Rybářský rozcestník

MirageDrive

19.3.2016 •
Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: [email protected], rádi vaše RRS zdarma přidáme!

Štítky:

MirageDrive je patentovaný pedálovací systém, ktorý spadá pod značku Hobie. Pedále MirageDrive boli pre Hobie odpoveďou, ako si uľahčiť pohyb na vode a ako spraviť jazdu na kajaku vzrušujúcejšou a jednoduchšou. Preto prišli s revolučným riešením, pedálmi MirageDrive. Použitím najsilnejších svalov tela, čiže vďaka svalom na nohách prenesieš rýchlosť a efektívnosť do tvojho plavidla a práve preto je pohyb kajaku s MirageDrive tak prirodzený a jednoduchý. Tento prevratný vynález si zamilujú všetci či už rybári pri nahadzovaní či zdolávaní svojich úlovkov, umelci fotiaci tajuplné zákutia prírody z pohľadu keď sa plavíš po vode, dobrodruhovia, ktorí milujú niekoľko dňové vodné výpravy na svojom kajaku či ľudia, ktorí chcú stráviť príjemný čas na vode. Najsilnejšou stránkou Hobie MirageDrive je voľnosť tvojich rúk počas plavby a ty môžeš kedykoľvek uchopiť svoju udicu, foťák či kameru aby si nezmeškal príležitosť zažiť nezabudnuteľný okamih. A toto všetko sa deje počas toho, ako sa pohybuješ po hladine, vďaka pedálovaniu. Pohyb Hobie MirageDrive plutiev bol inšpirovaný pohybom plutiev tučniaka, ich pohyb je takmer identický. MirageDrive je dostupný v rôznych veľkostiach s technológiou ,,GLIDE TECHNOLOGY,, Táto technológia umožňuje kĺzavejší a efektívnejší pohyb vo vode a je súčasťou všetkých pedálov MirageDrive od roku 2015. Taktiež je MirageDrive dostupný vo variáciách s červenou, šedou či modrou farbou. Je nastaviteľný pre rôzne výšky kajakára, či meriaš 2m či 1,5m, tvoje MirageDrive pedále sa ti prispôsobia kedykoľvek a kdekoľvek.

MD1
MD3
MD2
MD4

Hobie MirageDrive Underwater Clips

Příspěvek MirageDrive pochází z book Fishing

Nejčtenější články

Největší dětské rybářské závody na rybníce Konopiště

Pořádáme již třetí ročník dětských závodů pro širokou veřejnost( není třeba rybářského lístku). Loňská účast byla 108 dětí. Každý malý závodník má v ceně startovného (100 kč) zajištěné jídlo a pití a drobný prezent. Do 50tého místa garantujeme věcné a hodnotné ceny.

Rybářské závody v Domamili 2023

Milí příznivci domamilských Rybářských závodů ,dovoluji si Vás pozvat tentokrát v sobotu 29. 4. 2023 k Janíčkovu rybníku Janíčkův rybník Domamil. Závodníci nemusí být členy Rybářského svazu. Jsou to dvoukolové závody, 1 prut, 2 návazce, 1 krmítko, povoleno vnadění, započítávají se úlovky větší 20 cm. Bohatá tombola, občerstvení zajištěno!

DIGITAL Smart Cradle – absolutní vítěz GRAND PRIX For Fishing 2023

I letos měl rybářský veletrh For Fishing 2023 bohatý doprovodný program. Kromě jiného se také vystavovatelé mohli přihlásit s nějakým zajímavým výrobkem do soutěže GRAND PRIX For Fishing 2023. Jde o prestižní záležitost a tak není divu, že se letos soutěže zúčastnily i takové rybářské celebrity, jako Karel Nikl nebo Lukáč Krása. Ovšem hlavní cena letos skončila na Slovensku!