Rybářský rozcestník

Mělník hostil 4. kolo II. ligy sk. ,,B“ – TUBERTINI v plavané

Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: rybarskyrozcestnik@seznam.cz, rádi vaše RRS zdarma přidáme!
Mělník hostil 4. kolo II. ligy sk. ,,B“ – TUBERTINI v plavané

Štítky:

Ve dnech 23. – 24. 9. 2017 uspořádala MO Mělník s pověřením Rady ČRS, 4. kolo II. ligy sk. ,,B“ – TUBERTINI v plavané. Soutěž proběhla na revíru č. 411167 Labe 14, účastnilo se 12 družstev a celkem 48 závodníků.Jednalo se o 4. závěrečné kolo a Středočeši zase na stupních vítězů. O víkendu nám počasí moc nepřálo, ale ryba brala velmi dobře a nalovilo celkem nádherných 1 669 480 gramů, průměr na závodníka 17 398 gramů. Největší úlovek byl 41 040 gramů, které nalovil Krejsa Jan. Za pořadatele děkuji všem závodníkům za fairplay přístup a pěknou atmosféru v průběhu celého víkendu, ale celého roku, protože na Mělníku se konalo závěrečné kolo …

Nejčtenější články

Rybářské bajky, mýty, pověry a přísloví

No, co rybář, to nějaká pověra. Někdo jim věří, jiný ne. Ale občas si říkám, že na každém šprochu je pravdy trochu! 🙂 A tak jsem je začal sbírat.

Chov a skladování žížal

Dnes se dají koupit žížalky, či i jiné živé rybí nástrahy, ve specializovaných obchodech, ale leze to dost do peněz. Pak máme další možnosti, jak my rybáři přijít k žížalám. Buď si je pracně nakopeme venku na zahradě, což může být dost zdlouhavé a za sucha či mrazu marný boj, nebo můžeme žížalám vytvořit ideální podmínky a vypěstovat si je doma ve sklepě, nebo na zahradě.

Výroba závaží z kamene

Někdo se snaží celou montáž co nejvíce zneviditelnit ve vodě. Jiný zase používá klipsy na odhození zátěže při záseku, kdy je opravdu vhodné a také lacinější nechat ve vodě kus kamene, než zátěž olověnou. O šetrnosti k přírodě nemluvě! Ostatní chtějí třeba jen ušetřit. Vyrobte si tedy, za dlouhých zimních večerů, šetrné závaží z kousku drátu a kamene, v létě se jistě, tyto náhražky olova, budou hodit.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím