Rybářský rozcestník

Mělník hostil 4. kolo II. ligy sk. ,,B“ – TUBERTINI v plavané

Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: [email protected], rádi vaše RRS zdarma přidáme!
Mělník hostil 4. kolo II. ligy sk. ,,B“ – TUBERTINI v plavané

Štítky:

Ve dnech 23. – 24. 9. 2017 uspořádala MO Mělník s pověřením Rady ČRS, 4. kolo II. ligy sk. ,,B“ – TUBERTINI v plavané. Soutěž proběhla na revíru č. 411167 Labe 14, účastnilo se 12 družstev a celkem 48 závodníků.Jednalo se o 4. závěrečné kolo a Středočeši zase na stupních vítězů. O víkendu nám počasí moc nepřálo, ale ryba brala velmi dobře a nalovilo celkem nádherných 1 669 480 gramů, průměr na závodníka 17 398 gramů. Největší úlovek byl 41 040 gramů, které nalovil Krejsa Jan. Za pořadatele děkuji všem závodníkům za fairplay přístup a pěknou atmosféru v průběhu celého víkendu, ale celého roku, protože na Mělníku se konalo závěrečné kolo …

Nejčtenější články

Rybářský rozcestník.cz vyhlašuje soutěž o 20 vstupenek na FOR FISHING 2024!

15 ročník mezinárodního rybářského veletrhu FOR FISHING je za rohem. Koná se v termínu od 22. do 25. února 2024. Jsme rádi, že i letos se Rybářský rozcestník.cz stal mediálním partnerem této největší tuzemské akce pro rybáře konané kde jinde, než v areálu PVA v Praze v Letňanech. U příležitosti tohoto rybářského svátku vyhlašujeme soutěž o vstupenky na FOR FISHING 2024. Soutěž se bude konat na našich stránkách na Facebooku a to od 7.2. od 18:00 do 16.2.2024 do 18:00! Bližší podmínky soutěže se dozvíte po otevření tohoto článku.

Veletrh FOR FISHING uvítá první návštěvníky už ve čtvrtek 22. února 2024

Svátek všech rybářů a rybářek se nezadržitelně blíží, vystavovatelé už pomalu balí žhavé novinky, které na veletrhu představí, rybářské osobnosti dokončují přípravu svých přednášek, obří akvárko už je připraveno na výstavišti. Na co se můžete na veletrhu těšit a co byste si neměli nechat ujít?

FOR FISHING 2024 – den druhý

Pokud se včera občas nedalo nějakou tou uličkou protáhnout, dnes to není o nic lepší! Letos je rybářský veletrh FOR FISHING opravdu hojně navštěvovaný. Mě se ho podařilo celý prolétnout za dva dny a přiznám se, že šlo o pěkný kvapík. Občas jsem se na nějakém stánku zasekl, protože novinek je tu letos opravdu hodně. Dnes vám představím dalších pár firem a výrobků, které by některé z vás mohli na letošním FOR FISHINGu zaujmout.