Rybářský rozcestník

NOVÝ ČESKÝ REKORD KAPRA! Na Nových Mlýnech chytili lysce o váze 35 kilogramů!

31.3.2016
Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: rybarskyrozcestnik@seznam.cz, rádi vaše RRS zdarma přidáme!

Štítky:

AKTUALIZUJEME: Fantastická zpráva! Obrovská senzace! Dneska brzo ráno byl na Nových Mlýnech, přesněji na revíru Dyje 7, pokořen český rekord kapra! Nádherný lysec vážil neuvěřitelných 34,8 kilogramů! Parádní ryba! O senzačním úlovku se začíná mluvit i na dalších rybářských webech. Zatím ale chybí fotografie gigantické ryby. Se šťastným lovcem jsme v telefonickém spojení. Takže slibujeme, že každou chvíli by měly obrázky s rekordní rybou dorazit do naší redakce. Ihned po obdržení je zveřejníme na InRybar.cz. Vydržte s námi!

Zatím nebudeme jmenovat, ale rekordního kapra má na kontě jeden ze známých českých kaprařů. Jméno úspěšného lovce zveřejníme až s doručenými fotografiemi. I přesto můžeme říci, že šťastného lovce, který před pár hodinami přelstil největšího kapra v České republice, zná každý sečtělý rybář z hromady článků a videí. Náš šťastlivec odjel na Nové Mlýny v úterý. Jelikož počasí se v posledních dnech vylepšilo, tak si rybář vybral nejmělčejší nádrž – Dyji 7.

„Počasí se v posledních dnech umoudřilo. Vyšší teploty vzduchu a intenzivnější sluneční paprsky rozhodly, že pojedu chytat na sedmičku,“ sdělil šťastný rybář redakci InRybar.cz. Podle jeho krátké výpovědi začal hned po příjezdu krmit. Ale se záběry to nebylo nijak horké. Včerejší den byl například úplně bez ryby. Jenže dneska ráno došlo k životnímu zlomu!

Tip: MEGAVÝPRODEJ! Kvalitní produkty JET FISH s obrovskou slevou!

 

Úlovek rekordního kapra: Minuta po minutě

Krátce po rozbřesku přišel záběr! Pravidelné, klidné pípání signalizátoru vyhnalo rybáře z jeho spacáku. Pak přišel zásek. A v tom momentě teď už šťastný lovec tušil, že má tu čest s pořádně velkou rybou. Kapr začal pomalu mířit do strany. Rybář se ho snažil otočit, ale marně! Šťastný rybář nám po telefonu prozradil, že to vypadalo, jako by na druhém konci měl neuvěřitelně těžký pytel brambor.

„Ryba ihned po záseku jela do strany jako buldozer. Nemohl jsem nic dělat. Jenom jsem držel prut a modlil se, abych o kapra nepřišel,“ říká úspěšný rybář. Ryba podle něj jenom tupě mířila do strany a nedala se otočit. Naštěstí měl rybář po ruce nafukovací člun. A to mu zachránilo jeho životní úlovek, protože za velice krátkou chvíli byl nad kaprem.

Tip: MEGAVÝPRODEJ! Kvalitní produkty JET FISH s obrovskou slevou!

V tu chvíli začal opravdu tuhý boj. Ryba se nechtěla odlepit ode dna. Rybář musel být velice opatrný, protože ryba se nacházela v místech zatopeného vinného sadu. Množství starých kořenů by mohlo celý souboj předčasně ukončit. Naštěstí se tak nestalo. Rybář pomalu s lodí odtáhl kapra do bezpečnější části jezera. „Po několika desítkách minut to přišlo! U hladiny se zjevila naprosto nádherná ryba! Něco takové jsem na našich vodách ještě neviděl. Ještě teď se třesu. Jsem opravdu moc šťastný,“ raduje se úspěšný přemožitel rekordního kapra.

Podle nejčerstvějších informací ulovený lysec vážil neuvěřitelných 34,8 kilogramů. Toto je poslední údaj, který jsme si se šťastným lovcem po telefonu vyměnili. Na fotografie stále čekáme. A jsme na ně zatraceně zvědaví. Máme přislíbeno, že v co nejkratší době fotografie s obrovskou rybou dorazí na náš redakční e-meil. Ihned poté dané fotografie zveřejníme.

Tip: MEGAVÝPRODEJ! Kvalitní produkty JET FISH s obrovskou slevou!

 

Rekordní úlovek: Kdy, kde, jak a na co?

Co zatím víme? Rekordní kapr o váze 34,8 kilogramů byl uloven na revíru Dyje 7. Přesné místo nám šťastný rybář nesdělil. Podle jeho slov rekordní kapr zabral na boilies s příchutí švestky a kraba. A ještě jednu důležitou věc nám šťastný rybář řekl – APRÍÍÍL!!! :-D

Poznámka redakce: Ano, máme vás rádi. A doufáme, že po tomto malém a neškodném vtípku budete mít rádi i vy nás. Dovolte, abychom vám popřáli krásný a šťastný vstup do nové rybářské sezóny. Užijte si každou chvíli u vody. Přejeme vám co nejvíce nádherných ryb v této sezóně. A když se budete nudit, tak zaskočte k nám – na InRybar.cz.

Redakce InRybar.cz

Nejčtenější články

Dipovací kleště, jejich použití

Moderní doba přináší na rybářský trh stále více různých nových produktů. Také v kategorii „rybářská bižuterie“ se stále objevují nové a nové pomůcky pro nás rybáře. Například dipovací kleště. Víte jak vypadají a k čemu slouží?

FOR FISHING 2021

12. rybářský veletrh se letos koná v podzimních dnech a to od 21.10 do 24.10. 2021. Jde o největší rybářský veletrh v ČR. Co tam najdete v heslech: Prezentace nových trendů, představení novinek pro rok 2021, prezentace jednotlivých rybolovných technik, vytvoření rybářského prostředí pro všechny, co propadli krásám rybolovu, vytvoření obchodního prostředí pro vystavovatele v ekonomicky nejsilnějším regionu ČR, doprovodný program, přednášky, soutěže, propagace péče o životní prostředí a čistotu vod…

Novomlýnská nádrž vydala dosud největšího kapra v historii Evropského šampionátu v lovu kaprů!

Na Novomlýnské nádrži se pořádá již pátý ročník Evropského šampionátu v lovu kaprů „Stairs2Hell“. Jejím pořadatelem je společnost European Carp Fishing Association, která se organizací závodů zabývá již řadu let, ve spolupráci s Moravským rybářským svazem a Povodím Moravy. V čele této společnosti stojí manažerka projektu Tereza Asterová, na závodech dále spolupracují ambasador projektu, známý rybář Jakub Vágner a zkušení organizátoři, rybáři a ředitelé závodů, Petr Šurek a Vít Černý. Tento závod má tradici již od roku 2017 a letos se ho účastní 100 tříčlenných týmů z celé Evropy. Vítěz získá 500 000 Kč a věcné ceny v hodnotě přes 200 000 Kč. Jednou z hlavních myšlenek závodu je podpora mladých rybářů při jejich cestě k úžasnému koníčku, proto pořadatel poskytuje dar rybářského vybavení v hodnotě 200 000 Kč na chod dětských rybářských kroužků v rámci Moravského rybářského svazu. Tímto je tento závod naprosto unikátní v rámci celosvětového měřítka.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím