Rybářský rozcestník

Niekedy aj pár minút stačí

16.4.2016
Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: rybarskyrozcestnik@seznam.cz, rádi vaše RRS zdarma přidáme!

Štítky:

Carp GangPosledných niekoľko vychádzok k vode bolo bez úspechu, okrem niekoľkých karasov sa nič nedialo a o kapra som ani len nezavadil. Včera keď som odchádzal od vody sa mi na protiľahlom brehu ukázala jedna z väčších rýb tejto vody, ako by sa mi vysmievala. Dnes som teda vyrazil priamo na túto rybu a montáž som s pár guličkami poslal do miest kde som videl kapra. Trvalo to asi 10 minút a prišla mi brutálna jazda. Úžasná preťahovačka s rybou, ktorá sa absolútne nechcela vzdať, ale nakoniec jej nič iného neostalo. Pecka, šupík s váhou 13kg mi pokrstil novú podložku :-) No čo viac som si mohol priať. Prajem krásne zážitky pri vode.

S pozdravom za Carp Gang – Luděk Štangl

 

Carp Gang
Carp Gang
Carp Gang

Príspevok Niekedy aj pár minút stačí zobrazený najskôr Rybolov nás baví.

Nejčtenější články

Lisovaný rohlík s libečkem

Tento fígl používali již staří labští rybáři na začátku minulého století. Jde o to rohlík napařit vodou, do které dáme několik stonků libečku, po vylisování pak nakrájený rohlík s listy čerstvého libečku ještě skladujeme.

Čarování s toustovým chlebem na rybách

Použití toustového chleba na rybách jsem si zamiloval. Jde totiž o atraktivní nástrahu pro téměř všechny býložravé druhy ryb, tedy například karasy, cejny, plotice, tlouště, ale také kapry. Ale jak ho nastražit, aby na háčku, případně i na vlasu pod ním, vydržel co nejdéle? Možností je mnoho, vyzkoušejte některé naše tipy.

Kufr na nářadí skvěle nahradí rybářský kufr

Kam s tím, tak tuto otázku jsem si donedávna klad vždy, když jsem balil rybařinu na naše dlouhé výpravy k vodě. Bižuterii, ale i další doplňky pro kaprařinu, k tomu věci pro lov sumců a kde je zbytek, jako například plavačkové náčiní pro lov nástražních rybek…. Sonar, baterky k sonaru, mohu pokračovat dál, tolik věcí a jak je přepravit k vodě a přitom je mít pěkně uspořádané? Můžete si pořídit nějaké rybářské tašky, kufry a podobně. Ale ty ceny! Co tak zkusit originální rybářské boxy, kufry či tašky nahradit šikovnými boxy původně určené na nářadí? Já si jeden skvělý našel a už bych neměnil.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím