Rybářský rozcestník

Lov ryb na položenou: Jednoduché a účinné montáže na ryby! Nekomplikujte to!

Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: rybarskyrozcestnik@seznam.cz, rádi vaše RRS zdarma přidáme!
Lov ryb na položenou: Jednoduché a účinné montáže na ryby! Nekomplikujte to!

Štítky:

Hodně začínajících rybářů se mě ptá, jak navázat ideální montáž. A jestli má používat takovou bižuterii nebo takovou šňůrku. Nevěřili byste, kolik lidí lpí na konkrétních detailech, o kterých leckdy slyším úplně poprvé. Začínajícím rybářům tvrdím vždy jednu věc: Nekomplikujte to! Je sice důležité chytat na dobrou montáž, která je navázána z kvalitních komponentů, přesto mnoho rybářů to kolikrát zbytečně přehání….

Nejčtenější články

Mělo by se v Česku zakázat chytat na živé nástražní rybky? – Výsledky ankety!

Nedávno jsme ukončili hlasování v naší anketě s otázkou: „Mělo by se v Česku zakázat chytat na živé nástražní rybky?“ Hlasovalo celkem 3574 čtenářů a poměrně jasně se vyjádřili proti případnému zákazu lovu na živé nástražní rybky na svazových, ale i soukromých vodách v Česku.

Kam v létě za rybařením – tipy na výlety s celou rodinou

Léto je ideální dobou pro to, trávit většinu času s rodinou nebo partou přátel poblíž vody. Rybářům se pak už jen nabízí možnost spojit příjemné s užitečným, vzít své nejbližší za dobrodružstvím a ukázat jim v čem tkví kouzlo rybaření. Která místa v Čechách jsou pro rodiny či větší partu lidí ty nejlepší?

Kde vzít masné červy, když je rybář zapomene doma

Masní červi rozhodně patří mezi nejoblíbenější nástrahu především plavačkářů, ale i rybářů chytající například s feederovými pruty. Právě na menší ryby jde o dokonalou nástrahu. Ovšem co si počít, když je zapomeneme doma?