Rybářský rozcestník

Nový web Rybaření.cz zjednoduší rybářům výběr rybářských potřeb

Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: [email protected], rádi vaše RRS zdarma přidáme!

Štítky:

Přichází první specializovaný srovnávač zboží pro rybáře. Web Rybaření.cz vám usnadní nákup rybářských potřeb na internetu. Je to nový rybářský portál a průvodce online nákupu. Web srovnává nabídky největších rybářských eshopů.

Představení webu Rybaření.cz

Hlavní částí Rybaření.cz je katalog rybářských produktů. Na webu je také seznam rybářských prodejen a eshopů a přehled soukromých revírů. Samostatnou část tvoří magazín, kde najdete zajímavé rybářské články a tipy.

Dá se říct, že Rybaření.cz přináší odpovědi na všechno, co rybář hledá na internetu: kde nakoupit výbavu, kde si dobře zachytat a jak přelstít mazané ryby.

Jak funguje srovnání rybářských produktů

Specializovaný srovnávač rybářských produktů je věc, která tady doteď chyběla. Obecné srovnávače zboží nejsou na rybářské potřeby dobře uzpůsobené. Třeba všechny rybářské pruty jsou obvykle jen v jedné společné kategorii.

Rybaření.cz má rozdělení kategorií mnohem propracovanější a podrobnější. Zmíněné pruty jsou dále rozdělené na feederové, kaprové, přívlačové, teleskopické, mořské a sumcové, plavačkové, muškařské, biče, spodové pruty a pruty na dírky.

Pokud bych si vybíral například feederový prut, přešel bych přímo do dané kategorie. Tady si můžu pruty filtrovat podle značek a ceny. To je vcelku obvyklé. Jsou tu ale další filtry, které mi výběr dost usnadní: délka, vrhací zátěž, počet dílů, váha prutu  a počet oček.

detail-produktu

Když si vyberu konkrétní výrobek, vidím hned v kolika eshopech je dostupný. Po prokliknutí do detailu produktu se mi zobrazí popis a srovnání cen u všech eshopů, které ho mají v nabídce. Stačí porovnat eshopy podle ceny, skladové dostupnosti a dokončit nákup ve vybraném eshopu.

Magazín plný inspirace

Každý rybář rád čte články s návody, jak ještě lépe přelstít ryby, nebo příběhy jiných rybářů z úspěšných lovů. Přesně takový obsah najdete v tomto rybářském magazínu. Z publikovaných článků si každý vybere to své – kapraři, vláčkaři i muškaři. A stále přibývají nové zajímavé články.

Plány do budoucna

Portál Rybaření.cz spatřil světlo světa teprve před měsícem. Už teď rybářům přináší spoustu užitečných informací. Zeptal jsem se jeho tvůrců, jaké mají s webem plány.

Můžete se těšit na neustálé rozšiřování nabídky produktů a zapojených e-shopů. Postupně se budou rozšiřovat také další části webu. Cílem je vytvořit komplexního průvodce výběrem rybářských potřeb s rozsáhlou komunitou rybářů, kteří budou své zkušenosti s produkty sdílet formou uživatelských recenzí a diskusí. Vylepšování obsahu magazínu pro široké spektrum čtenářů je také jednou z hlavních priorit do budoucna.

Přeji webu Rybaření.cz spoustu spokojených návštěvníků a jeho tvůrcům držím palce, aby se jim podařilo splnit jejich plány.

Příspěvek Nový web Rybaření.cz zjednoduší rybářům výběr rybářských potřeb pochází z NaFeeder.cz

Nejčtenější články

NONSTOP revíry 2023

V tomto článku najdete aktuální tabulku NONSTOP revírů, kde rybáři mohou v letních měsících chytat ryby i po půlnoci, tedy 24 hodin, ale pozor, za určitých podmínek a hlavně co územní svaz, to často různé termíny zahájení, nebo naopak ukončení výjimky pro lov v režimu non-stop!

Úskalí chytání kaprů pomocí člunu a sklopné tyčové bójky

Chytat kapry na větší vzdálenosti pomocí člunu a tyčové bójky je jen pro zkušené a dost otrlé rybáře. Nejde o to zavést bójku, ale také se k ní dostat s prutem a rybou na konci prutu a to i za škaredého počasí, ze větru, při velkých vlnách. Velký kapr totiž dokáže tahat jako kůň a zapomeňte na to, že by jste pěkného cvalíka dokázali dostat ke břehu pomocí klasického namotávání vlasce či šňůry ze břehu. A pokud ano, rybu by jste tak unavili, že by měla malou šanci na přežití. Jde o pokročilou kaprařinu, která nejen že není levná, ale také vyžaduje rybáře s velkým srdcem.

Rybářský veletrh FOR FISHING se vrací do své původní kondice

Svátek všech rybářů, veletrh FOR FISHING, se po roce vrací do letňanského areálu PVA EXPO PRAHA. V polovině února se na výstavní ploše přes 10 000 m2 představí více než 120 firem z Čech i zahraničí, chybět nebudou ani významné osobnosti z oblasti rybaření se zajímavými přednáškami nebo návštěvnická soutěž.