Rybářský rozcestník

Návnady

Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: [email protected], rádi vaše RSS zdarma přidáme!

Štítky:

Kapitola sama pro sebe jsou v rybaření návnady. Nejde jen o ty umělohmotné nebo z jiných materiálů vyráběné. Ryby se musí nalákat i na poživatiny. Mnoho rybářů si krmení vyrábí sami. A mnohdy jde o skutečnou alchymii. Do různých sušených směsí se přidávají voňavé esence s různými příchutěmi a třeba i slepičí vejce. Aby to líp drželo pohromadě. Taková vanilková směs krásně voní, horší je to ale s chutí. Nicméně kaprům to jede a to je důležité. Kukuřice, červy, žížaly, barevné křupky… to jsou jen další z mnoha druhů krmení využívaných v rybaření.

Pokud rybář nechce nebo nemůže využít vlastní zdroje a vyrábět si krmivo sám, může ho koupit ve specializované prodejně nebo e-shopu. Na trhu je jich velké množství, stačí si vybrat. Lze pořídit krmné směsi a dochutit je dle vlastních zkušeností nebo křupky a kukuřici a další. Koupit lze i červy a žížaly. Zkrátka, co si kdo zamane a k rybaření potřebuje.

Nejčtenější články

Ohlédnutí za páteční návštěvou veletrhu FOR CARAVAN 2024

Široká karavanistická veřejnost mohla od pátku do neděle (od 15-17.3.2024) v areálu PVA v Praze v Letňanech navštívit 15 ročník výstavy obytných automobilů a karavanů. Výstava FOR CARAVAN má bohatou tradici. V několika halách, ale i ve venkovních prostorách areálu, bylo opět na co se koukat. My jsme letošní prodejní výstavu navštívili hned v pátek a tak vám pomocí fotografií chceme ukázat především přívěsy a auta vhodné pro nás rybáře. S potěšením musíme konstatovat, že pro opravdové outdoorové nadšence se i na našem českém trhu objevuje čím dál více obytných aut i přívěsů, které se nezaleknou ani opravdu těžkých terénů.

Pozvánka na závod do Nižboru

ČRS. z. s., MO Nižbor zve na 16. ročník rybářského závodu, který se koná 11. 5. 2024 na Berounce nad jezem v Nižboru. Počet míst omezen na 50….

Jarní kolo Ve vodě nežijí jen vodníci

Jarní kolo náborové akce „Ve vodě nežijí jen vodníci“ proběhne od 15. 4. do 27. 6. 2024. Zájemci se mohou hlásit od dne zveřejnění a zasílat přihlášky na sekretariát SÚS….