Rybářský rozcestník

Počasie ako na húpačke

5.8.2016
Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: [email protected], rádi vaše RSS zdarma přidáme!

Štítky:

No RespektPočasie ako na húpačke, teplo, silný dážd aj búrky, ale aspoň nebolo celých päť dní hic ako to býva zvykom v lete. A určite to záberom pomohlo taká zmena počasia. Zvolená taktika (krmiť, krmiť, krmiť) vyšla dobre, keďže počas rybačky bol záber za záberom a zásoby boiliesu sa míňali, kaprom evidentne chutilo. Nespočetné množstvo zdolaných rýb z toho dvanásť nad 10kg a jedna trešnička v posledné doobedie, krásny tiahli záber a zdolávačka z člna. Silón XLNT , šokáč Bulldozer mimicry 3D držali a háčik Hoox XC1 od Prologicu zapichnutý v spodnom pysku sa ani nehol. V podberáku sa ocitá nádherný šupík 97cm a 19,95kg na vysušenú guličku Broskyne. Vysušená Broskyňa sa ukázala na tejto výprave ako top návnada a nástraha či už samostatná alebo s Garlicovou plovkou, ktorú som dával na druhú udicu. Pár fotiek a môj nový osobák si plával späť.
Táto posledná výprava vyšla, spokojnosť nad očakávanie 😀
Za NO RESPECT Karásek

 

No Respekt
No Respekt
No Respekt
No Respekt
No Respekt
No Respekt
No Respekt
No Respekt
No Respekt
No Respekt
No Respekt
No Respekt
No Respekt
No Respekt
No Respekt
No Respekt
No Respekt
No Respekt
No Respekt
No Respekt
No Respekt
No Respekt
No Respekt
No Respekt
No Respekt
No Respekt
No Respekt
No Respekt
No Respekt

Príspevok Počasie ako na húpačke zobrazený najskôr Rybolov nás baví.

Nejčtenější články

NONSTOP revíry 2024

V tomto článku najdete aktuální tabulku NONSTOP revírů, kde rybáři mohou v letních měsících chytat ryby i po půlnoci, tedy 24 hodin. Na nonstop revíry vydává Ministerstvo zemědělství výjimky. Český rybářský svaz nerozhoduje o revírech, na kterých se daný rok může chytat 24 hodin. To je v pravomoci MZe ČR. V tomto článku je sdílena aktuální tabulku NONSTOP revírů pro rok 2024…

Pár úvodních kapitol z knihy Štika Majdalenka a duhový míč

Tuto krásně ilustrovanou knihu pro děti napsal Jan Opatřil. A co v ní najdete? Štika Majdalenka je rošťák. Kouše do všeho, co se hýbe, a zodpovědně se připravuje na osamocený život vodního dravce. Jednoho dne však její maminku uloví rybář. Majdalenka zůstane sama a zatouží po kamarádech. Jak ale získat přátele, když máte špičaté zuby a každý se vás bojí? Majdalenka se vydává na cestu rybníkem a zjišťuje, že k získání kamarádů bude muset změnit sama sebe. Je ale vůbec možné, aby se dravá štika skamarádila se svou kořistí? Co bude jíst? A jakou roli v celém příběhu sehraje duhový míč? Pohádka o štice Majdalence vás zahřeje u srdce. A díky nádherným ilustracím budete mít pocit, jako byste se vy sami ocitli pod hladinou. Pokud máte rádi přírodu, ryby a šťastné konce, je tato kniha přesně pro vás.

Rybářský zápisník FishNote

Na Google Play je ke stažení deník pro rybáře, naše aplikace, do kterého si můžete zapisovat nejen své úlovky, ale hlavně další detaily z lovu, jako stav vody, počasí, druh montáže, nástrahy, na který ten konkrétní den ryby zrovna dobře reagovaly…. Po čase, díky zápisníčku, nezapomenete na žádný detail, který vám pomohl k nějakému trofejnímu kusu a příště tak budete moci vše zopakovat! Přesnou statistikou a zapisováním všech důležitých údajů získáte do budoucna další pomůcku, která vám umožní se zlepšit a stát se opravdu úspěšným rybářem.