Rybářský rozcestník

Maďarská štěrkovna v listopadu

Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: rybarskyrozcestnik@seznam.cz, rádi vaše RRS zdarma přidáme!
Maďarská štěrkovna v listopadu

Štítky:

Ahoj,

posílám pár fotek z mrazivé desetidenní listopadové akce, kterou jsme naplánovali na Maďarskou štěrkovnu. Po příjezdu  nás překvapilo, že jsme byli u vody sami. Volba padla na hlubší část jezera, protože teplota vody rapidně klesala.

Teplota vody byla 8 st.C. Před odjezdem jsme s Radimem narolovali 10 kg našeho oblíbeného celoroční mixu Rambo „se červená“ AMK oliheň v průměru 18mm. Partikl jsme zvolili – sladká kukuřice Bonduel, konopí a řepka.

tonda_hu_2016_002

Dva dny se nic nedělo a byli jsme v očekávání, první záběr přišel třetí večer Radimovi. Na začátek krásný kapr 21,20 kg. Další dny se ryby rozjezdily a celkem jsme ve třech lidech chytili 19 kaprů. Super akce na konci sezony.

tonda_hu_2016_003

V prosinci ještě uvažujeme, že možná vyrazíme na týden, jestli počasí vydrží. Jak to klapne, určitě se ozvu.

tonda_hu_2016_004

Zdraví Kaprňák Tonda

Příspěvek Maďarská štěrkovna v listopadu pochází z Chytil magazín

Nejčtenější články

Od 1. dubna 2018 začnou platit nové denní doby lovu ryb na mimopstruhových revírech!

V minulých dnech byla ministrem zemědělství Ing. Jiřím Milkem podepsána novela vyhlášky č. 197/2004 Sb., k provedení zákona č. 99/2004 Sb., o rybářství, kterou se mění denní doby lovu ryb na mimopstruhových revírech. Novela, jak je zvykem, byla také publikována ve Sbírce zákonů pod č. 25/2018 Sb. v částce 14, která vyšla dne 19.2.2018. Na základě této novely platí, s účinností od 1. dubna 2018, změny denní doby lovu ryb na mimopstruhových revírech. Jaké jsou, najdete v článku.

Duben až září se může na mimopstruhových revírech chytat od 4 do 24 hodin

V měsíci duben, květen, červen, červenec, srpen, září se může na mimopstruhových revírech chytat od 4 do 24 hodin. Změna od 1. dubna 2018!

Nafackoval ho kapr …

Sám jsem při fotografování ryb zažil kde co. Ale takovou facku jsem zatím od ryby nedostal! 🙂 Pusťte si video i se zvukem!

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím