Rybářský rozcestník

Počasie ako na húpačke

5.8.2016
Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: rybarskyrozcestnik@seznam.cz, rádi vaše RRS zdarma přidáme!

Štítky:

No RespektPočasie ako na húpačke, teplo, silný dážd aj búrky, ale aspoň nebolo celých päť dní hic ako to býva zvykom v lete. A určite to záberom pomohlo taká zmena počasia. Zvolená taktika (krmiť, krmiť, krmiť) vyšla dobre, keďže počas rybačky bol záber za záberom a zásoby boiliesu sa míňali, kaprom evidentne chutilo. Nespočetné množstvo zdolaných rýb z toho dvanásť nad 10kg a jedna trešnička v posledné doobedie, krásny tiahli záber a zdolávačka z člna. Silón XLNT , šokáč Bulldozer mimicry 3D držali a háčik Hoox XC1 od Prologicu zapichnutý v spodnom pysku sa ani nehol. V podberáku sa ocitá nádherný šupík 97cm a 19,95kg na vysušenú guličku Broskyne. Vysušená Broskyňa sa ukázala na tejto výprave ako top návnada a nástraha či už samostatná alebo s Garlicovou plovkou, ktorú som dával na druhú udicu. Pár fotiek a môj nový osobák si plával späť.
Táto posledná výprava vyšla, spokojnosť nad očakávanie 😀
Za NO RESPECT Karásek

 

No Respekt
No Respekt
No Respekt
No Respekt
No Respekt
No Respekt
No Respekt
No Respekt
No Respekt
No Respekt
No Respekt
No Respekt
No Respekt
No Respekt
No Respekt
No Respekt
No Respekt
No Respekt
No Respekt
No Respekt
No Respekt
No Respekt
No Respekt
No Respekt
No Respekt
No Respekt
No Respekt
No Respekt
No Respekt

Príspevok Počasie ako na húpačke zobrazený najskôr Rybolov nás baví.

Nejčtenější články

Lov úhořů – jak na ně

Někdo nechytne úhoře za celý život, jiný ho dostane na háček při chytání kaprů. Ovšem cílený lov úhořů není zase tak složitý, jen se stačí řídit pár radami a tipy našich pradědů a vyrazit k vodě tehdy, když ostatní od vody utíkají. 🙂

Vlasec nebo pletenka, aneb co vlastně namotat na cívku navijáku?

Dříve, než zajdeme do obchodu a koupíme si nějaký vlasec nebo pletenou šňůru, měli by jsem si dobře rozmyslet, jaké ryby a s jakým vybavením půjdeme chytat a také jakou metodou. Je rozdíl, zda vyrazíme na kapry a nástrahu budeme chtít nastražit dalekým náhozem, či zda budeme nástrahu zavážet lodí v hodně zatravněném prostředí, nebo jestli například budeme chytat drobnější ryby přímo pod nohama. Také na jemnou plavanou jistě zvolíme jiný vlasec, než na položenou, nebo když půjdeme lovit dravce. Uvědomte si, že vlasec nebo pletenka je jediná věc, která dělí rybáře od montáže a potažmo chycené ryby. Drahý prut a naviják jen usnadní a zpříjemní rybáři život a samotný lov, ale stejně pak rybu od rybáře po záběru nakonec spojuje jen ten dobrý, nebo špatný vlasec!

Držák s hlásičem záběru přidělaný přímo na prutu

Už jsem u vody viděl desítky různých vychytaných držáků na sumcový prut s různě přidělanými držáky na signalizátor záběru, ale tenhle způsob mě opravdu dostal.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím