Rybářský rozcestník

Ochrana pred teplom a slnkom od tohto roku na našom trhu !

27.8.2016
Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: rybarskyrozcestnik@seznam.cz, rádi vaše RRS zdarma přidáme!

Štítky:

PelagicPELAGIC – Ochrana pred teplom a slnkom od tohto roku na našom trhu !

 

Prémiová značka Pelagic vznikla v Kalifornii v roku 2001 a bola pôvodne zameraná na vysoko funkčné ( High Performance ) rybárske oblečenie do horúcich dní pri vode a na vode . Chcela však robiť úplne iný dizajn oblečenia než bolo do tej doby zvykom. A to sa jej podarilo tak dobre , že jej oblečenie je jedinečné a nezameniteľné po celom svete. Celosvetovo je známy jej unikátny dizajn Psycho Dorado alebo digitálny Camo maskáč . Oblečenie si obľúbili aj surfisti, jachtári či Kittery, čo sa zatiaľ žiadne originálne rybárskej značke nepodarilo. Z dizajnu značky Pelagic priam sála radosť, slnko, voda, adrenalín, mladosti, sila či úspech.

Ak teda v lete stále bojujete s horúčavou a vražedným slnečným žiarením, ktoré rušia vašu rybársku koncentráciu, Pelagictak funkčné oblečenie Pelagic proste jednoducho MUSÍTE MAŤ! Tričká s garantovanou UV ochranou 50+ , jedinečným ultra – ľahkým a pružným ” STRETCH FLEX ” materiálom odpudzujúci vodu a odolným proti škvrnám , s úpravou proti telesnému pachu z potu , … Vás navyše aj v horúcich dňoch pocitovo chladí . Tieto vlastnosti tak budú bojovať po Vašom boku s Vašou trofejné rybou !

• Garantovaná UVA / UVB ochrana 50+

• Chladiaci efekt

• Ultra – ľahké

• Vodu odpudzujúci

• Odolný proti škvrnám

• Úprava proti telesnému pachu

Funkčné oblečenie Pelagic u nás doporučuje napríklad známy český kaprár TOMÁŠ BLAŽEK , Vášnivý sumcčiar Libor HRDOBEC Hrdý , muškársky majster sveta Luboš Roza, alebo profi posádky lodí, s ktorými spolupracuje cestovná agentúra DORADA atlantic ( www.dorada.cz )

Pelagic
Pelagic
Pelagic

Vedľa funkčného oblečenia však Pelagic ponúka i svetovú špičku v slnečných okuliaroch, špeciálne rybárske rukavice, obuv k vode a na loď, voľnočasové tričká a mikiny, plavky, … a samozrejmosťou sú aj kolekcie pre ženy, deti a mládež. 

Pelagic
Pelagic
Pelagic
Pelagic

Teraz majú aj českí a slovenskí rybári možnosť zakúpiť produkty tejto americkej značky priamo u nás , vrátane záruky , prostredníctvom výhradného zastúpenia firmou DORADA atlantic , s.r.o.

Viac info na: www.pelagic.cz

Facebook: Pelagic CZ & SK

Pelagic
Pelagic
Pelagic
Pelagic
Pelagic
Pelagic

Príspevok Ochrana pred teplom a slnkom od tohto roku na našom trhu ! zobrazený najskôr Rybolov nás baví.

Nejčtenější články

Termíny vytírání ryb

Znalost měsíců, kdy se tře ten či onen druh ryb, se rozhodně hodí každému rybáři. Právě v době vytírání nemají ryby náladu na nic jiného, než právě na své milostné hrátky. Většinou nepřijímají potravu a tak chytnou rybu, která je právě ve tření, je téměř nemožné. Proto nemá smysl cíleně lovit ten druh, který se zrovna vytírá. Je pravda, že u ryb hájených jejich ochrana probíhá právě v době vytírání, což je logické a tak stejně v tu dobu máme zakázáno hájený druhy ryb chytat. Ovšem pozor. Například počasí některé roky může dobu vytírání opozdit, nebo naopak, při teplém jaru, urychlit. Ale jinak je tato tabulka poměrně přesná!

Drop Shot – základy

Celkově při vedení nástrahy vodou je právě u techniky vláčení zkušenost a um rybáře tou alfou a omegou úspěchu. Ale to vlastně platí pro všechny rybolovné techniky. Některé ovšem vyžadují více znalostí rybáře, než jiné. Bohužel chytat jemnou, případně střední přívlačí s montáží ukončenou olovem a umělou nástrahou upevněnou 40 až 50 cm ode dna vyžaduje ruce i hlavu již protřelého rybáře. Proto doporučuji nejprve pár kilometrů a hodin strávit klasickou vláčkou a až po té, se začít zabývat technikou Drop Shot, která je vhodná spíše pro zkušenější vláčkaře.

Základy lovu ryb pod ledem, tedy tzv. na dírkách

I přes stálé legislativní komplikace se v Česku najdou revíry, kde si lze legálně zachytat ve vyvrtaných dírách v ledu. Je to rybolovná technika, kterou každým rokem podlehne stále více rybářů, kteří se nechtějí smířit s tím, že jim mráz a ledová krusta brání využívat jiné, běžné techniky lovu ryb. Prostě někdo to doma u televize a krbu nevydrží ani v zimě! 🙂

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím