Rybářský rozcestník

Mělník hostil 4. kolo II. ligy sk. ,,B“ – TUBERTINI v plavané

Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: rybarskyrozcestnik@seznam.cz, rádi vaše RRS zdarma přidáme!
Mělník hostil 4. kolo II. ligy sk. ,,B“ – TUBERTINI v plavané

Štítky:

Ve dnech 23. – 24. 9. 2017 uspořádala MO Mělník s pověřením Rady ČRS, 4. kolo II. ligy sk. ,,B“ – TUBERTINI v plavané. Soutěž proběhla na revíru č. 411167 Labe 14, účastnilo se 12 družstev a celkem 48 závodníků.Jednalo se o 4. závěrečné kolo a Středočeši zase na stupních vítězů. O víkendu nám počasí moc nepřálo, ale ryba brala velmi dobře a nalovilo celkem nádherných 1 669 480 gramů, průměr na závodníka 17 398 gramů. Největší úlovek byl 41 040 gramů, které nalovil Krejsa Jan. Za pořadatele děkuji všem závodníkům za fairplay přístup a pěknou atmosféru v průběhu celého víkendu, ale celého roku, protože na Mělníku se konalo závěrečné kolo …

Nejčtenější články

Masaři plundrují svazové vody!

Na internetu koluje Print Scrn chatu dvou mladíků, který ukazuje dva masaře v tom pravém světle. Z jejich diskuze totiž vyplývá, že ve svazové vodě chycené ryby prodávají obchodníkům vietnamské národnosti.

Horní míry dravců? Ano nebo ne?

V jedné komunitě na Facebooku se objevila diskuze o snaze stanovit, kromě kaprů, horní míry i dravcům. Jak to vidíte vy? Je potřeba hájit trofejní dravce? Já osobně si nejsem jistý, že například u sumce je třeba nějaké hájení, ale třeba jsem mimo. Pojďme si na toto téma popovídat i u nás na Facebooku!

V portugalském moři chytili prehistorické monstrum. Žilo již před 80 miliony let

Pracovníci Portugalského institutu moře a atmosféry vylovili u břehů oblasti Algarve mimořádně vzácný druh žraloka. Jedná se o živočicha, který na naší planetě žije již desítky milionů let a je proto vědci označován za „živou fosilii.“ S odkazem na místní televizi o tom informoval server BBC.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím