Rybářský rozcestník

Online – Dragon Baits CUP Nedveka 2016

9.6.2016
Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: rybarskyrozcestnik@seznam.cz, rádi vaše RRS zdarma přidáme!

Štítky:

09.06.2016, 12:00

Start závodu provázelo deštivé počasí, ale i přesto všech 17 týmů začalo bojovat o první rybu. Momentálně déšť ustal a týmy zvýšili aktivitu začali zakrmovat a chystat pruty k přehození.

13391040_10205224543127078_740759904_n
13414655_10205224543087077_1017803909_n
13405618_10205224543167079_1664378366_o

Časový rozvrh závodu:
Čtvrtek 9.6. 2016 9:30 – 10:00 Prezence
Čtvrtek 9. 6. 2016 10:00 – 10:30 Losování
Čtvrtek 9. 6. 2016 10:30 – 12:00 Odjezd závodníků na vylosované stanoviště (postavení bivaků,příprava na závod atd.)
Čtvrtek 9. 6. 2016 12:00 Start závodu
Neděle 12. 6. 2016 10:00 Konec závodu
Neděle 12. 6. 2016 11:30-12:00 Vyhlášení výsledků a předání cen

Garantované ceny při plném počtu startujících týmů:
1. Místo: hotovost 20.000,- Kč + věcné ceny + poháry+Voucher Virgin Lake
2. Místo: hotovost 15.000,- Kč + věcné ceny + poháry
3. Místo: hotovost 10.000,- Kč + věcné ceny +poháry
4.- 7. Místo: věcné ceny
Nejtěžší kapr:(součet dvou největších ryb) 1000kč+věcné ceny + pohár+ Voucher Zaječí rybník

Startovací listina:
1. CT Dragon Baits- Tomáš Junger, Michal Podzimek, Lucie Jungerová
2. CT Morava-Radek Ťok, Ivo Rosypálek, Kuba Ťok
3. CT Benátky- Matoušek, Slovák
4. CT Krmiva Hulín- Lukáš Hejč
5. CT Michal Mitráš- Michal Mitráš
6. CT Vlíněves- Michal Kekrt, Pavel Hanuš
7. CT LSH Carphunter Team-Zoltán Ladics, Julius Vince
8. CT  Candát- Roman Doležal,Ivoš Doležal,Miroslav Izák
9. CT Rybochnapi- Raimund Chlapek,  Roman Plaček
10.CT Hrochova parta-Martin Hroch, Jan Dvořák, Martin Boček
11.CT Carp X team- Jiří Vondra, Miroslav Tomala ml.+st
12.CT Krmiva Hulín- Jan Kotásek+1
13.CT Abos- Andreev Sergey, Šejna Vaclav
14.CT Pohodari-Vladimir Kubovy,Antonin Deček
15.CT Ďě-Do Rumový Dip -Děček Milan,Donát Pavel
16.CT Radslavice- Radim Zdráhal, Zdeněk Šimara
17.CT Vibrační rybářská skupína-Jiří Běhůnek,Jiří Jurásek,Tomáš Novák

Pravidla:
-Soutěží dvou až tříčlenné týmy. Za tým jsou považováni dva až tři rybáři, kteří se po registraci nesmí měnit. Tým může do závodu nastoupit i po zahájení závodu. V tomto případě bude u losování zastoupen nestrannou osobou, která za něho vylosuje při hlavním losování místo. Výjimečně může za tým lovit i jeden závodník (to v případě nemoci nebo jiných závažných důvodů nepřítomnosti dalšího člena týmu).
-Závodníci se závodu účastní na vlastní nebezpečí!
-Povinná výbava je podběrák min. šířka ramena 90cm, podložka pod ryby, váhu, EKOsak min. 4ks (k použití pro případ než bude ulovená ryba po vylovení rozhodčím zvážena).
-Úlovky okamžitě po zvážení rozhodčím vrátit do vody na místě lovícího týmu.
-Bodováné budou ryby s minimální váhou 6 kg včetně a to 1gr = 1 bod. Bodován bude kapr, amur. Vítězem je družstvo s největším počtem bodů.
-Bivakování a stanování účastníků závodu a jejich doprovodu je povoleno na prostorných upravených přilehlých travnatých pozemcích.
Po odvezení výbavy a zavazadel na lovné místo je závodník povinen odvézt automobil na určené místo pořadatelem.
-Losování místa, kde bude tým bez střídání a přestávky lovit, bude probíhat ve dvou kolech. V prvním kole se losuje pořadí dle pořadí přijatých registrací (plateb) k losu druhého kola. V druhém kole se losuje jedno konkrétní lovné místo pro daný tým.
-Krmení, nahazování, obsluhu prutů, zdolávání a podebírání ryby mohou provádět výhradně členové příslušného týmu. V lovícím sektoru mohou být přítomni pouze členové lovícího týmu a rozhodčí. Jiné osoby pouze se souhlasem soutěžícího týmu. V době nepřítomnosti týmu na lovném místě, nesmí být žádný z prutů nahozen. Každý tým loví pouze na 4 pruty, každý z prutů s maximálně jedním návazcem s jedním jednoháčkem bez protihrotu.Jako šokovou/odhozovou/šnůru je možno použít monofil  nebo fluocarbon pletenka ne. Závodník musí použít pouze průběžnou (únikovou montáž). Vnadění je povoleno dle uvážení závodníka, k tomu je povoleno používat jeden pomocný prut s raketou, kobrou, lopatkou, nebo prakem. Používání člunu, zavážecích loděk a tyčových bójek je po celou dobu závodu ZAKÁZÁNO. —-Obsluhovat lovící udice a zdolávat úlovek může kdokoliv z lovícího týmu.
(upřesnění pravidel vyhrazeno)
-Lovné metody: položená, délka návazce neomezena!
-Rozhodčí má právo kdykoli během závodu zkontrolovat kteroukoli z udic, nástrah a návnad týmu.
-Protest může podat  kapitán  týmu každému rozhodčímu a to neprodleně. Pokud tým podává protest, musí složit k rukám hlavního rozhodčího kauci ve výši 1.000,- Kč, která při neoprávněném protestu propadá ve prospěch pořadatele. Na protesty podané po ukončení závodů nebude brán zřetel.
-PRVNÍ PORUŠENÍ PRAVIDEL ZÁVODŮ BUDE TRESTÁNO ANULOVÁNÍM VŠECH ÚLOVKŮ TÝMU DO DOBY ZJIŠTĚNÍ PORUŠENÍ PRAVIDEL – ROZHODUJE ŘEDITEL ZÁVODU.
-DRUHÉ PORUŠENÍ PRAVIDEL BUDE TRESTÁNO DISKVALIFIKACÍ TÝMU S OKAMŽITÝM VYKÁZÁNÍM A STARTOVNÉ TÝMU V JEHO PLNÉ VÝŠI PROPADNE ORGANIZÁTOROVI ZÁVODŮ – ROZHODUJE ŘEDITEL ZÁVODU.
-Závodu se mohou zúčastnit i ti zájemci, kteří nejsou členy ČRS nebo MRS.
-Pořadatel si vyhrazuje právo na změnu pravidel

Příspěvek Online – Dragon Baits CUP Nedveka 2016 pochází z book Fishing

Nejčtenější články

Jsou rybáři sexy? A co holky u vody, rozptylují nás, ano nebo ne?

V minulém století v jednom odborném článku antropolog Mark Dyble z univerzity College v Londýně uvedl, že lovci jsou něco jako macho, tedy dominující muži, kteří se logicky ženám líbí o trochu víc než chlapi, povaleči, válející se doma u televize na kanapi. Jelikož my rybáři jsme lovci, pak by jsme měli u žen, tedy podle Marka Dybleho, velkou šanci. 🙂 Ale je to opravdu tak?

Mongolsko, ryby a ženy

Ahoj všichni, rybářky i nerybářky, rybáři i nerybáři. Jmenuji se Daniela a ačkoliv sama nerybařím, rybaření mne doprovází skoro celý život. Jen jednou jsem měla šanci se tomuto koníčku vymanit z dosahu. Ta však netrvala dlouho. Znovu jsem vstoupila do stejné řeky a to tak hluboko, že z ní není návratu. I napodruhé jsem si za manžela vzala rybáře… Každá nebo každý z Vás, kdo máte něco podobného doma, mi dáte jistě za pravdu, že život s „mokrým šílencem“ dokáže přichystat mnohá překvapení, která zaskočí i zkušenou ženu jak se říká v čase „dozrávajících malin“, čtyřnásobnou babičku a matku dospívající dcery. O jednom takovém překvapení bude pojednávat následující vyprávění…

Podzimní jednodenní lov kaprů

Někteří z nás se nemohou utrhnout na více dnů k vodě a tak jedno, nebo dvojdenní výpravy jsou jedinou možností, jak si pěkně zachytat. A i když podzim bývá na úlovek štědrý, přeci jenom to chce trochu zkušeností, aby si člověk povodil na prutu pár pěkných kapříků. Asi nejdůležitější je si vybrat to pravé místo, naložit do auta to správné krmení, místo vhodně rozkrmit a nahodit vyzkoušenou montáž s nástrahou, která bude rybám chutnat. 🙂

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím