Rybářský rozcestník

Pod hladinou… / fakta a mýty z podvodní říše

29.3.2016
Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: [email protected], rádi vaše RSS zdarma přidáme!

Štítky:

Průkopník celého projektu Michael, který věnoval lovu kaprů celý svůj život, je ze záběrů získaných ve vodním prostředí naprosto nadšen. Kameru intenzivně používal poslední dva roky a tvrdí, že mu zodpověděla spoustu otázek, na které by jen těžko hledal odpověď. Získal neuvěřitelné množství záběrů, které odhalují podstatnou část života kaprů od jejich migrací přes chování na krmném místě, pozření nástrahy až po samotné zdolávání. Je prostě u vytržení a těší se, že v době, kdy je kamera už přes rok na trhu, bude určitě k dispozici velké množství záběrů od široké rybářské veřejnosti, které pomohou mnoha kaprařům (a nejen jim) získat ucelený pohled na chování kaprů a lépe jim porozumět.

 

Nejčtenější články

Zpráva z MiČR handicapovaných rybářů a žen v plavané 2024

Vážení přátelé sportovní rybařiny, plavané především! O posledním dubnovém víkendu proběhlo na Labi v Mělníku Mistrovství ČR handicapovaných rybářů v plavané s účastí polských závodníků a Mistrovství ČR v plavané žen. Mistrem republiky mezi handicapovanými rybáři se stal Radim Kozlovský z MO Kladruby, domácí šampionkou v plavané je pak Hana Purkrábková z MO Plaňany…

Nejoblíbenější rybářské závody na světě

Svět rybaření a hazardních her má nečekaná spojení, kde se sofistikovaný a zajímavý svět kasin prolíná s vášní pro rybaření. V posledních letech se objevily jedny z nejzajímavějších a nejoblíbenějších automatů, které ztělesňují rybářské umění. Díky odlišnostem a rozmanitosti rybářských témat přitahují tyto hry pozornost jak rybářských nadšenců, tak hráčů.

3. Mistrovství světa v muškaření v kategorii žen a 9. Mistrovství světa v muškaření v kategorii masters (veteránů)

Jihočeský územní svaz a Český rybářský svaz si dovolují pozvat sportovní rybáře na jeden z nejvýznamnějších muškařských závodů na světě, který se bude konat na jihočeských revírech od 19.–25. května 2024.