Rybářský rozcestník

Milošova sezóna 2016 časť. 3 – 15. 11. 2016

Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: rybarskyrozcestnik@seznam.cz, rádi vaše RRS zdarma přidáme!
Milošova sezóna 2016 časť. 3 – 15. 11. 2016

Štítky:

Tretí diel môjho tohtoročného počínania si pri vode bol veľmi  zaujímavý a šťastný, aspoň teda pre mňa. Na celú srandu som mal zasa iba 24hod. Našťastie to bola presne tá akcia, kedy človek jednoducho príde k vode, nahodí na jediné posledné voľné miesto, ktoré na jazere ešte zostalo a chytí :-)

No proste som prišiel, nakŕmil cca 1kg 24mm Devill Krilla. Priamo do centra kŕmenia nahodil jednu z montáží s pripravovanou novinkou a to kriticky vyváženým Devilom a sotva som došponoval silon a zavesil Bobbina mi doslova z prstov vytrhla ryba silón a začala ho odvíjať s cievky navijáka.

Miloš Švihorík

Na konci bol krásny vyfarbený lysec, ktorý už stál za fotku. Po pár snímkach som tú istú udicu s tou istou nástrahou nahodil na to isté miesto. Rozbalil som aj druhý prút, nastražil znovu novinku kriticky vyváženú guličku, ale tento raz v príchuti Extasy a nahodil cca 10m mimo nakŕmeného miesta.

Opäť to netrvalo dlho a sotva som si sadol do stoličky sa rozbehla udica s Extázou a na konci bol ešte o poznanie väčší kaprík. Samozrejme som bol max. spokojní. Dokŕmil som trochu devila a čakal. Postupne sa však začalo riadne ochladzovať a bolo to poznať aj na záberoch. Celé jazero bolo úplne bez kontaktu. Jediné úlovky boli moji dvaja kapríci. Večer už začalo aj poriadne prituhovať. Obe udice som prezbrojil na malé Pop-Upky a veril v zázrak. Ten sa aj konal a navečer sa mi podarilo zdolať ešte jedného pekného šupináča.

Miloš Švihorík

Miloš Švihorík

Miloš Švihorík

Miloš Švihorík

Do rána to už na celom jazere ani nebrnklo a síce vymrznutí, ale spokojní som všetko pobalil a odišiel.

 

Miloš Švihorík

Miloš Švihorík

 

 

Príspevok Milošova sezóna 2016 časť. 3 – 15. 11. 2016 zobrazený najskôr Rybolov nás baví.

Nejčtenější články

Základní návazce a koncové sestavy pro boilie a pelety

D-Rig, S-rig, plovoucí návazec s Pop Up bolie nebo peletkou, návazce pro lov ve vodním sloupci …. no, pro začínající, ale i mírně pokročilé rybáře těch názvů je až moc! 🙂 Moderní kaprařina má opravdu rozmanité názvosloví různých důmyslných sestav koncových návazců. Jejich použití bývá závislé nejen na typu revíru, ale také na dalších okolnostech, například na hloubce vodního sloupce v místě lovného místa, zda je dno bahnité nebo naopak písečné, mírně zarostlé nebo naopak s hojným rostlinstvem na dně… Ani v tomto článku nedokážeme ukázat všechny možnosti, jak uvázat a nabídnout nástrahu rybám. Najdete zde ale takový základní výběr návazců, které se v dnešní době nejvíce používají při lovu kaprovitých ryb na boilies a pelety.

Trofejní tajmen uloven Češkou v Mongolsku. Měřil 145 cm a vážil hodně přes 30 kg!

Začátkem října ulovila Veronika Kolajová na řece Šiškid v Mongolsku trofejního tajmena v délce 145 cm! Ryba byla přesně změřena za přítomnosti tří svědků, takže veškeré pochybnosti nejsou oprávněné. Veronika s ním bojovala téměř 40 minut. Tento tajmen patří k největším úlovkům posledních let a rozhodně to je nový ženský rekord!

Honza Hubka a Jakub Kolář se stali mistry světa v lovu dravých ryb z lodě!

Přátelé, naše reprezentace získala tento víkend v Anglii stříbrné medaile a posádka Honza Hubka a Jakub Kolář se stali mistry světa v lovu dravých ryb z lodě. Skvělý úspěch a velká gratulace celému týmu. 👍🎸🍀💪🙏👌

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím