Rybářský rozcestník

Ochrana pred teplom a slnkom od tohto roku na našom trhu !

27.8.2016
Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: rybarskyrozcestnik@seznam.cz, rádi vaše RRS zdarma přidáme!

Štítky:

PelagicPELAGIC – Ochrana pred teplom a slnkom od tohto roku na našom trhu !

 

Prémiová značka Pelagic vznikla v Kalifornii v roku 2001 a bola pôvodne zameraná na vysoko funkčné ( High Performance ) rybárske oblečenie do horúcich dní pri vode a na vode . Chcela však robiť úplne iný dizajn oblečenia než bolo do tej doby zvykom. A to sa jej podarilo tak dobre , že jej oblečenie je jedinečné a nezameniteľné po celom svete. Celosvetovo je známy jej unikátny dizajn Psycho Dorado alebo digitálny Camo maskáč . Oblečenie si obľúbili aj surfisti, jachtári či Kittery, čo sa zatiaľ žiadne originálne rybárskej značke nepodarilo. Z dizajnu značky Pelagic priam sála radosť, slnko, voda, adrenalín, mladosti, sila či úspech.

Ak teda v lete stále bojujete s horúčavou a vražedným slnečným žiarením, ktoré rušia vašu rybársku koncentráciu, Pelagictak funkčné oblečenie Pelagic proste jednoducho MUSÍTE MAŤ! Tričká s garantovanou UV ochranou 50+ , jedinečným ultra – ľahkým a pružným ” STRETCH FLEX ” materiálom odpudzujúci vodu a odolným proti škvrnám , s úpravou proti telesnému pachu z potu , … Vás navyše aj v horúcich dňoch pocitovo chladí . Tieto vlastnosti tak budú bojovať po Vašom boku s Vašou trofejné rybou !

• Garantovaná UVA / UVB ochrana 50+

• Chladiaci efekt

• Ultra – ľahké

• Vodu odpudzujúci

• Odolný proti škvrnám

• Úprava proti telesnému pachu

Funkčné oblečenie Pelagic u nás doporučuje napríklad známy český kaprár TOMÁŠ BLAŽEK , Vášnivý sumcčiar Libor HRDOBEC Hrdý , muškársky majster sveta Luboš Roza, alebo profi posádky lodí, s ktorými spolupracuje cestovná agentúra DORADA atlantic ( www.dorada.cz )

Pelagic
Pelagic
Pelagic

Vedľa funkčného oblečenia však Pelagic ponúka i svetovú špičku v slnečných okuliaroch, špeciálne rybárske rukavice, obuv k vode a na loď, voľnočasové tričká a mikiny, plavky, … a samozrejmosťou sú aj kolekcie pre ženy, deti a mládež. 

Pelagic
Pelagic
Pelagic
Pelagic

Teraz majú aj českí a slovenskí rybári možnosť zakúpiť produkty tejto americkej značky priamo u nás , vrátane záruky , prostredníctvom výhradného zastúpenia firmou DORADA atlantic , s.r.o.

Viac info na: www.pelagic.cz

Facebook: Pelagic CZ & SK

Pelagic
Pelagic
Pelagic
Pelagic
Pelagic
Pelagic

Príspevok Ochrana pred teplom a slnkom od tohto roku na našom trhu ! zobrazený najskôr Rybolov nás baví.

Nejčtenější články

Zimní rybářské vybavení pro komfortní rybolov

Ženete se za kapitálními úlovky, nebo máte ambice chytit nejvýše rýmu, ale zrelaxovat se přitom v klidu přírody? Zimní rybaření má svoje nezaměnitelné kouzlo – čistá voda, ticho a jasný svit slunce odrážející se ve třpytu ledových krystalů. A pokud se důkladně vybavíte a obléknete, nemusíte chytit ani onu příslovečnou rýmu. Poradíme vám, co s sebou i na sebe.

Tinktura z koňského kaštanu

Kaštan koňský nebo také jírovec maďal a jeho plody bývají díky velkému obsahu bezpečných přírodních látek, jako jsou flavonoidy a glykosidy součástí mnoha mastí, které mají příznivé účinky na žilní a lymfatický systém. Zkuste si vyrobit domácí tinkturu ze zralých a čerstvých kaštanů, která pomáhá při otokách, křečových žílách, pocitu těžkých nohou.

Pokračování s boilies Chill Banana. Tohle boilies od Mastodont Baits musíte mít!

Povedená výprava, krásné ryby, naši Chillinu prostě musíte vyzkoušet! – Ahoj všem příznivcům Mastodont Baits, přidávám pokračování mých výprav s boilies Chill Banana od Mastodont Baits. Po minulé výpravě jsem vzal opět tuhle příchuť boilies k vodě. Tentokrát to bylo na jiný revír, kde jsem prozatím chytal pouze na dvou výpravách. Chtěl jsem zkusit všechny možné varianty od popky, přes neutrálně vyvážené boilies až po těžkou kuličku.