Rybářský rozcestník

MILOŠOVA SEZÓNA 2016 ČASŤ. 5

Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: [email protected], rádi vaše RRS zdarma přidáme!
MILOŠOVA SEZÓNA 2016 ČASŤ. 5

Štítky:

Čas letel ako voda a ja som sa kvôli pracovnému vyťaženiu na ryby vôbec nedostával. Jedinou výnimkou bola rybárska škola, ktorú občas na požiadanie pre niekoho zorganizujem. Tento raz ma o takúto spoločnú rybačku spojenú s výučbou o love kaprov poprosil kamarát Dano z Pezinka.

Termín padol na koniec marca na 24hod. výpravu zo soboty na nedeľu. Šťastie sme išli skúsiť na odstavené rameno rieky Nitry pri obci Imeľ. Kamarát Janko Štěpánek s rodinou tu prevádzkuje krásny areál s ubytovaním a dvoma rybníkmi, kde sa nájdu naozaj krásne kusy. Samozrejme sme sa zamerali na tie najväčšie miestne ryby, ale povenovali  sme sa aj montážam, technike presného nahadzovania a kŕmenia a pod.

Miloš Švihorík - Nikl Team Slovakia

Nakoniec z toho vznikla veľmi pekná akcia okorenená luxusnými úlovkami, kde sa konkrétne mne podarilo v noci uloviť kapra, ktorý bol novým rekordom úseku. Pozadu nakoniec nezostal ani Dano a tiež si poťažkal pekného kapríka.

Miloš Švihorík - Nikl Team Slovakia

Postupne sme chytili niekoľko pekných rýb, skŕmili skoro všetku Gigantiku, ktorú som mal prvý krát k dispozícii a otestovali ju ako sa patrí. Pozadu nezostal však ani osvedčení Kill Krill, ktorý mi tu vždy sedel a rovnako tomu bolo aj tento krát.

Miloš Švihorík - Nikl Team Slovakia

Dobre sme si oddýchli, dohodli s Danom ďalšiu výpravu a spokojne sa vrátili do reality života J

Miloš Švihorík 

Miloš Švihorík - Nikl Team Slovakia

Miloš Švihorík - Nikl Team Slovakia

Príspevok MILOŠOVA SEZÓNA 2016 ČASŤ. 5 zobrazený najskôr Rybolov nás baví.

Nejčtenější články

Rybářský rozcestník.cz vyhlašuje soutěž o 20 vstupenek na FOR FISHING 2024!

15 ročník mezinárodního rybářského veletrhu FOR FISHING je za rohem. Koná se v termínu od 22. do 25. února 2024. Jsme rádi, že i letos se Rybářský rozcestník.cz stal mediálním partnerem této největší tuzemské akce pro rybáře konané kde jinde, než v areálu PVA v Praze v Letňanech. U příležitosti tohoto rybářského svátku vyhlašujeme soutěž o vstupenky na FOR FISHING 2024. Soutěž se bude konat na našich stránkách na Facebooku a to od 7.2. od 18:00 do 16.2.2024 do 18:00! Bližší podmínky soutěže se dozvíte po otevření tohoto článku.

Veletrh FOR FISHING uvítá první návštěvníky už ve čtvrtek 22. února 2024

Svátek všech rybářů a rybářek se nezadržitelně blíží, vystavovatelé už pomalu balí žhavé novinky, které na veletrhu představí, rybářské osobnosti dokončují přípravu svých přednášek, obří akvárko už je připraveno na výstavišti. Na co se můžete na veletrhu těšit a co byste si neměli nechat ujít?

FOR FISHING 2024 – den druhý

Pokud se včera občas nedalo nějakou tou uličkou protáhnout, dnes to není o nic lepší! Letos je rybářský veletrh FOR FISHING opravdu hojně navštěvovaný. Mě se ho podařilo celý prolétnout za dva dny a přiznám se, že šlo o pěkný kvapík. Občas jsem se na nějakém stánku zasekl, protože novinek je tu letos opravdu hodně. Dnes vám představím dalších pár firem a výrobků, které by některé z vás mohli na letošním FOR FISHINGu zaujmout.