Rybářský rozcestník

Plovoučky nad kobercem kukuřice

24.10.2016 •
Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: [email protected], rádi vaše RSS zdarma přidáme!
Plovoučky nad kobercem kukuřice

Štítky:

Čau čau,

jako loni, tak i letos v létě jsem se pár vycházek věnoval lovu na plovoucí boilí. Jako základ krmení jsem zvolil uvařenou kukuřici.Kyblík kukuřice (cca 10 kilo ) na jednu dopolední výpravu. Jelikož moje místo bylo trochu vzdálené od auta,chodil jsem jen s jedním kyblíkem, abych se náhodou nenadřel. V práci je toho dost :)

meloun_2016_020

Po zakrmení šly montáže do vody.Na jednom prutu byla vždy žlutá fluoropopka na druhém fialová.Jen jsem si v práci pozměnil vůně.Žlutou na sladkou moruši a fialovou na broskev. No a výsledky?

meloun_2016_021

Vždy z toho byl jen jeden záběr,ale docela to stálo zato.První den přišel kapřík o váze
12,6kg. Druhý pokus jsem proměnil na kapříka 15,5kg a na třetí pokus se dostavil loňský, mě už známý amurek o délce 104cm a 12,2kg. Poznávací znamínko bylo jasné a od loňska pěkně zahojené.A asi se má dobře,protože přibral 2 kila a narostl o 3 cm.

meloun_2016_022

Takže tak a zatím čágo.

Melúnek

Příspěvek Plovoučky nad kobercem kukuřice pochází z Chytil magazín

Nejčtenější články

Zpráva z MiČR handicapovaných rybářů a žen v plavané 2024

Vážení přátelé sportovní rybařiny, plavané především! O posledním dubnovém víkendu proběhlo na Labi v Mělníku Mistrovství ČR handicapovaných rybářů v plavané s účastí polských závodníků a Mistrovství ČR v plavané žen. Mistrem republiky mezi handicapovanými rybáři se stal Radim Kozlovský z MO Kladruby, domácí šampionkou v plavané je pak Hana Purkrábková z MO Plaňany…

Nejoblíbenější rybářské závody na světě

Svět rybaření a hazardních her má nečekaná spojení, kde se sofistikovaný a zajímavý svět kasin prolíná s vášní pro rybaření. V posledních letech se objevily jedny z nejzajímavějších a nejoblíbenějších automatů, které ztělesňují rybářské umění. Díky odlišnostem a rozmanitosti rybářských témat přitahují tyto hry pozornost jak rybářských nadšenců, tak hráčů.

3. Mistrovství světa v muškaření v kategorii žen a 9. Mistrovství světa v muškaření v kategorii masters (veteránů)

Jihočeský územní svaz a Český rybářský svaz si dovolují pozvat sportovní rybáře na jeden z nejvýznamnějších muškařských závodů na světě, který se bude konat na jihočeských revírech od 19.–25. května 2024.