Rybářský rozcestník

PODZIMNÍ RYBÁŘSKÉ ZÁVODY: Rybáři z Kladrub zvou malé i velké rybáře na závody! Přijďte si zachytat!

8.9.2016 •
Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: [email protected], rádi vaše RRS zdarma přidáme!
PODZIMNÍ RYBÁŘSKÉ ZÁVODY: Rybáři z Kladrub zvou malé i velké rybáře na závody! Přijďte si zachytat!

Štítky:

ČRS MO Kladruby pořádá hned ve dvou dnech po sobě dva rybářské závody. Ten první rybářský závod se bude konat v sobotu 17. září. Tento sobotní závod je určen pro dospělé rybáře. Ale děti rozhodně nemusí smutnit! Rybářský závod pro malé rybáře je naplánován hned druhý den, tedy v neděli 18. září. Oba dva rybářské závody se budou konat na nádrži Záhorská. Pokud tedy máte rádi přátelskou atmosféru rybářských závodů, pak určitě dorazte. Rybáři z MO ČRS Kladruby vás srdečně zvou!

Nejčtenější články

Fishsurfing Tržiště – vyhledávač rybářských potřeb

Ztrácíte se v nepřeberné nabídce rybářských eshopů? Hesla jako „nejlepší“, „nejlevnější“, „sleva“ a „akce“ vám zní povědomě? Jestliže hledáte opravdu nejlepší nabídku a chcete rychle a snadno najít vše, co potřebujete, představujeme vám nový vyhledávač rybářských potřeb – Fishsurfing Tržiště!

Sladký likér jako dip? Vyzkoušejte třeba griotku, funguje skvěle!

Došel vám oblíbený dip, nebo prostě rádi zkoušíte něco nového a nejste lakomí, obětujte panák vašeho oblíbeného sladkého likéru a použijte ho jako dip, možná vás překvapí, že i některé ryby, pokud mají možnost, jsou pěkné násosky.

Územní halový přebor v rybolovné technice mládeže

Český rybářský svaz, z. s., Západočeský územní svaz, odbor RT ve spolupráci s ČRS, z.s., místní organizací Nepomuk pořádají Územní halový přebor v rybolovné technice mládeže podzimní kolo….