Rybářský rozcestník

NÁVRH: Územní svaz chce, aby rybáři nesměli být od prutů dále jak 15 metrů! Co si o tom myslíte?

Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: rybarskyrozcestnik@seznam.cz, rádi vaše RRS zdarma přidáme!
NÁVRH: Územní svaz chce, aby rybáři nesměli být od prutů dále jak 15 metrů! Co si o tom myslíte?

Štítky:

Problematika nepřítomnosti u prutů se v rybářském světě táhne už od nepaměti. Výklad, který je k nalezení v současných rybářských pravidlech, je podle některých kritiků nejednoznačný, a každý si jej může vyložit tak, jak se mu zlíbí. K pochybením ale nedochází jenom ze strany rybářů. Naopak, někteří porybní za nepřítomnost u prutů považují například i to, když rybář vyváží. Proto rybáři z jihu Čech chtěli rozpoutat o tomto „nešvaru“ diskuzi. Neúspěšně. Nové pravidlo se tak v rybářském řádu neobjeví …

Nejčtenější články

Masaři plundrují svazové vody!

Na internetu koluje Print Scrn chatu dvou mladíků, který ukazuje dva masaře v tom pravém světle. Z jejich diskuze totiž vyplývá, že ve svazové vodě chycené ryby prodávají obchodníkům vietnamské národnosti.

Horní míry dravců? Ano nebo ne?

V jedné komunitě na Facebooku se objevila diskuze o snaze stanovit, kromě kaprů, horní míry i dravcům. Jak to vidíte vy? Je potřeba hájit trofejní dravce? Já osobně si nejsem jistý, že například u sumce je třeba nějaké hájení, ale třeba jsem mimo. Pojďme si na toto téma popovídat i u nás na Facebooku!

Do řek tečou z čističek i antidepresiva, ryby jsou méně ostražité a neskrývají se před predátory

Výzkum ukázal, že kvůli chemikáliím v tocích jsou ryby méně aktivní, což může vést k tomu, že se neukryjí před predátory. Vědci zkoumali populaci pstruha obecného v potoku na Prachaticku.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím