Rybářský rozcestník

Po roce opět v Rakousku

Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: [email protected], rádi vaše RRS zdarma přidáme!
Po roce opět v Rakousku

Štítky:

Uteklo to hrozně rychle, naše výprava v loňském roce byla úspěšná, a proto jsme se těšili na tu letošní. Nezbytné přípravy proběhly už v týdnu a tak v sobotu ráno vyrážím s kamarády na jih, do malebné krajiny pod Alpami. Po příjezdu nás překvapila nižší hladina jezera, zhruba o metr, ale protože jsou tu místa s hloubkou 6 metrů ( teď zhruba 5 m ), neviděli jsme situaci tak černě. Hned první noc jsem měl záběr od kapra 12 kg, což nám vlilo do žil velký optimismus, ale další 3 dny jsem byl úplně bez záběru, tohle jsou prostě ryby. Když neberou, tak neberou …Uložit

Nejčtenější články

Největší dětské rybářské závody na rybníce Konopiště

Pořádáme již třetí ročník dětských závodů pro širokou veřejnost( není třeba rybářského lístku). Loňská účast byla 108 dětí. Každý malý závodník má v ceně startovného (100 kč) zajištěné jídlo a pití a drobný prezent. Do 50tého místa garantujeme věcné a hodnotné ceny.

DIGITAL Smart Cradle – absolutní vítěz GRAND PRIX For Fishing 2023

I letos měl rybářský veletrh For Fishing 2023 bohatý doprovodný program. Kromě jiného se také vystavovatelé mohli přihlásit s nějakým zajímavým výrobkem do soutěže GRAND PRIX For Fishing 2023. Jde o prestižní záležitost a tak není divu, že se letos soutěže zúčastnily i takové rybářské celebrity, jako Karel Nikl nebo Lukáč Krása. Ovšem hlavní cena letos skončila na Slovensku!

Ryby v české kuchyni – 1. díl

Ryby se v Čechách konzumují po staletí. Dříve hlavně sladkovodní, nyní si oblibu získaly i ryby mořské. Asi nejvýznamnější rybou u nás byl odedávna kapr. Kapr se začal konzumovat již ve středověku a to díky rozmachu rybnikářství, kdy rybníky patřily k běžné součásti feudálních panství, ale i klášterů. Do výstavby rybníků se pak zapojily později i města.