Rybářský rozcestník

Maďarská štěrkovna v listopadu

Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: rybarskyrozcestnik@seznam.cz, rádi vaše RRS zdarma přidáme!
Maďarská štěrkovna v listopadu

Štítky:

Ahoj,

posílám pár fotek z mrazivé desetidenní listopadové akce, kterou jsme naplánovali na Maďarskou štěrkovnu. Po příjezdu  nás překvapilo, že jsme byli u vody sami. Volba padla na hlubší část jezera, protože teplota vody rapidně klesala.

Teplota vody byla 8 st.C. Před odjezdem jsme s Radimem narolovali 10 kg našeho oblíbeného celoroční mixu Rambo „se červená“ AMK oliheň v průměru 18mm. Partikl jsme zvolili – sladká kukuřice Bonduel, konopí a řepka.

tonda_hu_2016_002

Dva dny se nic nedělo a byli jsme v očekávání, první záběr přišel třetí večer Radimovi. Na začátek krásný kapr 21,20 kg. Další dny se ryby rozjezdily a celkem jsme ve třech lidech chytili 19 kaprů. Super akce na konci sezony.

tonda_hu_2016_003

V prosinci ještě uvažujeme, že možná vyrazíme na týden, jestli počasí vydrží. Jak to klapne, určitě se ozvu.

tonda_hu_2016_004

Zdraví Kaprňák Tonda

Příspěvek Maďarská štěrkovna v listopadu pochází z Chytil magazín

Nejčtenější články

Sumec kanibal, aneb čím vším sumci nepohrdnou. Mohou napadnout i člověka?

Kanibalismus u sumců je přirozeným jevem a setkáme se s ním všude, nejen tam, kde je moc přemnožený a má málo potravy. Pokud hájí své teritorium, klidně vystartuje po stejně velkém jedinci, který nepatří mezi jeho nejbližší rodinu. Jde o teritoriální chování. Ovšem cizí jedinci svého druhu nejsou jeho hlavní potravou. Kromě menších ryb nepohrdne ani hlodavci, menšími ptáky apod. Může si ale sumec udělat zálusk i na člověka?

Způsoby uzení ryb

Známe různé způsoby uzení ryb, liší se teplotou kouře, dobou uzení a také trvanlivostí výsledného produktu.

Koule z DECATHLONU jsou trnem v oku některým českým výrobcům

Boilies z DECATHLONU se stále probírá na diskuzních fórech na různých rybářských webech a také na Facebooku. Jde o to, že zásadně konkuruje cenou běžným výrobcům a tak někteří testeři renomovaných značek začali koule z DECATHLONU ve svých článcích hanit. My jsme byli donedávna zcela neutrální, ale po sérií negativních článků na Facebooku jsme se naštvali a zašli do obchodu a „dekatloňácké“ koule koupili. Boilies jsme pak testovali na stojaté svazové vodě, také na jednom soukromém revíru a nakonec i na proudné vodě na Labi. A jak jsme s koulemi dopadli?

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím