Rybářský rozcestník

Po roce opět v Rakousku

Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: [email protected], rádi vaše RSS zdarma přidáme!
Po roce opět v Rakousku

Štítky:

Uteklo to hrozně rychle, naše výprava v loňském roce byla úspěšná, a proto jsme se těšili na tu letošní. Nezbytné přípravy proběhly už v týdnu a tak v sobotu ráno vyrážím s kamarády na jih, do malebné krajiny pod Alpami. Po příjezdu nás překvapila nižší hladina jezera, zhruba o metr, ale protože jsou tu místa s hloubkou 6 metrů ( teď zhruba 5 m ), neviděli jsme situaci tak černě. Hned první noc jsem měl záběr od kapra 12 kg, což nám vlilo do žil velký optimismus, ale další 3 dny jsem byl úplně bez záběru, tohle jsou prostě ryby. Když neberou, tak neberou …Uložit

Nejčtenější články

Pozvánka na závod do Nižboru

ČRS. z. s., MO Nižbor zve na 16. ročník rybářského závodu, který se koná 11. 5. 2024 na Berounce nad jezem v Nižboru. Počet míst omezen na 50….

Jarní kolo Ve vodě nežijí jen vodníci

Jarní kolo náborové akce „Ve vodě nežijí jen vodníci“ proběhne od 15. 4. do 27. 6. 2024. Zájemci se mohou hlásit od dne zveřejnění a zasílat přihlášky na sekretariát SÚS….

Jarní dospělé a Dětské závody ČRS MO Kladruby – Propozice 20. a 21. 4. 2024

Vážení přátelé ČRS MO Kladruby, dovolte, abychom Vás pozvali na Jarní dospělých a Dětské rybářské závody konané ve dnech 20. a 21. dubna 2024 na nádrži Záhorská. Těšíme se na Vaši hojnou účast!