Rybářský rozcestník

Počasie ako na húpačke

5.8.2016
Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: rybarskyrozcestnik@seznam.cz, rádi vaše RRS zdarma přidáme!

Štítky:

No RespektPočasie ako na húpačke, teplo, silný dážd aj búrky, ale aspoň nebolo celých päť dní hic ako to býva zvykom v lete. A určite to záberom pomohlo taká zmena počasia. Zvolená taktika (krmiť, krmiť, krmiť) vyšla dobre, keďže počas rybačky bol záber za záberom a zásoby boiliesu sa míňali, kaprom evidentne chutilo. Nespočetné množstvo zdolaných rýb z toho dvanásť nad 10kg a jedna trešnička v posledné doobedie, krásny tiahli záber a zdolávačka z člna. Silón XLNT , šokáč Bulldozer mimicry 3D držali a háčik Hoox XC1 od Prologicu zapichnutý v spodnom pysku sa ani nehol. V podberáku sa ocitá nádherný šupík 97cm a 19,95kg na vysušenú guličku Broskyne. Vysušená Broskyňa sa ukázala na tejto výprave ako top návnada a nástraha či už samostatná alebo s Garlicovou plovkou, ktorú som dával na druhú udicu. Pár fotiek a môj nový osobák si plával späť.
Táto posledná výprava vyšla, spokojnosť nad očakávanie 😀
Za NO RESPECT Karásek

 

No Respekt
No Respekt
No Respekt
No Respekt
No Respekt
No Respekt
No Respekt
No Respekt
No Respekt
No Respekt
No Respekt
No Respekt
No Respekt
No Respekt
No Respekt
No Respekt
No Respekt
No Respekt
No Respekt
No Respekt
No Respekt
No Respekt
No Respekt
No Respekt
No Respekt
No Respekt
No Respekt
No Respekt
No Respekt

Príspevok Počasie ako na húpačke zobrazený najskôr Rybolov nás baví.

Nejčtenější články

Lov kaprů tzv. „na trhačku“ (pomocí kolíčků na prádlo)

Kapry metodou trhačky, tzv. „na kolíčky“, chytáme z několika důvodů. Především všude tam, kde je hodně silný proud a máme problém udržet své montáže pěkně v klidu u dna na námi zvoleném místě. Dalším důvodem může být hodně nečistot plovoucích jak na hladině, tak pod ní, například po bouřích, velkých lijácích a podobně. Vlasec vedený vzduchem nad vodou totiž není strhávaný proudem a nepořádek unášený vodou se na něj nemá jak zachytit.

Swinger nahrazený kolíčkem na prádlo a gumou

Nahradit rozbitý swinger kolíčkem na prádlo a gumou napadlo mého kamaráda poměrně nedávno. V nouzi si prostě rybář musí umět poradit. Ovšem všechny nás šokovalo, že celý systém pak fungoval lépe, jako s klasickým swingerem.

Velké sousto z kukuřice pro větší kapry

Velké sousto vyselektuje drobnější ryby a tak záběr přijde jen od většího kusu. To docílíme použitím více kukuřic najednou napíchnutých na přívěs háčku s očkem uvázaného pomocí bezuzlového vázání …

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím