Rybářský rozcestník

Nonstop rybolov 2023 v ČRS: z devíti set revírů si přes noc zachytáte na 22 z nich

Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: [email protected], rádi vaše RRS zdarma přidáme!
Nonstop rybolov 2023 v ČRS: z devíti set revírů si přes noc zachytáte na 22 z nich

Štítky:

Jedním z témat, která se mezi rybáři často řeší je možnost celonočního rybaření. Tzv. 24 hodinovka ale zdaleka není samozřejmost. Z celkem 914 MP revírů ČRS je nonstop rybolov v roce 2023 povolen pouze na 22 z nich.

Počet revírů s 24 hodinovkou se z roku na rok většinou příliš nemění. Mohou se al…

Nejčtenější články

Sladký likér jako dip? Vyzkoušejte třeba griotku, funguje skvěle!

Došel vám oblíbený dip, nebo prostě rádi zkoušíte něco nového a nejste lakomí, obětujte panák vašeho oblíbeného sladkého likéru a použijte ho jako dip, možná vás překvapí, že i některé ryby, pokud mají možnost, jsou pěkné násosky.

Fishsurfing Tržiště – vyhledávač rybářských potřeb

Ztrácíte se v nepřeberné nabídce rybářských eshopů? Hesla jako „nejlepší“, „nejlevnější“, „sleva“ a „akce“ vám zní povědomě? Jestliže hledáte opravdu nejlepší nabídku a chcete rychle a snadno najít vše, co potřebujete, představujeme vám nový vyhledávač rybářských potřeb – Fishsurfing Tržiště!