Rybářský rozcestník

MK 10/2016

9.10.2016
Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: rybarskyrozcestnik@seznam.cz, rádi vaše RRS zdarma přidáme!

Štítky:

Vážení čtenáři,

Podzim je již v plném proudu a já  věřím, že tyto řádky čtete právě někde na rybách. Léto bylo dlouhé a jakoby o měsíc prodloužené, protože září směle atakovalo leckteré teplotní rekordy. Naplno teploty okusili i účastníci Word Carp Classic 2016, které se premiérově uskutečnilo v České republice na Novomlýnské nádrži. Kdo by čekal, že zde horka braní ryb nebudou svědčit a mezi něž jsem se řadil také, ten byl vyveden z omylu. Více se dozvíte v reportáži…

1

 

Dovolte mi, abych od rybářských „starostí“ plynule přešel k dění v magazínu a upozornil na jednu důležitou věc. Pro magazín kapr, jsou základním kamenem stálí předplatitelé. Řekněme si to na rovinu, bez nich by tu magazín nebyl. Proto se vedení magazínu Kapr rozhodlo, že předplatitele zvýhodní lepší cenou, a to ne slevou 8 Kč na číslo jako dosud, ale rovnou 20 Kč na číslo, tedy že předplatitelé budou od teď platit jen 695 Kč za roční předplatné. Prostě sleva pro všechny předplatitele bez rozdílu.

Samozřejmě problémem může být leckdy načasování. Pokud si někdo objednal předplatné, dejme tomu před měsícem, může se cítit oprávněně „poškozen“. Pokud jsme však chtěli tento vstřícný krok vůči předplatitelům učinit, museli jsme někdy začít. Někde se musela udělat tlustá čára. Naše vydavatelství se tedy rozhodlo se snížením ceny nijak neotálet a uvedlo ji v platnost od září, spolu se změnou názvu na magazín Kapr. Dalším důvodem je to, že největší množství předplatného se obnovuje právě na podzim – chtěli jsme tedy, aby většina předplatitelů vnímala tento náš krok pozitivně a ušetřila tak již na novém předplatném.

Chtěl bych Vám tedy touto cestou poděkovat (pakliže se Vás situace týká) a poprosit Vás, abyste se snažili tuto nelehkou situaci pochopit i z naší strany. Na vás, předplatitelích, totiž magazín Kapr stojí a toho si vždy budeme vědomi.

Články MK 10/2016 naposled přidané MAGAZÍN KAPR.

Nejčtenější články

Jak jednoduše opláchnout nafukovací člun

Kdo vozí k vodě nafukovací čluny, moc dobře ví, jak moc po vytažení z vody jsou špinavé, zvláště, pokud je rybář u vody déle a zažije nějakou tu bouřku. Hlavně na řekách se na spodní straně člunu usazuje kde co. A pokud zaprší, či parkujeme s člunem pod stromy, ani vnitřek člunu nebývá neposkvrněný. Kdo by pak chtěl vozit tuto hrubou špínu domů? 🙂

Co vše lze nastražit na přívěs háčku

Kromě klasického boilies, případně pelet lze na přívěs háčku nastražit kde co. Od červů, žížal, ale i jiné živé havěti také různě upravené pečivo, listy, květy či snítky trav nebo rákosu, ale také ovoce. A to nemluvím o sýrech a různých dalších dobrotách, co si rybář odtrhne u huby, aby zvýšil svoji šanci chytit nějakou tu pěknou rybu.

Pozvánka na závod Neratovický sumec 2022

Místní organizace Neratovice zved na rybářský závod „Neratovický sumec 2022“, který se koná 23. – 25. 9. 2022 na revíru Labe 16M – Mlékojedy pískovna….