Rybářský rozcestník

Milošova sezóna 2016 časť. 3 – 15. 11. 2016

Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: rybarskyrozcestnik@seznam.cz, rádi vaše RRS zdarma přidáme!
Milošova sezóna 2016 časť. 3 – 15. 11. 2016

Štítky:

Tretí diel môjho tohtoročného počínania si pri vode bol veľmi  zaujímavý a šťastný, aspoň teda pre mňa. Na celú srandu som mal zasa iba 24hod. Našťastie to bola presne tá akcia, kedy človek jednoducho príde k vode, nahodí na jediné posledné voľné miesto, ktoré na jazere ešte zostalo a chytí :-)

No proste som prišiel, nakŕmil cca 1kg 24mm Devill Krilla. Priamo do centra kŕmenia nahodil jednu z montáží s pripravovanou novinkou a to kriticky vyváženým Devilom a sotva som došponoval silon a zavesil Bobbina mi doslova z prstov vytrhla ryba silón a začala ho odvíjať s cievky navijáka.

Miloš Švihorík

Na konci bol krásny vyfarbený lysec, ktorý už stál za fotku. Po pár snímkach som tú istú udicu s tou istou nástrahou nahodil na to isté miesto. Rozbalil som aj druhý prút, nastražil znovu novinku kriticky vyváženú guličku, ale tento raz v príchuti Extasy a nahodil cca 10m mimo nakŕmeného miesta.

Opäť to netrvalo dlho a sotva som si sadol do stoličky sa rozbehla udica s Extázou a na konci bol ešte o poznanie väčší kaprík. Samozrejme som bol max. spokojní. Dokŕmil som trochu devila a čakal. Postupne sa však začalo riadne ochladzovať a bolo to poznať aj na záberoch. Celé jazero bolo úplne bez kontaktu. Jediné úlovky boli moji dvaja kapríci. Večer už začalo aj poriadne prituhovať. Obe udice som prezbrojil na malé Pop-Upky a veril v zázrak. Ten sa aj konal a navečer sa mi podarilo zdolať ešte jedného pekného šupináča.

Miloš Švihorík

Miloš Švihorík

Miloš Švihorík

Miloš Švihorík

Do rána to už na celom jazere ani nebrnklo a síce vymrznutí, ale spokojní som všetko pobalil a odišiel.

 

Miloš Švihorík

Miloš Švihorík

 

 

Príspevok Milošova sezóna 2016 časť. 3 – 15. 11. 2016 zobrazený najskôr Rybolov nás baví.

Nejčtenější články

Ze zasedání hospodářského odboru při Radě ČRS

HO odbor zasedal 26. 3. a jako hlavní bod programu měl: Vyhodnocení připomínek ÚS ČRS k návrhu změn prostřednictvím úpravy BPVRP/vyhlášky/zákona. Jak jsme vás dříve informovali, Rada ČRS projednala tento materiál s návrhem změn již na svém zasedání 7. 12. 2017. Poté byl materiál podstoupen jednotlivým ÚS k projednání a připomínkování tak, aby HO mohl tyto připomínky projednat na březnovém zasedání a připravit na dubnové jednání Rady vyhodnocení připomínek od jednotlivých ÚS a popřípadě navrhnout řešení v případě shody u všech ÚS.

Podoustev nebo ostroretka, jak se rozeznají?

I když v našich vodách žije proti moři jen málo ryb, přesto se především u nedospělých jedinců, i některé naše druhy, často pletou. Nezkušeného rybáře pak může zaskočit i větší chycený kus, který vidí poprvé. Mě se to kdysi stalo právě u podoustve říční. I v atlasech, při srovnání s fotografií mnou chyceného jedince, jsem měl problém určit, zda jde o podoustev nebo ostroretku stěhovavou.

MOC PRACUJI = KÁRNÉ ŘÍZENÍ?! Opožděný apríl ze západu Čech

Byl na mě podán návrh ke kárnému řízení – opožděný apríl ze západu Čech!? V minulých dnech jsem byl kárnou komisí seznámen s tím, že na mě byl podán návrh na kárné řízení. Volby do čela ČRS, z.s. (dále jen ČRS) jsou sice až v listopadu, ale je vidět, že některým naháním hrůzu už teď. Zděšení, že by pode mnou museli také něco dělat, je tak velké, že na mě jeden z členů Západočeského územního svazu podal návrh k zahájení kárného řízení. Autor “aprílu” je mimo jiné zároveň zaměstnancem tohoto územního svazu, je ve výboru Západočeského územního svazu a jednatelem MO, za kterou se v podání podepsal 😊

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím