Rybářský rozcestník

MirageDrive

19.3.2016 •
Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: rybarskyrozcestnik@seznam.cz, rádi vaše RRS zdarma přidáme!

Štítky:

MirageDrive je patentovaný pedálovací systém, ktorý spadá pod značku Hobie. Pedále MirageDrive boli pre Hobie odpoveďou, ako si uľahčiť pohyb na vode a ako spraviť jazdu na kajaku vzrušujúcejšou a jednoduchšou. Preto prišli s revolučným riešením, pedálmi MirageDrive. Použitím najsilnejších svalov tela, čiže vďaka svalom na nohách prenesieš rýchlosť a efektívnosť do tvojho plavidla a práve preto je pohyb kajaku s MirageDrive tak prirodzený a jednoduchý. Tento prevratný vynález si zamilujú všetci či už rybári pri nahadzovaní či zdolávaní svojich úlovkov, umelci fotiaci tajuplné zákutia prírody z pohľadu keď sa plavíš po vode, dobrodruhovia, ktorí milujú niekoľko dňové vodné výpravy na svojom kajaku či ľudia, ktorí chcú stráviť príjemný čas na vode. Najsilnejšou stránkou Hobie MirageDrive je voľnosť tvojich rúk počas plavby a ty môžeš kedykoľvek uchopiť svoju udicu, foťák či kameru aby si nezmeškal príležitosť zažiť nezabudnuteľný okamih. A toto všetko sa deje počas toho, ako sa pohybuješ po hladine, vďaka pedálovaniu. Pohyb Hobie MirageDrive plutiev bol inšpirovaný pohybom plutiev tučniaka, ich pohyb je takmer identický. MirageDrive je dostupný v rôznych veľkostiach s technológiou ,,GLIDE TECHNOLOGY,, Táto technológia umožňuje kĺzavejší a efektívnejší pohyb vo vode a je súčasťou všetkých pedálov MirageDrive od roku 2015. Taktiež je MirageDrive dostupný vo variáciách s červenou, šedou či modrou farbou. Je nastaviteľný pre rôzne výšky kajakára, či meriaš 2m či 1,5m, tvoje MirageDrive pedále sa ti prispôsobia kedykoľvek a kdekoľvek.

MD1
MD3
MD2
MD4

Hobie MirageDrive Underwater Clips

Příspěvek MirageDrive pochází z book Fishing

Nejčtenější články

Termíny vytírání ryb

Znalost měsíců, kdy se tře ten či onen druh ryb, se rozhodně hodí každému rybáři. Právě v době vytírání nemají ryby náladu na nic jiného, než právě na své milostné hrátky. Většinou nepřijímají potravu a tak chytnou rybu, která je právě ve tření, je téměř nemožné. Proto nemá smysl cíleně lovit ten druh, který se zrovna vytírá. Je pravda, že u ryb hájených jejich ochrana probíhá právě v době vytírání, což je logické a tak stejně v tu dobu máme zakázáno hájený druhy ryb chytat. Ovšem pozor. Například počasí některé roky může dobu vytírání opozdit, nebo naopak, při teplém jaru, urychlit. Ale jinak je tato tabulka poměrně přesná!

Základy lovu ryb pod ledem, tedy tzv. na dírkách

I přes stálé legislativní komplikace se v Česku najdou revíry, kde si lze legálně zachytat ve vyvrtaných dírách v ledu. Je to rybolovná technika, kterou každým rokem podlehne stále více rybářů, kteří se nechtějí smířit s tím, že jim mráz a ledová krusta brání využívat jiné, běžné techniky lovu ryb. Prostě někdo to doma u televize a krbu nevydrží ani v zimě! 🙂

NONSTOP revíry 2022

Na nonstop revíry vydává Ministerstvo zemědělství výjimky. Ano, je to tak, Český rybářský svaz nerozhoduje o revírech, na kterých se daný rok může chytat 24 hodin. To je v pravomoci MZe ČR. V tomto článku najdete aktuální tabulku NONSTOP revírů, kde rybáři mohou v letních měsících chytat ryby i po půlnoci.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím