Rybářský rozcestník

Milošova sezóna 2016 časť. 3 – 15. 11. 2016

Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: rybarskyrozcestnik@seznam.cz, rádi vaše RRS zdarma přidáme!
Milošova sezóna 2016 časť. 3 – 15. 11. 2016

Štítky:

Tretí diel môjho tohtoročného počínania si pri vode bol veľmi  zaujímavý a šťastný, aspoň teda pre mňa. Na celú srandu som mal zasa iba 24hod. Našťastie to bola presne tá akcia, kedy človek jednoducho príde k vode, nahodí na jediné posledné voľné miesto, ktoré na jazere ešte zostalo a chytí :-)

No proste som prišiel, nakŕmil cca 1kg 24mm Devill Krilla. Priamo do centra kŕmenia nahodil jednu z montáží s pripravovanou novinkou a to kriticky vyváženým Devilom a sotva som došponoval silon a zavesil Bobbina mi doslova z prstov vytrhla ryba silón a začala ho odvíjať s cievky navijáka.

Miloš Švihorík

Na konci bol krásny vyfarbený lysec, ktorý už stál za fotku. Po pár snímkach som tú istú udicu s tou istou nástrahou nahodil na to isté miesto. Rozbalil som aj druhý prút, nastražil znovu novinku kriticky vyváženú guličku, ale tento raz v príchuti Extasy a nahodil cca 10m mimo nakŕmeného miesta.

Opäť to netrvalo dlho a sotva som si sadol do stoličky sa rozbehla udica s Extázou a na konci bol ešte o poznanie väčší kaprík. Samozrejme som bol max. spokojní. Dokŕmil som trochu devila a čakal. Postupne sa však začalo riadne ochladzovať a bolo to poznať aj na záberoch. Celé jazero bolo úplne bez kontaktu. Jediné úlovky boli moji dvaja kapríci. Večer už začalo aj poriadne prituhovať. Obe udice som prezbrojil na malé Pop-Upky a veril v zázrak. Ten sa aj konal a navečer sa mi podarilo zdolať ešte jedného pekného šupináča.

Miloš Švihorík

Miloš Švihorík

Miloš Švihorík

Miloš Švihorík

Do rána to už na celom jazere ani nebrnklo a síce vymrznutí, ale spokojní som všetko pobalil a odišiel.

 

Miloš Švihorík

Miloš Švihorík

 

 

Príspevok Milošova sezóna 2016 časť. 3 – 15. 11. 2016 zobrazený najskôr Rybolov nás baví.

Nejčtenější články

Mělo by se v Česku zakázat chytat na živé nástražní rybky? – Výsledky ankety!

Nedávno jsme ukončili hlasování v naší anketě s otázkou: „Mělo by se v Česku zakázat chytat na živé nástražní rybky?“ Hlasovalo celkem 3574 čtenářů a poměrně jasně se vyjádřili proti případnému zákazu lovu na živé nástražní rybky na svazových, ale i soukromých vodách v Česku.

Kam v létě za rybařením – tipy na výlety s celou rodinou

Léto je ideální dobou pro to, trávit většinu času s rodinou nebo partou přátel poblíž vody. Rybářům se pak už jen nabízí možnost spojit příjemné s užitečným, vzít své nejbližší za dobrodružstvím a ukázat jim v čem tkví kouzlo rybaření. Která místa v Čechách jsou pro rodiny či větší partu lidí ty nejlepší?

Kde vzít masné červy, když je rybář zapomene doma

Masní červi rozhodně patří mezi nejoblíbenější nástrahu především plavačkářů, ale i rybářů chytající například s feederovými pruty. Právě na menší ryby jde o dokonalou nástrahu. Ovšem co si počít, když je zapomeneme doma?