Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na email: [email protected], rádi vaše RRS zdarma přidáme!
Na vodní ploše Pískovna Písková Lhota bylo vybudováno nové místo pro vysazování násad včetně příjezdu. Jelikož je tam kameny zpevněný břeh, chrání upravené místo nasazované ryby před zraněním a rukáv před poškozením….
V sobotu 19. března 2022 se uskutečnila v klubovně místní organizace na Ostrůvku členská schůze MO Brandýs nad Labem-Stará Boleslav. Účast byla minimální, z celkových 1 250 členů jich bylo přítomno 38….
Únorové zasedání Republikové rady ČRS se konalo dne 4. 2. 2021 formou videokonference. Hlavními tématy byly výsledky redistribuce financí za prodej celosvazových povolenek, informace o prodeji členských známek, celosvazových a celorepublikových povolenek za rok 2020, informace o čerpání do…
Pořádáme již třetí ročník dětských závodů pro širokou veřejnost( není třeba rybářského lístku). Loňská účast byla 108 dětí. Každý malý závodník má v ceně startovného (100 kč) zajištěné jídlo a pití a drobný prezent. Do 50tého místa garantujeme věcné a hodnotné ceny.
I letos měl rybářský veletrh For Fishing 2023 bohatý doprovodný program. Kromě jiného se také vystavovatelé mohli přihlásit s nějakým zajímavým výrobkem do soutěže GRAND PRIX For Fishing 2023. Jde o prestižní záležitost a tak není divu, že se letos soutěže zúčastnily i takové rybářské celebrity, jako Karel Nikl nebo Lukáč Krása. Ovšem hlavní cena letos skončila na Slovensku!
Ryby se v Čechách konzumují po staletí. Dříve hlavně sladkovodní, nyní si oblibu získaly i ryby mořské. Asi nejvýznamnější rybou u nás byl odedávna kapr. Kapr se začal konzumovat již ve středověku a to díky rozmachu rybnikářství, kdy rybníky patřily k běžné součásti feudálních panství, ale i klášterů. Do výstavby rybníků se pak zapojily později i města.