Rybářský rozcestník

Nedá nám . . .

Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: [email protected], rádi vaše RSS zdarma přidáme!
Nedá nám . . .

Štítky:

Nedá nám aby sme sa nepodelili aj o našu poslednú vychádzku tejto zimy. Pre krátku,,víkendovku,, pred oficiálnym koncom zimy sme ešte skúsili štastie v jeden marcový víkend nahodiť. Voľba padla na rôzne boilies no ako najlepšie nám šli boilies LEGEND SEAFOOD a MYSTERY KRILL-SEPIA. Slnko počas dňa už nám skoro dávalo aj mikiny dole, no z neskorým podvečerom a skorými ránami zasa kvalitné bundy nesmeli chýbať. V posledné ráno krátkej výpravy sa nám obom podarilo zdolať v krátkom časovom intervale dvoch nádherných šupináčov. Krásne ryby z ktorých jedna bola s hmotnosťou o5 v podaní réžie SEAFOODU s kombináciou pop up LEGEND BROSKYŇA a hmotnosťou vyše 15 kg. Už sa tešíme čo nám prinesie táto Jar na ktorú máme naplánovaných zopár výprav do neznáma. Užívajte si aj vy preto prebúdzanie prírody a nech to jazdí ….

Nejčtenější články

NONSTOP revíry 2024

V tomto článku najdete aktuální tabulku NONSTOP revírů, kde rybáři mohou v letních měsících chytat ryby i po půlnoci, tedy 24 hodin. Na nonstop revíry vydává Ministerstvo zemědělství výjimky. Český rybářský svaz nerozhoduje o revírech, na kterých se daný rok může chytat 24 hodin. To je v pravomoci MZe ČR. V tomto článku je sdílena aktuální tabulku NONSTOP revírů pro rok 2024…

Pár úvodních kapitol z knihy Štika Majdalenka a duhový míč

Tuto krásně ilustrovanou knihu pro děti napsal Jan Opatřil. A co v ní najdete? Štika Majdalenka je rošťák. Kouše do všeho, co se hýbe, a zodpovědně se připravuje na osamocený život vodního dravce. Jednoho dne však její maminku uloví rybář. Majdalenka zůstane sama a zatouží po kamarádech. Jak ale získat přátele, když máte špičaté zuby a každý se vás bojí? Majdalenka se vydává na cestu rybníkem a zjišťuje, že k získání kamarádů bude muset změnit sama sebe. Je ale vůbec možné, aby se dravá štika skamarádila se svou kořistí? Co bude jíst? A jakou roli v celém příběhu sehraje duhový míč? Pohádka o štice Majdalence vás zahřeje u srdce. A díky nádherným ilustracím budete mít pocit, jako byste se vy sami ocitli pod hladinou. Pokud máte rádi přírodu, ryby a šťastné konce, je tato kniha přesně pro vás.

Rybářský zápisník FishNote

Na Google Play je ke stažení deník pro rybáře, naše aplikace, do kterého si můžete zapisovat nejen své úlovky, ale hlavně další detaily z lovu, jako stav vody, počasí, druh montáže, nástrahy, na který ten konkrétní den ryby zrovna dobře reagovaly…. Po čase, díky zápisníčku, nezapomenete na žádný detail, který vám pomohl k nějakému trofejnímu kusu a příště tak budete moci vše zopakovat! Přesnou statistikou a zapisováním všech důležitých údajů získáte do budoucna další pomůcku, která vám umožní se zlepšit a stát se opravdu úspěšným rybářem.