Školící a kulturní středisko Dům kultury Dukla Pardubice s.r.o  Gorkého 2573, Pardubice 530 02

Na základě § 8 Stanov a čl.8 Jednacího řádu ČRS svolává výbor MO ČRS Pardubice členskou schůzi členů MO ČRS Pardubice z.s., na 12. dubna 2018 od 18,00 hodin.

 

 

PROGRAM  JEDNÁNÍ

1) Zahájení  čl. schůze MO ČRS Pardubice

2) Volba pracovního předsednictva

3) Schválení Jednacího řádu čl. schůze

4) Volba pracovních komisí: komise mandátová, komise návrhová, komise volební

5) Kontrola usnesení z minulé čl. schůze konané 13. dubna 2017

6) Zpráva o činnosti MO ČRS Pardubice za minulé volební období a hlavní zásady pro období příští

7) Finanční uzávěrka 2017 a návrh rozpočtu MO ČRS Pardubic na rok 2018

8) Zpráva Dozorčí komise MO ČRS Pardubice

9) Zpráva mandátové komise

10) Diskuse

11) Volba nového výboru MO ČRS Pardubice (na období 2018 – 2022)

12) Usnesení

13) Ukončení  čl. schůze

Nejčtenější články

Truman je sice škodná, ale má skvělé maso!

Trumani, jinak také sumečci američtí, patří mezi ty ryby které rybáři nemají v lásce. Jde o invazivní druh, ten v revíru dokáže nadělat opravdu velkou paseku. Při chytání, například na žížaly, k háčku nepustí žádnou jinou rybu. Ano, jsou místa, které trumani okupují ve velkém množství, na těchto místech se pak nedá chytnou například pěkného kapra, úhoře, či jinou vysněnou rybu. I když jsou trumani v revírech neštěstím, někteří rybáři je přesto dokáží využít. Nejen že si při cíleném lovu trumanů člověk dobře zachytá, také jejich maso je výtečné a stojí za to si ho připravit na grilu, v oleje, nebo například v udírně.

Mělo by se v Česku zakázat chytat na živé nástražní rybky? – Výsledky ankety!

Nedávno jsme ukončili hlasování v naší anketě s otázkou: „Mělo by se v Česku zakázat chytat na živé nástražní rybky?“ Hlasovalo celkem 3574 čtenářů a poměrně jasně se vyjádřili proti případnému zákazu lovu na živé nástražní rybky na svazových, ale i soukromých vodách v Česku.

Kam v létě za rybařením – tipy na výlety s celou rodinou

Léto je ideální dobou pro to, trávit většinu času s rodinou nebo partou přátel poblíž vody. Rybářům se pak už jen nabízí možnost spojit příjemné s užitečným, vzít své nejbližší za dobrodružstvím a ukázat jim v čem tkví kouzlo rybaření. Která místa v Čechách jsou pro rodiny či větší partu lidí ty nejlepší?