Rybářský rozcestník

Nový web Rybaření.cz zjednoduší rybářům výběr rybářských potřeb

Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: rybarskyrozcestnik@seznam.cz, rádi vaše RRS zdarma přidáme!

Štítky:

Přichází první specializovaný srovnávač zboží pro rybáře. Web Rybaření.cz vám usnadní nákup rybářských potřeb na internetu. Je to nový rybářský portál a průvodce online nákupu. Web srovnává nabídky největších rybářských eshopů.

Představení webu Rybaření.cz

Hlavní částí Rybaření.cz je katalog rybářských produktů. Na webu je také seznam rybářských prodejen a eshopů a přehled soukromých revírů. Samostatnou část tvoří magazín, kde najdete zajímavé rybářské články a tipy.

Dá se říct, že Rybaření.cz přináší odpovědi na všechno, co rybář hledá na internetu: kde nakoupit výbavu, kde si dobře zachytat a jak přelstít mazané ryby.

Jak funguje srovnání rybářských produktů

Specializovaný srovnávač rybářských produktů je věc, která tady doteď chyběla. Obecné srovnávače zboží nejsou na rybářské potřeby dobře uzpůsobené. Třeba všechny rybářské pruty jsou obvykle jen v jedné společné kategorii.

Rybaření.cz má rozdělení kategorií mnohem propracovanější a podrobnější. Zmíněné pruty jsou dále rozdělené na feederové, kaprové, přívlačové, teleskopické, mořské a sumcové, plavačkové, muškařské, biče, spodové pruty a pruty na dírky.

Pokud bych si vybíral například feederový prut, přešel bych přímo do dané kategorie. Tady si můžu pruty filtrovat podle značek a ceny. To je vcelku obvyklé. Jsou tu ale další filtry, které mi výběr dost usnadní: délka, vrhací zátěž, počet dílů, váha prutu  a počet oček.

detail-produktu

Když si vyberu konkrétní výrobek, vidím hned v kolika eshopech je dostupný. Po prokliknutí do detailu produktu se mi zobrazí popis a srovnání cen u všech eshopů, které ho mají v nabídce. Stačí porovnat eshopy podle ceny, skladové dostupnosti a dokončit nákup ve vybraném eshopu.

Magazín plný inspirace

Každý rybář rád čte články s návody, jak ještě lépe přelstít ryby, nebo příběhy jiných rybářů z úspěšných lovů. Přesně takový obsah najdete v tomto rybářském magazínu. Z publikovaných článků si každý vybere to své – kapraři, vláčkaři i muškaři. A stále přibývají nové zajímavé články.

Plány do budoucna

Portál Rybaření.cz spatřil světlo světa teprve před měsícem. Už teď rybářům přináší spoustu užitečných informací. Zeptal jsem se jeho tvůrců, jaké mají s webem plány.

Můžete se těšit na neustálé rozšiřování nabídky produktů a zapojených e-shopů. Postupně se budou rozšiřovat také další části webu. Cílem je vytvořit komplexního průvodce výběrem rybářských potřeb s rozsáhlou komunitou rybářů, kteří budou své zkušenosti s produkty sdílet formou uživatelských recenzí a diskusí. Vylepšování obsahu magazínu pro široké spektrum čtenářů je také jednou z hlavních priorit do budoucna.

Přeji webu Rybaření.cz spoustu spokojených návštěvníků a jeho tvůrcům držím palce, aby se jim podařilo splnit jejich plány.

Příspěvek Nový web Rybaření.cz zjednoduší rybářům výběr rybářských potřeb pochází z NaFeeder.cz

Nejčtenější články

Od pondělí mohou rybáři lovit na území celého okresu, kde bydlí

I když se situace s covid-19 moc nelepší, přesto vláda rozhodla, že od pondělí budou moci lidé sportovat a vyrážet i do přírody v celém svém domovském okresu. Díky tomu i my rybáři můžeme po nedělí vyrazit na revíry mimo svoji obec.

Od 12.4. mohou rybáři chytat ryby po celou povolenou denní dobu lovu

Díky ukončení nouzového stavu si rybáři oddechnou, konečně mohou opět vyrazit na výpravy i mimo svůj okres, kde mají trvalé bydliště, stejně tak strávit u vody celý čas, co jim umožňuje rybářský zákon.

Skládací kbelík na vodu – skvělá rybářská pomůcka

Skládací nádoba, kbelík, či jinak také vědro na vodu, je chytrá pomůcka pro všechny, co potřebují nabírat vodu i tam, kde je břeh hodně vysoký. Kromě toho jde o velmi skladnou pomůcku pro rybáře, která se vejde i do menšího baťůžku a hlavně, téměř nic neváží. Přitom se může na rybách hodit na kde co.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím