Rybářský rozcestník

Počasie ako na húpačke

5.8.2016
Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: rybarskyrozcestnik@seznam.cz, rádi vaše RRS zdarma přidáme!

Štítky:

No RespektPočasie ako na húpačke, teplo, silný dážd aj búrky, ale aspoň nebolo celých päť dní hic ako to býva zvykom v lete. A určite to záberom pomohlo taká zmena počasia. Zvolená taktika (krmiť, krmiť, krmiť) vyšla dobre, keďže počas rybačky bol záber za záberom a zásoby boiliesu sa míňali, kaprom evidentne chutilo. Nespočetné množstvo zdolaných rýb z toho dvanásť nad 10kg a jedna trešnička v posledné doobedie, krásny tiahli záber a zdolávačka z člna. Silón XLNT , šokáč Bulldozer mimicry 3D držali a háčik Hoox XC1 od Prologicu zapichnutý v spodnom pysku sa ani nehol. V podberáku sa ocitá nádherný šupík 97cm a 19,95kg na vysušenú guličku Broskyne. Vysušená Broskyňa sa ukázala na tejto výprave ako top návnada a nástraha či už samostatná alebo s Garlicovou plovkou, ktorú som dával na druhú udicu. Pár fotiek a môj nový osobák si plával späť.
Táto posledná výprava vyšla, spokojnosť nad očakávanie 😀
Za NO RESPECT Karásek

 

No Respekt
No Respekt
No Respekt
No Respekt
No Respekt
No Respekt
No Respekt
No Respekt
No Respekt
No Respekt
No Respekt
No Respekt
No Respekt
No Respekt
No Respekt
No Respekt
No Respekt
No Respekt
No Respekt
No Respekt
No Respekt
No Respekt
No Respekt
No Respekt
No Respekt
No Respekt
No Respekt
No Respekt
No Respekt

Príspevok Počasie ako na húpačke zobrazený najskôr Rybolov nás baví.

Nejčtenější články

Chytáme candáty

Na candáty můžeme použít několik rybolovných technik. Lze je chytat na položenou jak na mrtvou, tak živou rybku, tak je lovit metodou plavané, tedy pomocí splávku a nejlépe živé nástrahy. Nejaktivnější způsob je pak vláčení na mrtvou rybku, nebo na umělou nástrahu. V tomto článku rozebereme všechny základní metody lovu candátů.

Lov dravců na mrtvou rybku

Ne vždy máme po ruce živé nástražní rybky. Stejně, například štiky, dají často přednost ve sloupci houpajícímu se mrtvému tělu ryby i když o kousek dále se plácá živá nástraha. Stalo se mě to již několikrát, když jsem na jeden prut chytal na živou rybku, na druhém se mě vznášela mrtvá nástraha a paní štika se dala přemluvit právě na tuto „mrtvolku“. Také nahazování s mrtvou rybkou je bez problémů, zatímco živou nástrahu by jsme, díky tvrdému dopadu na hladinu, zbytečně trápili.

Nejlepší letní nástrahy pro kaprovité ryby

V tomto článku jsme si dovolili udělat takový stručný výběr nástrah, s kterými máme dobré zkušenosti při chytání v letních vedrech. Není to žádný objevný článek, jen výčet toho nejlepšího, co můžeme v létě kaprovitým rybám nabídnout. Mladým rybářům může hodně pomoci, staré pak třeba inspiruje k nahození nástrahy, na kterou již dávno zapomněli.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím