Rybářský rozcestník

Návazec GERMAN RIG

Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: rybarskyrozcestnik@seznam.cz, rádi vaše RRS zdarma přidáme!
Návazec GERMAN RIG

Štítky:

Návod jak sestrojit návazec GERMAN RIG

‚German‘ Rig používají členové teamu Avid k tomu, aby přelstili ty největší kapry. První tento návazec začal používat člen německého teamu Björn Brandt a proto ten název. Návazec se mu osvědčil jak na jeho domovských vodách, tak i na zahraničích akcích. Tento návazec je nejlepší pro prezentaci klasické jedné těžké koule na dno anebo pro pop-up. Komponenty, které jsou potřeba k vytvoření tohoto návazce jsou:

1. Šňůrku nestahujeme, díky potahu bude návazec tužší a to je klíčová vlastnost, které chceme dosáhnout. Klasicky bezuzlově navážeme vybraný háček.

2. Na šňůrku navlečeme tungstenový korálek Rig Drop ve velikost M, nebo L. Díky tomu se bude háček lépe stáčet do kaprovy tlamky a bude dobře kopírovat dno.

3. Za další navlékneme na háček obratlík Big Eye Hook Swivel, který je přímo vytvořen pro tuto prezentaci. Obratlík skvěle klouže po ramínku háčku a tak znemožňuje kaprovi vyplivnout nástrahu i s háčkem z tlamky.

4. Aby se obratlík pohyboval jen na svém vymezeném místě, navlékneme na háček ještě gumovou zarážku Oval Hook Bead holds.

5. Obratlíkem provlečte kousek šňůrky, na který následněnavleknete kuličku boilie. Obratlík vmáčkněte z poloviny do kuličky ,tak bude totiž prezentace perfektní. 6.Konec šňůrky přívěsu zatavte zapalovačem až ke kuličce, aby se z přívěsu nevyvlekla. Nebo kuličkuzaaretujte pomocí zarážky. Tak a German Rig je hotový.

Na obrázku jeden z mnoha německých kaprů, který se napíchl na German Rig.

 

 

Příspěvek Návazec GERMAN RIG pochází z Chytil magazín

Nejčtenější články

O pohár předsedy SÚS 2022

Tradiční rybářské závod „O pohár předsedy SÚS“, se koná na vodní ploše Písková Lhota 14. 5. pro dospělé a 15. 5. 2022 pro děti a mládež. Rezervaci lze provést do 6. 5. Neváhejte se přihlásit! Volná místa budou k dispozici i v den závodu, takže můžete přijet…

Propozice na Jarní a Dětské závody ČRS MO Kladruby 28.5. a 29.5. 2022

Vážení přátelé ČRS MO Kladruby, dovolte, abychom Vás pozvali na Jarní a Dětské rybářské závody konané ve dnech 28. a 29. května 2022 na nádrži Záhorská. V příloze Vám zasíláme propozice obou závodů a jsme v očekávání Vašich rezervací lovných míst. Těšíme se na Vaši hojnou účast! Výbor ČRS MO Kladno…

Územní kolo Zlaté udice 2022

Český rybářský svaz, z. s., Západočeský územní svaz a ČRS MO Domažlice pořádají Územní kolo rybářské soutěže Zlatá udice 2022….

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím