Rybářský rozcestník

MEGAVÝPRODEJ: Účinné nástrahy na kapry od firmy JET FISH s fantastickou slevou!

15.3.2016 •
Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: [email protected], rádi vaše RSS zdarma přidáme!

Štítky:

Rybářský e-shop InFish.cz vyprodává poslední zásoby produktů od renomované firmy JET FISH. Rybáři tak nyní mohou zakoupit tyto kvalitní produkty s fantastickou slevou! Vyberte si kvalitní dipované nástrahy, boilies, anebo tekuté atraktory za fantasticky nízké ceny! Upozorňujeme, že se jedná o výprodej, proto množství těchto produktů je značně omezeno! Využijte tuto perfektní nabídku pro výhodný nákup. Tato akce se už nebude opakovat!

Dipované dumbles, účinné boilies nebo tekuté atraktory. To všechno naleznete v jedinečné výprodejové akci na InFish.cz. Všechny produkty od firmy JET FISH nabízíme s atraktivní slevou! Vybavte se na novou sezónu výhodně! Takovou nabídku vám nikdo jiný na rybářském trhu nedá!

 

boosterovane-dumbles-lr-120g-14mm-originalBOOSTEROVANÉ DUMBLES

Cena: 71 korun

Běžná cena: 95 korun (sleva 25 %)

Výrobek je dostupný na InFish.cz

Při objednávce nad 700 korun doprava ZDARMA!

Boosterované dumbles od firmy JET FISH je dneska již legendární nástrahou pro rychlé chytání kaprů. Tato silně nadipovaná nástraha působí i ve studené vodě na ryby jako magnet. Boosterované dumbles obsahuje celou řadu atraktivních látek na ryby, například aminokyseliny či nejrůznější druhy extraktů. Výborný dip, atraktivní příchutě a jedinečné složení dělá z této nástrahy naprostou bombu na velké a zkušené kapry. Tohle je opravdu parádní nástraha!

 

boilie-legend-range-20mm-250g-originalBoilies LEGEND RANGE

Cena: od 54 korun

Sleva na všechny druhy: 25 %

Výrobek je dostupný na InFish.cz

Při objednávce nad 700 korun doprava ZDARMA!

Představujeme vám jednu z nejúspěšnějších řad boilies od firmy JET FISH. Boilies LEGEND RANGE se skládá z léty prověřených směsí, které mají na kontě celou řadu kapitálních kaprů. Složky jako aminocomplexy, esenciální oleje nebo nejrůznější extrakty dělají z boilies LEGEND RANGE naprosto úžasnou nástrahu. Toto boilies je u nás k dostání i ve velice atraktivních příchutích typu – biosquid, biocrab nebo robin red. Jedná se o opravdu povedenou řadu, do které se zamilovali i ti nejlepší kapraři. Boilies LEGEND RANGE určitě vyzkoušejte!

 

liver-booster-dip-250ml-originalTekuté atraktory JET FISH

Cena: od 105 korun

Sleva na všechny druhy 25 %

Výrobek je dostupný na InFish.cz

Při objednávce nad 700 korun doprava ZDARMA!

Atrakt dip, sweet liquid nebo liver booster. Toto jsou všechny tekuté atraktory od firmy JET FISH, které jen nyní můžete získat s exkluzivní slevou. Všechny tyto tekuté atraktory jsou perfektní jak pro zatraktivnění nástrah při lovu kaprů, tak i pro vylepšování krmení nebo pro výrobu boilies. Tyto produkty od firmy JET FISH vás uchvátí svou jedinečnou konzistencí, barvou a zajímavou vůní. Všechny tekuté atraktory vyprodáváme v několika příchutích.

Upozornění: Ještě jednou upozorňujeme naše zákazníky, že tato akce je množstevně omezena. Ve skladě máme posledních pár kusů těchto produktů, které nyní rozprodáváme s exkluzivní slevou. Takže kdo dřív přijde, ten dřív „mele“…

Přejeme vám příjemný nákup!

Vás InFish.cz

Nejčtenější články

Jak zpracovat sumce

Lovem sumců se zabývám delší dobu. Rád se podělím s rybáři o mé zkušenosti, jak takový úlovek zpracovat. Ideální sumec pro kuchyňské zpracování je, podle mě, do 130 cm jeho délky. Větší kusy jsou příliš tučné a to i na uzení, ty já osobně vracím vodě. Často čtu, že sumce je potřeba, před jeho kuchyňským zpracováním celého stáhnout, což je nesmysl. A to platí i v momentě, když chci sumce vyudit. Ze sumce nejprve použiji první 40 cm za hlavou, říkám tomu sumčí svíčková, ideální část sumce na sumčí guláš, filety a nugety (kostky) na opečení a na další kuchyňskou úpravu, například na pomazánky z vařeného masa, ceviches atd. Břicho a maso z hlavy používám na polévku. Zbytek sumce s kůží nařežu na 10-15 cm velké kusy, samozřejmě jdou udělat i menší kusy, na uzení. Mnoho rybářů také neví jak sumce šetrně zabít. V tomto článku najdete můj osvědčený postup zabití sumce a rozdělení sumčího masa podle způsobu tepelné úpravy masa sumce.

Čeští handicapovaní rybáři vezou bronz z mistrovství světa!

Skvělého úspěchu dosáhl tým českých handicapovaných rybářů na Mistrovství světa v bulharském Plovdivu (14. – 15. 6.), kde získal bronzové medaile. Skončilo tak osmileté čekání na cenný kov. Český tým handicapovaných rybářů tvořili téměř výhradně členové místní organizace Kladruby u Vlašimi. Zisk medaile je o to cennější, že Češi na světovém šampionátu startovali s největšími zdravotními handicapy z všech zúčastněných týmů…

Obal na plynovou láhev o objemu 10 kg

Kdo pravidelně jezdí k vodě a používá plynové bomby ví, že především v podzimních a zimních měsících, když přituhne, je venku pod 10 °C, ale i méně, plyn zlobí, nemá takový výkon, jako v letních měsících, když je okolní teplota mnohem a mnohem vyšší. Pak se hodí bombu uchovávat v teple. Ale jak to zařídit?